freelance iş ilanları

Seo çalışması hakkında öneriler

2 Mesajlar 496 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

fyzyc fyzyc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Raporlama Uzmanı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
Arkadaşlar selamlar,

Nisan ayında bir projeye başladım, 3 dilde tek sayfalık bir web sitesi açtım, Web sitesi hk detay veremeyeceğim ama telefondan yada pcden program-uygulama gerektiren bir işi online ortamda yapmaya yarıyor.

Şimdi asıl sorum şu ben seo paketi vs almadım ve almayacağım, siteme sektörle ilgili yazılmış eski forum konularından link verdim, bu sektörle ilgili makalelere ilgili yorumlarla yorum backlink aldım, sosyal medya paylaşımları yapıyorum, konu hakkında yazılmış konulara blog sahiplerinden rica ederek sitemi eklettim vs.

Bu çabalarımla hakikaten zor olan 5 anahtar kelimemde 10 ila 14 arası sıralama edindim ve bunu 4 ayda yaptım.

Artık self seo tıkandı, yani konu ile ilgili daha önce yazılmış makale forum yazısı vs bulamıyorum. İngilizce olduğu için kaynak sıkıntısıda çekiyorum.

İç seo ayarlarını yaptım, sayfa hızı mükemmel artık zamanamı bırakmalıyım yoksa seo çalışması yaptırmalı mıyım? Tanıtım yazısı almak istedim ama kaliteli ing. içerik üreten site bulmak forumda zor.

wmaraci
reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
kelimelerin popülaritesi düşük ise, bu normaldir. Zaten günlük olarak konu giriyorsanız, yada güncel tutuyorsanız, birde bloglardan yorum olarak backlink alıyorsanıza, bu yükselme olağan yükselmedir. Kaliteli siteler forum içerisinde mevcuttur. Şayetki ingilizce bir site için, yükselmek istiyorsanız aldığınız host'unda yabancı olması gerekir. Türk sunucularında yabancı içerikli siteler pek yüklseme gösteremez. benim görüşüm. Yinede istikrarlı bir şekilde güncellerseniz, çok daha iyi yerlere gelirsiniz

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al