wmaraci reklam
lidertakipci

Altından Daha Değerli Boştaki Haber Domainleri!

13 Mesajlar 2.649 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

enesphp enesphp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Programmer
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Bulabiliyorsanız 3 Harfli Domain Kaçırmayın
DeepGloss

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
olay reklama dönmüş :)
DeepGloss

kişi bu mesajı beğendi.

DeepGloss DeepGloss Bir programcının notları Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)

parababasi adlı üyeden alıntı

Altından daha değerli olsa bir kere sen paylaşmazsın, çöp konu.

parababasi adlı üyeden alıntı

yok ya her önüne gelen saçma sapan başlıkla konu açsın o zaman. 1 dolara domain diye konu açayım ama içine girince ferrari alırsanız diye not düşeyim, hoşuna gider mi?

adamın konu açması sıkıntı değil, bu başlıkla konu açması sıkıntı. aradaki farkı keşke görebilseydiniz.

Ben bir liste çıkardım kendi domainimi satın alıp listedekileri buraya koydum. Orta sayfa haberler daha önce 5 yıllık haber sitesi olarak kullanılmış fakat editör yetersizliği nedeniyle kapatılmış. Siz orta sayfa haberler kelimesinin günde kaç kere arandığını biliyor musunuz? Haber analitik; gayet markalaşabilir bir domain.

" SEO.COM " domaini bende olsa fakat ben bu domaini geliştirmek için hiçbir şey yapmasam bu domain sadece isim kısalığıyla kalır.

Kars haber ajansı; kayıt edilerek marka başvurusu yoksa Kars üzerine kurumsal bir ajans haline dönüştürülerek markalaştırılabilir, dünyaya açılabilir.

Bence meslek kısmınızdaki SEO Dehası mesleğinizi değiştirerek daha farklı alanlara açılın :)

Burada altın domainler diyip, altın alana domain vermiyoruz. Hiçbir domain altın değildir fakat her domainde altın potansiyeli vardır. Web kariyerinizde bunu aklınıza sokun öyle devam edin.

Bu arada burası webmaster forumu, saygı önceliklidir. Adam vs tarzı ithamlarda bulunma. Karşınızdakinin yaşını ve kişiliğini bilmeden bu forumlarda takılmayın. Senin için forum tr üye olmanı bekliyor..

Yaman teşekkür ediyorum hocam.

İyi çalışmalar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al