wmaraci reklam

Yazıları Başka Bir Siteye Aktaracak Arkadaş Var mı?

4 Mesajlar 545 Okunma
smmexpress

Movievolt Movievolt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar . Son zamanda açmış olduğum bir sitede kurmuş olduğum eklenti yüzünden hijack oldu ve tüm yazılar yönlendirme filan aldı. Tüm dosyalar etkilendi. Bende bunlarla tek tek uğraşmak yerine . yeni bir siteden devam ettirmek istedim.

Yedek alıp yüklemek istemiyorum çünkü sadece yazıları ve resimleri yedek alacak eklenti bulamadım. Tüm verileri yedekliyor eklentiler bu şekildede virüslü dosyalar yeni siteyede geçmesin diye içerikleri tek tek geçebilecek bir arkadaş arıyorum.

Toplamda 315 tane yazı var bunları tek tek alacak arkadaş varmı acaba belirli bir ücret karşılığında. ? yada sadece yazıları yedekleyebilecğeim bir eklenti

wmaraci
reklam

evillord evillord WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 0 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Kullandığın hosting sunucusunun yönetim paneline gir ardından phpMyAdmin'e giriş yap. Ardından sol menüden blogun için kullandığın veritabanını seç ve üst kısımda bulunan "Dışarı aktar" yazısına tıkla. Bu kısımda sadece taşımak istediğin tabloları tek tek seç ve daha sonra gzip seçeneğini seçip ilerle, dosyayı indir. Sıfırdan wordpress kurulumu yap, daha sonra aynı şekilde phpMyAdmin'e gir, önceden yedeğini aldığın tabloları tek tek kaldır ve yedeği üst menüdeki "İçeri aktar" yazısına tıklayarak içeri aktar.

Movievolt Movievolt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bende öyle yapacaktım fakat veri tabanına virüsün bulaşma gibi bir sorunuda olabiliryormuş araştırmalarıma göre. Acaba bu mümkün mü veri tabanında da bazı tablolara hijack olmuş olabilir

sezer91 sezer91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 37 / 17
  • Ticaret 12, (%100)
merhaba eger aklınız bir ücret varsA PM DÖNÜŞ YAPIN İLGİLENEYİM

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al