wmaraci reklam
lidertakipci

adsense ve admatic kazandırma kıyası

27 Mesajlar 3.540 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
Adsense 10 kazandırısa, admatic 1 kazandırıyor. 10 a 1 veya 2 oranları var genelde.

wmaraci
reklam

sosyetekadinlar sosyetekadinlar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 60 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

wpdenizi adlı üyeden alıntı

Bu farkı oluşturan pek çok neden olabilir. Reklam yerleşimi, dönemsel reklam içeriklerinin ilgi çekiciliği vs vs pek çok neden olabilir. Ayrıca tıklama başına maliyetler konusu da var tabi.
Benim kişisel fikrim,diğer reklam ağları, AdSense onayı alamayanlar için birer alternatif olabilir.
AdSense ile para kazanmak en kolay yol olsa da, tatmin edici paralar kazanmak için satış ortaklığı elbette en mükemmel yoldur.
Ben satış ortaklığı yaparak ve makale yazarak para kazanıyorum, bunun yanında AdSense reklamları da ekledim siteme, ama benim bundaki amacım para kazanmak değil, okuyucular için gerçek şeyler yazmaktır.
Kullanmadan hayali şeyler yazmak, yada ordan burdan çalıp çırpıp yazmak bana göre değil.
Para kazanmak için biraz daha fazla gayret gerektirse de satış ortaklığını öneririm.
Rakam söylemek biraz farklı algılanabilir, ama hiç bir iş yapmasam, sitemden kazandığım para beni rahat geçindirir. Hatta şu anda aldığım maaşdan daha fazla kazandığımı söyleyebilirim.
Bence sizde denemelisiniz.

Satış ortaklığı nedir hocam biraz açar mısın

wpdenizi wpdenizi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 152
  • Ticaret 1, (%100)
Satış ortaklığı hakkında detaylı bilgiyi BURADA bulabilirsin.

alperenyld alperenyld Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)
Reklamtrk
hlsbhr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

bluee bluee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Admatic gösterim başına ücret veriyor. Birçok sitenin kullandığı bir reklam ağı. Yüksek ziyaretçi sayısı olan siteler için iyi bir ek gelir kaynağı. Adsense ile birlikte de kullanılabiliyor.

pc332 pc332 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı, Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 6, (%100)
Ya kaç gündür forumları tarıyorum, admatic alternatifi yok mu ya?
Ayrıca canını yediğim konusuna herkes yazmış, yüksek ziyaretçi sayısı demiş de biz de yüksek ziyaretçi var yine kazandırmıyor. 7-8k arası masaüstü hitim var ve dün kazandığımı gösteriyorum, kıyas yapın.

Acilen bir alternatif bulunması gerekiyor, ödemelerde sorun çıkartmayacak bir firma...
Artık mail ile iletişime geçmekten sıkıldım, söylüyorum sayımlar epey düşük diyorum. Gelen cevaplar hep aynı. "Biz trafiğinizin %100 'ünü satın alma garantisi vermiyoruz zaten"

Bakın, on numara hızlı yanıt alabiliyorsunuz admatic'den, aykut bey sağ olsun. Ancak şu gelirler düştükçe düşmek zorunda mı, hit arttı gelir hala düşüşte... Ben inanmıyorum büyük firmaların aynı bizim gibi admatic kullandıklarına. %100 özel anlaşmalar vardır, bizim gibi "ne gelirse" diye beklemiyorlardır.

summer summer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 229 / 209
  • Ticaret 53, (%100)

pc332 adlı üyeden alıntı

Ya kaç gündür forumları tarıyorum, admatic alternatifi yok mu ya?
Ayrıca canını yediğim konusuna herkes yazmış, yüksek ziyaretçi sayısı demiş de biz de yüksek ziyaretçi var yine kazandırmıyor. 7-8k arası masaüstü hitim var ve dün kazandığımı gösteriyorum, kıyas yapın.

Acilen bir alternatif bulunması gerekiyor, ödemelerde sorun çıkartmayacak bir firma...
Artık mail ile iletişime geçmekten sıkıldım, söylüyorum sayımlar epey düşük diyorum. Gelen cevaplar hep aynı. "Biz trafiğinizin %100 'ünü satın alma garantisi vermiyoruz zaten"

Bakın, on numara hızlı yanıt alabiliyorsunuz admatic'den, aykut bey sağ olsun. Ancak şu gelirler düştükçe düşmek zorunda mı, hit arttı gelir hala düşüşte... Ben inanmıyorum büyük firmaların aynı bizim gibi admatic kullandıklarına. %100 özel anlaşmalar vardır, bizim gibi "ne gelirse" diye beklemiyorlardır.

Desk-Five var ama onda da ödeme konusunda sıkıntı var. Çok geç yapıyorlar 3 4 ay sonra anca ödeme yapıyorlar. Adsense hesabınız yok mu peki bu kadar hitle sadece admatic mi kullanıyorsunuz?

slmmrb12 slmmrb12 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek üniversiteli
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 782
  • Beğeniler 157 / 158
  • Ticaret 13, (%100)
Hocam admatic 7-24 reklam göstermiyor bende kullanmıştım. O yüzden sayımı az

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)
kıyaslamak neredeyse imkansız diyelim biz buna.

hlsbhr hlsbhr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kumaş AR/GE Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 887
  • Beğeniler 189 / 192
  • Ticaret 0, (%0)
Bu durumda Yandexin Türkiyede reklamcılığa başlamasını beklemelisiniz bence, Admaticin bu kadar düşük kazançlarla o koskoca reklamlarını yayınlamak kerizlikten başka bişey değil bence...

İf you fight, you won't always win. But if you don't fight, you will always lose.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al