lostyazilim

godaddy bu ne demek oluyor

8 Mesajlar 1.003 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
ne yani ben bunu işaretlemezsem sitemi google indexlemicek mi ben böyle saçma şey görmedim bide whois gizlemek içinde ayrı para istiyor 5 tl ye domain satıyoruz diyorlar ama başka türlü kazıklıyorlar

wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Yok öyle birşey hocam indexleyecek tabiki :D hani bu işten anlamayanlar için araya sıkıştırmışlar hani belki sepete eklerler diye.

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Satış taktiği, serbest pazar, kimseyi birşeye zorlamıyorlar, almak zorunda değilsin. O çapta firma bizim elimizde olsa milletin biryerinden kan alma derdinde oluruz. İsteyen istediği hizmet için para ister, istemesi bedava. Alastyr'ın bedava verdiği ssl için Radore 50 TL istiyor yıllık. Kalkıp radoreye mi küfredelim.
flatcast

kişi bu mesajı beğendi.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Yillardir godady de sitelerim var godady gibi daha kaliteli bir host sirketi bulamadim adamlar oyle bir sistem yapmislarki hicbir hosta daha gormedim ulkesine gore ucret sistemi var mesela turkiyede oturan bir kisi delux paketini alirsa aylik yenileme 29 tl fransada oturan birisi alirsa aylik 11euro yaklasik 45tl yani ulkenin ekonomisine gore ucret bunun harici satin almalarda bazi seylere ek ucret alarak ekliyebiliyorsun egerki istemiyorsan eklemeyebilirsin ben her ay odeme yapiyorum her ay sizin gostermis oldugunuz bolumu isaretlemiyorum sitelerim en gec 4 saatte indexliyor.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------
wmaraci
wmaraci

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)

flatcast adlı üyeden alıntı

Yillardir godady de sitelerim var godady gibi daha kaliteli bir host sirketi bulamadim adamlar oyle bir sistem yapmislarki hicbir hosta daha gormedim ulkesine gore ucret sistemi var mesela turkiyede oturan bir kisi delux paketini alirsa aylik yenileme 29 tl fransada oturan birisi alirsa aylik 11euro yaklasik 45tl yani ulkenin ekonomisine gore ucret bunun harici satin almalarda bazi seylere ek ucret alarak ekliyebiliyorsun egerki istemiyorsan eklemeyebilirsin ben her ay odeme yapiyorum her ay sizin gostermis oldugunuz bolumu isaretlemiyorum sitelerim en gec 4 saatte indexliyor.

kenyada oturuyoruz desek :D

• Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
kenyada oturuyorum desek

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
flatcast Orada 29 tl ye aldığınız hostlar Türkiye'de 20 tl. Godaddy herşeyiyle kazıkçı host vps vds ssl.

• Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
impjix ---------- Ben turkiye fiyatini yazdim ilk alislarda ucuz sonradan yenileme ucretleri tum ulkelerde degisiyor godadyde almis oldugum delux paketinin turkiye yenilemesi 29tl fransada oturanlar icin 45tl ben her ay 45 tl oduyorum ama verdigim ucrete gore gercekten almis oldugum hizmet cok cok iyi godady ucretleri yuksek olabilir ama en azindan hic sorunsuz sitelerimden para kazaniyorum sadece delux paketine gore anlik siteye girenler 600kisiyi gectigi zaman host zorluyor onun harici ben godady hostundan memnunum daha hicbir zaman sorun hakkinda kendilerine ileti gondermedim godady de hersey serbest istersen sitenden email gonder hic sorun olmadan gonderiyor diyer hostlarda email gonderme kapali bunun harici yuklemis oldugun veritabanini istedigin hosta sorunsuz yukluyorsun bazi hostlarda almis oldugun verileri baska bir hosta yukleyemiyorsun bunun gibi cok avantajlari var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al