wmaraci reklam

Bitcoin fiyatı 5000 dolar'ı bulacak deniyor, ne dersiniz?

7 Mesajlar 1.058 Okunma
smmexpress

Mearth Mearth WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek eTicaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Bitcoin için beklenen oldu ve BIP91 protokolü dün itibariyle kilitlendi. Yani, çok büyük olasılıkla SegWit geliyor diyebiliriz. RT Keiser Raporu’nun sahibi Max Keiser, Bitcoin fiyatının 5000 dolar olacağını ön görüyor.

16 Temmuz’da BIP91’in aktivasyon eşiği aşıldı ve 21 Temmuz itibariyle madenciler tarafından kilitlendi. BIP91, zincirin bölünmesini ve ikinci bir Bitcoin oluşmasını engellemek için madenciler tarafından ortaya atılan bir çözüm.

BIP91’in kilitlenmesi öncesi, aktivasyon eşiğinin aşılmasının ardından $1800’dan $2300’a yükselen BTC fiyatı, BIP91’in tam olarak kilitlenmesinin ardından 2750 dolar seviyelerine fırladı ve 5 günlük süre için rekor bir artışla ($910) herkesi şaşırttı.

Bitcoin fiyatı 5000 Dolar’a mı ulaşacak?

Keiser, daha önce 5000 dolar tahmininde bulunmuştu. Ancak bazı ölçeklenme problemleri nedeniyle yatırımcıların güveni kırıldı. Fiyatın 1 Ağustos’tan önce bu kadar gerilemesi, fiyat tahminlerinin aşağı yönlü yapılmasına sebep oldu.

BIP91’e verilen destek arttıkça SegWit’in gerçekleşme olasılığı arttı. Bu da tahminlerin tekrardan yukarı yöne yönelmesini sağlıyor. Yani, Max Keizer’in 5000 Dolar tahmininin gerçekleşme olasılığı ciddi seviyede yükseldi.

“Satoshi’nin dehası milyonlarca kişiyi etkilemeye devam ederken Bitcoin’in 5000 Dolar’ı görmesi kısa vadede mümkün.”

BTC için şimdilik her şey yolunda görünüyor. Ancak BIP91’le ilgili her şey tamamlanmış değil. Madencilerin Bit 1’i de işaret etmesi gerekiyor. Topluluk, Bitmain tarafından işletilen en büyük madencilik havuzu Antpool’un bloklarında Bit 1 sinyali vermeye başlamasından sonra SegWit’in etkinleştirilmesi konusunda daha optimistik davranmaya başladı.

Her şey planlandığı gibi gider ve SegWit aktifleştirilirse, Keiser’in 5000 Dolar’lık fiyat tahmini her an ulaşılabilir hale gelecektir.

alıntı: https://www.koinhaberleri.com/bip91in-kilitlenmesinin-ardindan-fiyat-tahminleri-5000-dolari-gosteriyor/

Sizce ne olur?

wmaraci
reklam

YakupTEKiN YakupTEKiN Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 710
  • Beğeniler 190 / 276
  • Ticaret 12, (%100)
O kadar zengin olmadığım için Bitcoin detaylı şekilde takip etmiyorum. Bitcoin bu ne olucağı belli olmaz.

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Olur olur, bitcoinde dalgalanmalar var oldugundan beri olan bir şey zaten ki çekici kıldıgı şeyde bu sağlam giriş dalgasını bulup girmek elbette ileriki yıllarda daha değerli olacaktır.
Ben paramı dogecoine bastım bekliyorum bakalım.

eneskamis.com

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Bu sistem fazla uzun sürmez bir süre yükselir böyle daha sonraki yıllarda çöküşe geçicektir aha buraya yazıyorum :) ilerleyen yıllarda kimse kullanmayacaktır çünkü daha cazip yatırım araçları çıkıcaktır.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
wmaraci

Mearth Mearth WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek eTicaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

eneskamis adlı üyeden alıntı

Olur olur, bitcoinde dalgalanmalar var oldugundan beri olan bir şey zaten ki çekici kıldıgı şeyde bu sağlam giriş dalgasını bulup girmek elbette ileriki yıllarda daha değerli olacaktır.
Ben paramı dogecoine bastım bekliyorum bakalım.

ben bitcoin, litecoin ve ethereum'a dağıttım, beklemedeyim.

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
Bunlar yüzden millet ekrankartı bulamıyor nefret ediyorum

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Turkgucu21 yok hocam artık öyle ekran kartıyla falan madencilik yapılamıyor elektrik parası daha pahalıya geliyor :)

eneskamis.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al