wmaraci reklam
lidertakipci

HUGİP Mobil Uygulama Yayınlandı [İndirimi Kaçırma]

15 Mesajlar 2.149 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Thecrack Thecrack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar

Haliç Üniversitesi Girişimcilik ve Pazarlama Kulübü (HUGİP) uygulamamız çıktı. Uygulamamızda en başından beri üniversitemizin dışında tüm 18-35 yaş kitlesine hitap etmesini hedeflemekteyiz.

Uygulamamızda en dikkat çeken fonksiyon HUGİP E-Dergi projemize kolayca ulaşabilmenizdir. (Şuan Türkiyede ilk aylık e-dergi çıkartıyoruz. Ayrıca ücretsiz.)

Mobil uygulamamızda

Videolarımızı izleyebilir, girişimcilik ve pazarlama ile ilgili haberleri inceleyebilir, ek bir uygulama indirmeden not defteri ve to do list inizi oluşturabilir, sosyal medya ve galerimizden resimlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim bölümünden veya S.S.S bölümünden aklınızdaki sorulara cevap bulabilir ve anlık gelen bildirimleri mesaj kutusu sekmesinden inceleyebilip ayarlar menüsünden uygulamamızın ayarlarını yapabilirsiniz.

Uygulamamıza sponsor desteği sağlanmış olup, şuan sadece android versiyonu mevcuttur. 10-15 gün içerisinde ios platformuna da gelecektir.

E-Dergimize kolay erişim demiştim. E-Dergimizden kısaca bahsedersek;

Google (San Francisco ofisi)
Microsoft
Insider
Fujitsu
LEVEL
CEOtudent
Webtekno
Oyungezer
Öğrencikariyeri
CİMRİ
Stubridge
OTHERSAPP

gibi Dünya'da tercih edilen ilk 10 şirket ve çeşitli teknoloji, oyun altyapılı kuruluşlar ile röportajlarımız mevcut.

Yapılan haberlerimizden bazıları

http://www.webtekno.com/halic-universitesi-girisimcilik-ve-pazarlama-kulubu-aylik-e-dergi-projesi-buyumeye-devam-ediyor-h27207.html

https://www.level.com.tr/haber/genel/hugip-e-derginin-4-sayisina-konuk-olduk.html

http://ogrencikariyeri.com/haber/halic-universitesi-girisimcilik-ve-pazarlama-kulubu-e-dergi-projesi

Mobil Uygulama Tanıtım Video:

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ ! PLAY STORE

📌Office365 E3 + 5TB| G.Sınırsız Drive|JetBrains 1 Yıl|Canva Ömürlük|Envato|VidIQ- 7₺’den Başlayan
wmaraci
reklam

pose1233 pose1233 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 351 / 594
  • Ticaret 5, (%100)
turkmmo senelerdir dergi çıkarıyor
neyse başarılar :D

Kadınlar müthiştir, uzaktan bakınca.

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Biz bunu girişim ve pazarlama (iş dergisi) adı altında oyunlar haricinde daha da resmi bir konuma getirip yanında kendini kanıtlamış iş adamları veya belli kitleye ulaşmış teknoloji kuruluşları ile pekiştiriyoruz.

Bunun yanında turkmmo dergisini inan bilmiyorum lakin biz mobil uygulama ile daha taşınabilir bir imkan sunarak üniversite hocalarının editör olduğu, yazılarını paylaştığı bir dergiyiz.

(Dediğim gibi Türkiyede ünv kulübü olup girişim ve pazarlama temelinde dergi çıkartan ilk kuruluşuz. Özel şirketlerin çıkartacakları/çıkarttıklarını duydum lakin biz ayrıca ücretsizizde)

Eski forumcu olarak Turkmmo ile aynı kategoride kıyaslanmamız yanlış olur. :)

Yorumun için çok teşekkürler :)

📌Office365 E3 + 5TB| G.Sınırsız Drive|JetBrains 1 Yıl|Canva Ömürlük|Envato|VidIQ- 7₺’den Başlayan

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Konu güncel arkadadlar yorumlarınızı bekliyorum. :)

wmaraci
wmaraci

mertus mertus Graphic Designer Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Graphic Designer
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 87 / 41
  • Ticaret 56, (%100)
Facebook, Youtube, İnstagram, not defteri, galeri, hava durumu? Bunların olayı ne? Zaten telefonda olan uygulamaları neden ekleme gereği duydunuz anlamadım farklı bir özelliği mi var :)
brkrtp

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Şöyle; Oradaki butonlar facebooka rahat girmenizi saglamiyor, kolaylikla resmi hesaplarimiza ulasmanizi sagliyor. Not defteri ve yapilacaklar listesi her telefonda yok. Onlari ozellikle ekledik.

Bunlarin yanında yakında;
Çeşitli ise yarar anketler, etkinliklerimize kayit olma, sohbet imkanları sunmayi hedeflemekteyiz. :)

Tabi suan populer butonlardan en onemlisi e-dergimiz ve hakkımızda bölümü (ne yaptığımız, ne yapacagimiz vb) :)

mertus mertus Graphic Designer Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Graphic Designer
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 87 / 41
  • Ticaret 56, (%100)
Dergi konusunda hayırlı olsun diyelim, fakat uygulama konusunda çok yol almanız gerekiyor. Bir tasarımcı ve programcı olarak uygulamanıza baktığımda çok fazla açık görüyorum. Özellikle ilk olarak uygulama tasarımını gözden geçirmenizi tavsiye ederim, renkler müthiş uyumsuz :)
Thecrack DaftPunk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Selamlar

Yorumunuz icin cok tesekkurler

Bir problemden oturu arkaplani degistirmistik. Suan tema ve arkaplan gorundugu gibi degil konudaki resimler duzeltilecek. (Ozel tasarimci ile duzelttik)
Açıklar konusunda bilgi almak isteriz, ozelden yazarsan sevinirim. :)

Yorumun icin teşekkürler

DaftPunk DaftPunk #K{o}/d Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Belirsiz
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 646
  • Beğeniler 355 / 228
  • Ticaret 25, (%100)
Ui dizayn lazım hocam buna mantık fikir güzel gereken tek şey reklam adwords 'den reklam alın tık başı 0.08 0.03 arası alıyorlar play store için konuşuyorum. Ben kullanıcı olsam ne olursa olsun tasarıma önem veririm böyle bir tasarıma sahip uygulamayı asla indirmezdim ne işime yararsa yarasın.
Thecrack

kişi bu mesajı beğendi.

Yalnız mısın ? mroyuncu.com| instagram.com/mrnoobofficial

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
DaftPunk yapıcı eleştirin için çok teşekkürler. Uİ dizaynı not ettim en kısa sürede UI dizay konusunda daha fazla adımlar atacağız. Uygulamamız üniversite kulübü tabanlı olduğundan ve hitabımız genelde üniversite öğrencisi olduğundan ötürü üstteki dizaynı kullanmayı tercih ettik.

(Resimler güncellenmiştir arkadaşlar gördüğünüz tasarım uygulamanın yeni halidir.)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al