wmaraci reklam
lidertakipci

Satılık Admin Panelli İtiraf Scripti

5 Mesajlar 1.541 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Sepulchure Sepulchure emrekilic.net Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 26 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese iyi forumlar, uzun zamandır aklımda olan bir fikri sonunda tasarıma döküp satışa çıkarma kararı aldım. Lafı fazla uzatmadan özelliklerden bahsetmek istiyorum.

Script'in içerdiği özellikler ,
* Kayıt olma,giriş yapma sistemi
* 150 karakter limiti ile gönderi paylaşma (default 150 karakter limiti belirlenmiştir , isteğe göre değiştirilir veya limit kaldırılabilir)
* Üye değilseniz gönderdiğiniz itirafda adınız "Anonim" görünür , üye iseniz kayıt olduğunuz nickname'iniz görünür fakat anasayfadaki radio butonuna basarak üye olduğunuz halde anonim olarak mesaj gönderebilirsiniz.
* Anasayfada görünen paylaşımları beğenme ve şikayet etme sistemi
* Üyelere özel profil , 3 adet üyelik çeşidi , Standart Üyelik , Premium Üyelik ve Admin Üyelik .

- Standart Üyelik ve Premium Üyeliğin şu an bir ek özelliği mevcut değildir (isteğe göre düzenlenir)
- Admin Üyeliğin , itiraf onaylama , tüm itirafları görme , tüm üyeleri görme , üye onaylama , şikayetleri görme , site başlığını değiştirme , site ayarlarını değiştirme ve iletişim mesajlarını görüntüleme yetkileri vardır.

* İtiraf onay sistemi default olarak gelir , gönderilen itiraf admin üyelik tarafından onaylanmadan anasayfada görüntülenmez.
* Üye onay sistemi default olarak gelir , yeni kayıt olan bir üye admin üyelik tarafından onaylanmadan siteye giriş yapamaz.

Şuana kadar kodlanan tüm özellikler yukarıda belirtildiği gibidir , sistem , tasarım ve kodlama olarak ilk versiyonudur. Sistemi satın almanız durumunda yeni versiyon çıkarsa , ona da sahip olabileceksiniz. Ayrıca bug fix veya genel updatelere ücretsiz sahip olabileceksiniz.

Ekran görüntüleri,

Fiyat ,
50 TL , enpara ve garanti üzerinden para gönderimlerinizi kabul edebilirim.

Satışta belli bir limit yoktur , scriptin sadece kendisinde olmasını isteyen olursa gerekli fiyatta anlaşılırsa satış kapanır :)

Demo görmek isteyen olursa PM ile ulaşsın lütfen , siteyi localhost üzerinde çalıştım , satın almadan önce görmek isteyen olursa hostingime kurup demo gösterimi yapabilirim. Bunun dışında her türlü soru ve bilgi alışverişi için PM'lerinizi bekliyorum. İyi forumlar!

There is nowhere to run. There is nowhere to hide.
wmaraci
reklam

• Üyelik 10.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 26 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba , demo ekledim .

DEMO
Admin üyelik giriş bilgileri : admin-admin

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
Responsive olmaması negatif

hesap satış

• Üyelik 10.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 26 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler yorumunuz için grsy . Tasarımı responsive bir hala getirmek istiyorum fakat şu sıralar düşünmüyorum , satın almayı düşünen arkadaşlar varsa responsive olarak güncellendiğinde ek bir ücret ödemeden sahip olabilecekler. Tekrar teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

bulutsimsek bulutsimsek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 6, (%100)
mobil uyumly hale getirmeyi düşünüyor musunuz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al