wmaraci reklam
lidertakipci

google yahoo yandex paypal hepsi hacklendi

223 Mesajlar 34.986 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
helal olsun tarzında mesajlar görüyorum ve bence gerçekten yazık. hack sonuçta yasal birşey değil ve yapanlara helal olsun demekte doğru birşey değil. daha geçen hafta 1 saat internetiniz kesildiğinde *****'e etmediğiniz laf kalmadı ve internetiniz bu hackler yüzünden 1 saat kapalı kaldı. bir çoğunuzun anasayfası google ama google hacklendiğinde tebrikler diyorsunuz. bir çoğunuz microsoft işletim sistemi kullanıyor ve microsoft'un sitesi hacklendiğinde helal olsun diyorsunuz. çok doğru demişler zamanında, "meyve veren ağacı taşlarlar".

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Adamlar neden böyle bir şeye kalkışmış, amaçları neymiş onu kavrayın diye boşuna demiyorum. Ve tekrar söylüyorum, helal olsun.

ArtemisTr ArtemisTr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 102 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Bence kotu. Ama bdp cok cok iyi olmus

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

mozkaradas adlı üyeden alıntı

helal olsun tarzında mesajlar görüyorum ve bence gerçekten yazık. hack sonuçta yasal birşey değil ve yapanlara helal olsun demekte doğru birşey değil. daha geçen hafta 1 saat internetiniz kesildiğinde *****'e etmediğiniz laf kalmadı ve internetiniz bu hackler yüzünden 1 saat kapalı kaldı. bir çoğunuzun anasayfası google ama google hacklendiğinde tebrikler diyorsunuz. bir çoğunuz microsoft işletim sistemi kullanıyor ve microsoft'un sitesi hacklendiğinde helal olsun diyorsunuz. çok doğru demişler zamanında, "meyve veren ağacı taşlarlar".

Adamların yaptığı tr.gg'den site alıp index atarak zone almak değil, adamlar ciddi ciddi nic.tr'ye sızdılar. Google'ın, Microsoft'un yada Yandex'in index yemesi bu servisleri kullanılmaz kılmıyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

Batuhan adlı üyeden alıntı

Adamların yaptığı tr.gg'den site alıp index atarak zone almak değil, adamlar ciddi ciddi nic.tr'ye sızdılar. Google'ın, Microsoft'un yada Yandex'in index yemesi bu servisleri kullanılmaz kılmıyor.

Zaten bende kullanılmaz kıldı şeklinde birşey söylemedim sadece o insanlar sizin için çalışıyor ve sizin onlara kısmı bile olsa zarar verenlere helal olsun diyorsunuz. Google eğer amerikanın sopa projesine destek verseydi o zaman görürdüm sizi. Yada microsoft windows7 işletim sistemini bulut sistemine bağlasaydı. Hani microsoft olsun, google olsun bunlar gündelik hayatımızı kolaylaştıran şeyler, onlara yapılan doğrudan yada dolaylı saldırıları kınıyorum.

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1007
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)
arkadaşlar helal olsun tekrar diyorum lutfen adamların yaptıgı işi karalamayım madem o kadar milliyetci vatanını seven adamlarsınız "laf atanlara söylüyorum" neden türklerin yaptığı girişimleri desteklemiyorda rus sitesi yandexi yada microsoftu yada googleyi kullanıyorsunuz acıklayın

Modern ve Gelişmiş İddaa Tahmin Uygulaması Satışta !!!!

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
Türklerde, google veya microsoft kadar iyi ve kullanışlı bir proje yapsın kullanalım. Ben kullanmam demiyorum, aksine grur duyarım ama yok. microsoft'a rakip ne var pardüs mü.

KamilKahraman KamilKahraman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Bozkurt Reis adlı üyeden alıntı

arkadaşlar helal olsun tekrar diyorum lutfen adamların yaptıgı işi karalamayım madem o kadar milliyetci vatanını seven adamlarsınız "laf atanlara söylüyorum" neden türklerin yaptığı girişimleri desteklemiyorda rus sitesi yandexi yada microsoftu yada googleyi kullanıyorsunuz acıklayın

Atatürke ve silah arkadaşlarına küfür eden hack grubunumu desteklicez?

• Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
madem bu hack grubunu destekliyorsun, internetin kesildiğinde *****'e laf etmeyeceksin. Bende *****'ten memnun değilim ama bir öyle bir böyle olmamakta lazım. bazı konularda haklı oldukları taraflarda var.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

Bozkurt Reis adlı üyeden alıntı

Haklı olduğu noktalar var tabii ama ne yazık ki Türk girişimlerini pek göremiyoruz bu alanlarda. Tabii desteklenmediğinden bir yerlere gelemiyor bu çabalar, o ayrı :)

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al