wmaraci reklam
lidertakipci

Satmaya değer mi?

17 Mesajlar 2.251 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar erkeklere özel bir blog için ... alan adını aldım 1.5 yıl kadar önce. 150 liradan satışa koydum öylesine aklımda satmak yoktu proje olarak düşündüm. Taslak siteyi de hazırladım localhostta 4 aydır bekliyor. Geçen maillerime baktım satın alınmış koyduğum yerden bana da onaylamak kaldı. Aklımda bu tarz proje var fakat kararsız kaldım satıp satmamakla. Sizce satsam daha mı iyi, getirisi götürüsü uğraşı ne olur değer mi? Cevaplarınızı bekliyorum.

Ek olarak: Buna yakın alan adı tavsiyeniz varsa bunu satıp onu da alabilirim duruma göre.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI
wmaraci
reklam

bahayazici bahayazici Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Affiliate Marketing
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 5 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Alan adı gercekten cok iyi ve sana önerim e-ticaret ve sadece erkek ürünleri...

Çok zekice esti gece gece aklıma
mert47

kişi bu mesajı beğendi.

yigitcangokmen yigitcangokmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blockchain
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 41 / 65
  • Ticaret 1, (%100)
bence de satma çok iyi erkek ürünleri satabilirsin

bahayazici bahayazici Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Affiliate Marketing
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 5 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Bak ne yap biliyo musun mağaza mağaza gez. Tüm erkek ürünü satan dükkanlara gir çık ve de ki; Bak kardeşim ben senin ürününü satarım ama içinden % şu kadar payımı alırım var mısın de.

Varım derse ürünlerin resmini çekip siteye yayınlayıp satışı sana kalır :)

Şimdiden hayırlı ticaretler

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

yigitcangokmen adlı üyeden alıntı

bence de satma çok iyi erkek ürünleri satabilirsin

E-ticaret bir yana blog, soru cevap tarzı bir şeyler de düşündüm fakat emin değilim getirisi ne olur ne kadar uğraştırır.

bahayazici adlı üyeden alıntı

Bak ne yap biliyo musun mağaza mağaza gez. Tüm erkek ürünü satan dükkanlara gir çık ve de ki; Bak kardeşim ben senin ürününü satarım ama içinden % şu kadar payımı alırım var mısın de.

Varım derse ürünlerin resmini çekip siteye yayınlayıp satışı sana kalır :)

Şimdiden hayırlı ticaretler

Aslında bir çok şekilde değerlendirilebilir. 2 Yıl yenileme yaptım yani toplama bakınca maksimum 60- 70 lira kar ediyorum. Proje yapmak daha mantıklı diyorsunuz yani anladım. Peki fiyat olarak domain ne kadar eder size göre?

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)
Kardeşim alan adı güzel ama, süper değil! Artık piyasa ölü sizin domainden çok daha kaliteli alan adları satılmıyor ki, şu an forumda satışta olanlar da var.

Size tek önerim 60-70 TL kar ile düşünmeden satmanız.

E ticaret için belli başlı büyük sorumlulukları olan ve zor bir alan.

Blog sitesi ise ona keza oda çok rahat bi sektör değil yani alan adını sat güzel bir alan adı regle aldığın parayla iş yaparsın çok daha karlı.
mert47

kişi bu mesajı beğendi.

evillord evillord WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 0 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Satmanı tavsiye etmem, üzerinde çalışırsan karşılığını zamanla rahatça alabileceğin bir alan adına benziyor.
mert47

kişi bu mesajı beğendi.

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Hocam o domainin com u yıllar evvel her perşembe güncellenen, kadın erkek ilişkileri üzerine harika yazıların paylaşıldığı bir blog du, bir çok yazarı vardı, boşanan adam, derin gezer vs.. harika yazılar yazarlardı, yabancı gözünden sayfası vardı yabancı yazarların yazılarını yayınladıkları, hepsi sadece bu blog için yazarlardı, okuyucular kendi yazılarını gönderirler, editörler yayınlanmaya değer bulurlarsa yayınlarlardı.. Düzenli olarak takip ederdim..

• Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

kendineozel adlı üyeden alıntı

Kardeşim alan adı güzel ama, süper değil! Artık piyasa ölü sizin domainden çok daha kaliteli alan adları satılmıyor ki, şu an forumda satışta olanlar da var.

Size tek önerim 60-70 TL kar ile düşünmeden satmanız.

E ticaret için belli başlı büyük sorumlulukları olan ve zor bir alan.

Blog sitesi ise ona keza oda çok rahat bi sektör değil yani alan adını sat güzel bir alan adı regle aldığın parayla iş yaparsın çok daha karlı.

Evet parayı kullanabilirim haklısınız fakat çok bir kar etmediğim için değerlendirebilir miyim diye düşünüyorum ki hem forum hem blog hem e-ticaret olarak kullanabileceğim bir domain çok kararsızım teşekkürler yorumunuz için.

evillord adlı üyeden alıntı

Satmanı tavsiye etmem, üzerinde çalışırsan karşılığını zamanla rahatça alabileceğin bir alan adına benziyor.

Teşekkür ederim yorumunuz için.

creed74 adlı üyeden alıntı

Hocam o domainin com u yıllar evvel her perşembe güncellenen, kadın erkek ilişkileri üzerine harika yazıların paylaşıldığı bir blog du, bir çok yazarı vardı, boşanan adam, derin gezer vs.. harika yazılar yazarlardı, yabancı gözünden sayfası vardı yabancı yazarların yazılarını yayınladıkları, hepsi sadece bu blog için yazarlardı, okuyucular kendi yazılarını gönderirler, editörler yayınlanmaya değer bulurlarsa yayınlarlardı.. Düzenli olarak takip ederdim..

Evet, ben takip etmiyordum ama öyle bir bilgiye ulaştım. .com olanı biri tarafından regleniyor hatta şu an da regli 2019'a kadar fakat ulaşamıyorum sahibine almak isterdim. Sizin görüşünüz ne peki gerek blog gerek forum, soru cevap, eticaret bu alanlarda kullanılabilir mi? Getirisi götürüsü ne olur eski sitenin boşluğunu doldurabilir miyiz sizce?

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
com lu alan adını satmaz hocam C. Alpay.. Ben de yerinde olsam satmazdım, domain para eder diye değil, o domaine açılacak yeni site geçmişine zarar verir, ben öyle kaliteli içerikler oluşturabilecek bir kadronun tekrar bir araya gelebileceğini zannetmiyorum..

Hatta siteyi o kadar çok seviyorduk ki, site yayın hayatına son verdiğinde (hepimiz çalışan insanlarız ve artık site çok zamanımızı almaya başladı mazeretiyle kapandı) izin verin biz devam edelim diye yazmıştık, domaini istemedik, tüm masraflarını karşılayacağımızı da söyledik, isteğimiz böyle bir blogun yayın hayatına devam etmesiydi..

Valla kardeşim yerlerinde ben de olsam vermem domaini, alt tarafı yıllık 30 TL ye yeniliyorsun.. Tüm ekibin ve okuyucularının güzel anıları var sonuçta..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al