wmaraci reklam

Google Bıktırdın... Hayattan soğudum :)

28 Mesajlar 2.223 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

majeste17 majeste17 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 28 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
com boş değildi hocam. Hazır hatırlamışken uzaykesfi.net boş bu tarz konuları seven arkadaşlar olursa alsınlar.

wmaraci
reklam

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)

wmfrm adlı üyeden alıntı

Şimdi söylemiş olduğun sorunun 3 adet genel cevabı vardır...

1- .com yerine .org kullanman ( .com olsa bu sorunu daha da düşürürdün en azından )
2- blogger ile senin siten 1 değildir tabiki ancak google bloggeri daha çok seviyor. Ordaki en kötü içerik senin en iyi içeriğinden daha değerlidir... (Tıpkı wordpress siteler ve sıradan siteler gibi)
3- Titlende hiç bişi yazmıyor sadece site adı yazıyor. Titleye genel çıkmasını istediğin (uzatmadan) karakterleri gir.

Domain farkı gözetmenizin amacı nedir?.com. Net. Org bu 3 Domain de web siteleri için kullanılan ideal elit domainlerdir.

• Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)

majeste17 adlı üyeden alıntı

Hocam çok düşündüm hakim olduğum konu hakkında baktım ki ilginç olan her şeyi seviyorum. Diğer bir sebebi ise teknoloji, haber ve benzeri site yani herkese hitap edecek site açmakta aklımdaydı ama o kadar zor bir kulvar ki neredeyse imkansız. Bu konularda neredeyse rakibim yarı yarıya diyebilirim. Kitlem az olacak biliyorum. Doğaüstü etiketi bile günde 3 bin kadar aranıyor. Yani başka etiketle yukarı çıkamazsam sonum hüsran farkındayım ama hiç değilse ne yazdığımı biliyorum. Güzel yorumunuz içinde teşekkür ederim.

Ayrıca yanlış düşünüyorsunuz, teknoloji alanında önemli siteler var diye bu kulvarda yarışmamak olur mu? Önemli olan şudur ki küçüklerle yarışılan bir yarışta 1. Olmak mı önemlidir? Yoksa büyük adamlarla yapılan yarışta sonuncu olmak mı? Eğer sonuncu olursan yapabileceklerin var demektir. 1.likte ise kendini kandırmış olursun. Fiditeo ve sanaltus adında 2 büyük teknoloji konulu site açtım 1 aylıkken adsense aldım. İlk ayında 1~2 K lar havada uçuştu. Yani başarabilirsin kendi iyi olduğun konuda çabala. Ne hikmetse sanaltus.com sitesini de şuan koreliler almış benden sonra :)
ipadiphone

kişi bu mesajı beğendi.

ipadiphone ipadiphone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 212 / 50
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam en azından adsense var sitende bizde oda Yok .biraz daha çabalarsan zamanla hit oturacaktır güncel kalman önemli aynı sorunları bizlerde yaşıyoruz. Ben facebook reklam verdim bulunsun diye maliyeti 11 lira yani biraz az derken reklam herzaman reklamdır size kolaylıklar dilerim

wmaraci
wmaraci

majeste17 majeste17 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 28 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
hepimize kolay gelsin inşallah hedefimiz net :)
ipadiphone wmfrm

kişi bu mesajı beğendi.

wmfrm wmfrm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 18 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

editörüm adlı üyeden alıntı

Domain farkı gözetmenizin amacı nedir?.com. Net. Org bu 3 Domain de web siteleri için kullanılan ideal elit domainlerdir.

editörüm adlı üyeden alıntı

Ayrıca yanlış düşünüyorsunuz, teknoloji alanında önemli siteler var diye bu kulvarda yarışmamak olur mu? Önemli olan şudur ki küçüklerle yarışılan bir yarışta 1. Olmak mı önemlidir? Yoksa büyük adamlarla yapılan yarışta sonuncu olmak mı? Eğer sonuncu olursan yapabileceklerin var demektir. 1.likte ise kendini kandırmış olursun. Fiditeo ve sanaltus adında 2 büyük teknoloji konulu site açtım 1 aylıkken adsense aldım. İlk ayında 1~2 K lar havada uçuştu. Yani başarabilirsin kendi iyi olduğun konuda çabala. Ne hikmetse sanaltus.com sitesini de şuan koreliler almış benden sonra :)

Yazdığımı iyi okumamışsınız hocam :) .com ile .org karşılaştırdığında sizce google ce yada şöyle söyleyim yeni doğmuş bir çocuğa bile sorsanız tereddütsüz .com diyecektir. Bu arkadaşın sorunu da bundan ibaret tek bu arkadaşın değil genel itibariyle .com .orgdan daha öndedir. Her zaman söylerim. .Com domainler diğer uzantılı domainlerden (jenerik bile olsa) öndedir... Ben arkadaşı niye .org aldın diye yargılamıyorum. Ama genel itibariyle açtığı konunun bi nevi sorunu bu.

• Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)

ipadiphone adlı üyeden alıntı

Hocam en azından adsense var sitende bizde oda Yok .biraz daha çabalarsan zamanla hit oturacaktır güncel kalman önemli aynı sorunları bizlerde yaşıyoruz. Ben facebook reklam verdim bulunsun diye maliyeti 11 lira yani biraz az derken reklam herzaman reklamdır size kolaylıklar dilerim

Sizin yerinizde olsam reklam olarak facebooktan yararlanmazdım. Google adwords gibi şirketler biraz daha tuzlu ama yararınıza olacaktır.
ipadiphone

kişi bu mesajı beğendi.

ipadiphone ipadiphone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 212 / 50
  • Ticaret 1, (%100)
editörüm tabikide haklısınız benim sitem daha 1 ay Yen'i oldu imzamda var adresim lakin ilk başlangıç olarak Facebook denemek istedim söylediğinizde haklısınız şöyle bir söz var y ne kadar ekmek okadar köfte :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al