wmaraci reklam

520 Bin TL Paranız Olsa Ne yapardınız.

74 Mesajlar 11.201 Okunma
wmaraci reklam

masterco masterco Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Marka Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** İ**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 121 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

begenicom adlı üyeden alıntı

ev alırdım :) bide araba helalde

Sen çok fakirmişsin be hocam :D :D

webankasi INSTAGRAMBAYI

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

phaselis83 phaselis83 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Değerlenecek bir yerden, 275 Bİn TL lik 3 Tane ev alsın, her birine 175 000 TL peşinat versin, aylık 1000 TL lik kredi taksidini de kiracısına ödettirsin. 10 Yıl sonra 3 Tane evi olur. Bugünün parasıyla 825000 TL olur. 10 Yıl sonra değerlenmiş olursa, çok daha fazla bir kazancı olur.

moflaz09 moflaz09 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
paranın yarısını borsada ASELSAN hissesine gömerdim.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
İstanbul'dan arsa alırım bakarım keyfime nasıl olsa ergeç hertürlü değerleniyor.

wmaraci
wmaraci

iosayin iosayin Webn Digital Agency Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Solutions
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 37 / 86
  • Ticaret 12, (%100)
faizden bahsedenler olmuş, faiz boş iş, lojistik işine girsin derim, tanker taşırsa 500 bin tl ile ayda 20-25 bin tl arası kar eder.

67695 67695 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 09.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 9, (%100)
Hiç kimsede adamın başarılı olduğu konuda ilerlemesini tavsiye etmemiş. :)
Bana göre atıyorum müziğe ilgisi varsa müzik yapım şirketi açıp başarılı işler yapabilir, yazılıma ilgiliyse yazılım şirketi açabilir Türkiye üzerinde sayılı sayıda olması ileride fazlasıyla değerlenecektir demek oluyor gelişen teknoloji çağında yok ben yatacam para gelsin ben yatayım helalinden yiyeyim diyorsada 80-100 bin liralık evlerden 4 5 tane alsın ufak bir emlak şirketi açsın + devlet desteğinide alsın işletme büyüdükçe toplu konut işlerine girer tek seferde 6 7 hisselik daireler alır konutlardan 100 bine 6 daire alsa inşaat halinde satış haline geldiğinde fiyatları 140 bin civarı olacaktır , 40*6 240 bin lira para olunca yapılabilecek yüzlerce karlı ve temiz iş var baya uzattım yazıyı hadi by :)
pubhane

kişi bu mesajı beğendi.

Mars Mars WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 37 / 28
  • Ticaret 2, (%100)
Elit bir semtte restoran açardım. İkea tarzında self servis bir yer. Cidden parayı kıracaktır.
pubhane

kişi bu mesajı beğendi.

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Ev arsa bunlar ölü yatırım olarak adlandırılır. Bankadan faiz beklemekte. Parayı kendi ilgi alanınızda döndürmelisiniz. Bilmediğiniz işe girmemelisiniz. Lakin güvendiğiniz biri olursa ve aklınıza yatarsa girersiniz. Yatırım yapmak parayı birden ortaya koymak değildir. Bir miktar para konulur. Matematiksel hesaplar yapılır ivmeler hesaplanır. Getiri tarihleri ortaya koyulur, buna göre plan yapılır. İstatistiksel olarak ele veri geçtikten sonra, istatislikler eğer kazanç sağlamayacağını gösteriyorsa tüm parayı batırmadan çekilir firma kapatılır.

* Burada bahsedilen matematik gelir şu kadar, gider bu kadar, elime şu geçer DEĞİLDİR.

Bunların haricinde para'dan önce İŞ ZEKASI gerekli. Bir tirilyonunuzda olsa en mantıklı şeye de yatırsanız. (Burdaki her arkadaşın tavsiyesine) işi batırırsınız. İş zekanız varsada kendinize güveniniz ve cesaretiniz yok ki ölü yatırımlara gitmeyi tercih etmişsiniz. Bu konunun üzerinden 1 yıl geçsede o para yine aynı yerde kalacak ve siz birşey yapmayacaksınız. Sadece muhabbet ediyoruz burda.

pubhane pubhane Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)

brkrtp adlı üyeden alıntı

Ev arsa bunlar ölü yatırım olarak adlandırılır. Bankadan faiz beklemekte. Parayı kendi ilgi alanınızda döndürmelisiniz. Bilmediğiniz işe girmemelisiniz. Lakin güvendiğiniz biri olursa ve aklınıza yatarsa girersiniz. Yatırım yapmak parayı birden ortaya koymak değildir. Bir miktar para konulur. Matematiksel hesaplar yapılır ivmeler hesaplanır. Getiri tarihleri ortaya koyulur, buna göre plan yapılır. İstatistiksel olarak ele veri geçtikten sonra, istatislikler eğer kazanç sağlamayacağını gösteriyorsa tüm parayı batırmadan çekilir firma kapatılır.

* Burada bahsedilen matematik gelir şu kadar, gider bu kadar, elime şu geçer DEĞİLDİR.

Bunların haricinde para'dan önce İŞ ZEKASI gerekli. Bir tirilyonunuzda olsa en mantıklı şeye de yatırsanız. (Burdaki her arkadaşın tavsiyesine) işi batırırsınız. İş zekanız varsada kendinize güveniniz ve cesaretiniz yok ki ölü yatırımlara gitmeyi tercih etmişsiniz. Bu konunun üzerinden 1 yıl geçsede o para yine aynı yerde kalacak ve siz birşey yapmayacaksınız. Sadece muhabbet ediyoruz burda.

Tavsiye istediğimi kim söyledi hocam? Ben belirtilen para sizde olsa ne yapardınız diye sordum 😊 Sıradanlıktan öte ilgi çekici bir fikir sunulur değerlendirilir. İlla proje yapılacak diye birşey yok. Türkiye standartlarında belirttiğim para öyle hafife alınacak bir rakam değil. Bizde biliyoruz her kişinin tavsiyesi ile yola çıkmayacağımızı.😊 İlgimizi çeken bir konu olur yoğunlaşabiliriz.

Bluemoonsmre Bluemoonsmre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci / Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 46 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
Ev alırdım kirasını yerdim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al