Öncelikle bu konuyu neden açacağımı belirtmek istiyorum kendi çapımda insanları kandırmadan emeğimin karşılığını alabilmek adına iyi niyetimi göz önünde bulundurarak hep önce iş sonra para kısmını konuştum kimileri paramı vermedi onları ALLAH'a havale ediyorum öyle başka türlü uğraşacak vaktim yok eminimki daha çok zarar işinden gücünden kalacaksın vs vs neyse ben bu işi facebook ve googleye reklam vererek müşteri çekmeyi planlıyorum ama iki tarafta mırın kırın edememeli yani bunun için nasıl bir yasal yol izlemeliyim insnalar iki yüzlü olmuş bu söze çok inanmazdım ama son 3 gündür yediğim kazık haddini aştı şimdi sizlere yöneltmek istediğim soru şu.

1. İlk adım olarak nasıl bir ücret anlaşması kurmalıyım? bu presdür nasıl işlemeli?
2. Her iki tarafta kesnilikle mırın kırın edememeli ?

Olur ya müşterinin isteği üzerine site ypaılır para tarafıma geçer başka biri adamöın aklına girer ee sen benim sitemi şöyle yapmamıssın böyle yapmamıssın uğraşmak istemiyorum ?

Herkesten kudretli biri var ya YÜCE YARANDANDIR hesapların en güzelini o görür rabbim tüm web site hosting artık adında para geçen her işte herkesi iyi ve doğru insanlar ile karşılaştırsın, önerilerinizi bekliyorum.