freelance iş ilanları

Seo paketi aldıktan sonra sitemdeki inanılmaz düşüş

24 Mesajlar 3.199 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Kısacası üşeniyoruz aslında kendi sitelerimiz ile ilgilenmeyi.

Bastırıyoruz parayı, al diyoruz sitemi ilk sıraya getir:)

Google ilk sıra garantisi vermiyor iken seo cu geçinen nasıl garanti verebiliyor?

Forumda seo satışı yapan kişilerin açtığı ilanların okunma sayısına bakıyorum da, kim bilir kaç kişi 5 liradan kaç site için para kaptırmıştır?

İyi forumlar.
nokta mert47

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

wpdenizi wpdenizi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 152
  • Ticaret 1, (%100)
SEO Dediğin, site için kapsamlı olarak her şeyi içine alan bir çalışma olmalıdır. Yok backlink paketleri, bilmem sıralama garantisi vs gibi şeylerin hiç birine inanmıyorum.
Google algoritmalarını yazanların insanlar olduğunu unutmayın. Robotlar yapmıyor bunları. O algoritmaları yazanlar, SEO adına yapılan saçmalıkları bilmiyorlar mı?.
Herkes uzman olmuş, herkes tencere satar gibi paket satıyor :) Bunlara güvenerek site açmayı düşünen falan varsa, sakın bu hataya düşmesin.
izmirbilisim

kişi bu mesajı beğendi.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
Çok kişi yazmış ama ;) yinede belirtmek istedim. Aldığınız paketler seo paketleri değil backlink paketleridir. SEO Paketi farklıdır. o suretle aldığınız backlink paketlerini iyi kontrol etmeniz gerekmektedir. Arkadaşın Bilgisayarına bağlanıp içini dışını herşeyine baktım. Baya bi temizlik yaptık. Spamdan dolayı infosu olmayan sitelerden, backlink vermilmiş. sizde bu olaya düşebilirsiniz. Kontrol EDIN. Sitenin DA PA değeri 1 ise o site güncel olmadığı takdirde, verilen link çıkışları işe yaramaz. Bilginiz olsun kontrol etmekde fayda var

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

ba3ran ba3ran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 39 / 67
  • Ticaret 7, (%100)
Yav Arkadaşlar daha yeni 90 Tllik paket yaptırdım daha dun raporlamayı aldım korkutmayın benııı

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al