wmaraci reklam

Milleni telekom hizmeti hk.

5 Mesajlar 701 Okunma
wmaraci reklam

vfstech vfstech WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 24 / 54
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba dostlarım, az önce tv'de rastgele karşıma çıkan bir reklam için sizlere sorum olacak. Biraz internette aslı astarı var mı diye araştırdım fakat güncel olarak tatmin edici bilgilere ulaşamadım. Millenicom diye ******* hizmeti veren bir firma varmış. 59 TL gibi bir fiyata ay boyunca akn olmadan net sağlıyormuş. Var mıdır kullanan eden? Geçmiş yıllarda çok şikayet gelmiş (2011 senesinde özellikle), kendini ***** olarak tanıtan elemanlardan mı dersin, faturaları yüksek tutma olaylarına kadar. Sitesindeki biz sizi arayalım yazısı da ürkütmüyor değil, daha önceden çok örneğini gördük.

Sitesi: Bkz.

wmaraci
reklam

gaste gaste webibo.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 114 / 346
  • Ticaret 4, (%100)
Milleni güvenilir bir *******ünikasyon firmasıdır. Bu firmayı Doping İnternet markası ile de tanıyor veya duymuş olabilirsiniz. Doping bireysel anlamda hizmet verirken milleni kurumsal alanda genelde STH üzerine hizmet veriyordu. Şimdilerde doping markasını da aynı çatıya alarak tek isim Milleni olarak devam ediyor.

Yok imza falan

LiDeRoN LiDeRoN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 29 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
2012 yıllarında babamı TTnet ten geliyoruz taahhüt bitmek üzere size aynı fiyata daha yüksek hızda hizmet sağlayalım deyip babamı kandıran firma :) eyvallah deyip geçiş yapmıştık tabi modem *****in modemi olunca kullanıcı adının sonundaki ...@***** ibaresini kaldıramamıştık. Haliyle 1 ay kadar İnternet e bağlanamadık yeni modemde almadım tekrar *****e geri dönmüştük :)

Şimdilerde kendine bağlamayan 150gb akn veren ve altyapınızın sağladığı en yüksek internet hızını veren TurkNet i kullanıyorum güzel yanı taahhüt yok bir yumaklarını görürsem hemen iptal ettiririm :) çok şükür iki aydır kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı inşallah çıkmazda :)

vfstech vfstech WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 24 / 54
  • Ticaret 6, (%100)
Benim interneti değiştireceğim sıralar henüz AKK düzenlemesi gelmemişti, doğal olarak firmalar da yeni kampanya yapmıyordu. Şimdiki aklım olsa tereddütsüz TurkNet'e geçerdim. Hep etraftan övgülerini duyuyorum. LiDeRoN
LiDeRoN uzunlarpc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1349
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
vfstech

Hocam nazar değmesin ben ilk defa internet sağlayıcımdan memnunum,2 gun sonra akn sifirlanacak 150gb akn yi şuan aştım download 15-16MB upload 2MB (Akn yi geçtim bu hıza düştü)Turk *******da AKN olduğu halde ben bu hızı alamıyordum be. :)

Turknet çok iyi inşallah böyle devam ederler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al