wmaraci reklam

Kitap Gibi Blog ? :)

2 Mesajlar 512 Okunma
wmaraci reklam

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Hayırlı sahurlar pek değerli WmAraci üyeleri. Kafamdan uzun zamandır düşündüğüm bir şey var nihayet beyin fırtınasına da açtığın konu aklımda bir kaç şekil almaya başladı bir de sizlerin fikirlerini alayım istedim. Daha önce 2 kitap yazı google kitaplarda satışa sunmuştum ücretsiz ve ücretli olarak ikisi de güzel ilgi aldı lakin kitap yazmak gerçekten epeyce zor ve teferruat isteyen bir iş bunu bir bloga döksem diyorum sizce nasıl olur bölüm bölüm yayınlamayı planlıyorum ücretsiz bir şekilde olacağı için bana başlangıçta getirisi olmaz bu mühim değil zaten hobi olarak boş zamanlarımda ana tema ve konuyu oturtup üzerinden devam etmeyi planlıyorum buna uygun nasıl bir tema olabilir ya da böyle bir blog sizce nasıl olur girmeli mi yoksa boşa kürek sallama mı dersiniz yatıcam birazdan siz değerli düşüncelerinizi paylaşın yarın ofiste sabah tek tek inceleyeceğim şimdiden çok teşekkür ediyorum hepinize iyi forumlar dilerim...

Sosyal olan her şey.
wmaraci
reklam

ekyildiz ekyildiz Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 66 / 83
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam blog değil ama wattpad tam senlik istersen bir incele, hikaye ve roman gbi eserler çıkarmak isteyen yazar arkadaşlar orada paylaşıp karşılıklı okuyabiliyorlar... ;)

Kişisel Blog - http://ekyildiz.co
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al