wmaraci reklam

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

35 Mesajlar 7.557 Okunma
wmaraci reklam

WolkHan WolkHan volkansengul.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
evet artacak. şimdilik henüz sistem çok yeni o yüzden kısıtlı miktarda ama kısa zaman içinde tatmin edici rakamlara ulaşacaktır tema ve eklenti sayıları.

wmaraci
reklam

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)

agg1401 adlı üyeden alıntı

Türkler boş boş oturuyor(genelde).

Emin ol öyle değil ama destek bulamıyoruz :)

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

siyahgiyen adlı üyeden alıntı

Emin ol öyle değil ama destek bulamıyoruz :)

Bence öyle çünkü insanlar akşama kadar boş boş oturuyor. Çalışmayanlar için diyorum.

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)

Bence öyle çünkü insanlar akşama kadar boş boş oturuyor. Çalışmayanlar için diyorum.

Benim çok yakınım kendi CMS sistemini yaptı. Şuan sadece kendi müşterilerine kuruyor. Genel olarak yayılması için yatırım ve reklam gerekiyor. Bunun için ona destek verecek olan var mı ? :) bence yok ...
3525

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Neden mi boş boş oturuyor ? Çünkü bir script yapıp bunu paylaşıma sunduğunda hemen telif satırı değiştiriliyor. Yahu bir linkin nesi batıyor adama ? Hal böyle olunca adam neden o kadar emek verdiği şeyi herkesin elinde oyuncak yapma, paylaşma isteği duysun ?

13-14 yaşlarında çocuklar internette böyle scriptleri alıp, editleyip telif satırını değiştirip ben yaptım dediği sürece üzgünüm ama bu ülke tembel değil emek hırsızıdır. Bu tarz olaylardan dolayı kimse yaptığı şeyleri paylaşmak istemiyor.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Neden mi boş boş oturuyor ? Çünkü bir script yapıp bunu paylaşıma sunduğunda hemen telif satırı değiştiriliyor. Yahu bir linkin nesi batıyor adama ? Hal böyle olunca adam neden o kadar emek verdiği şeyi herkesin elinde oyuncak yapma, paylaşma isteği duysun ?

13-14 yaşlarında çocuklar internette böyle scriptleri alıp, editleyip telif satırını değiştirip ben yaptım dediği sürece üzgünüm ama bu ülke tembel değil emek hırsızıdır. Bu tarz olaylardan dolayı kimse yaptığı şeyleri paylaşmak istemiyor.

Hem tembeliz ve hem de emek hırsızıyız (genelleme). Ben script yaparsam eğer şifreleyeceğim. Sadece kendi metnini ekleyebilecekler, orijinal metne el at(a)mayacaklar.

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

Hem tembeliz ve hem de emek hırsızıyız (genelleme). Ben script yaparsam eğer şifreleyeceğim. Sadece kendi metnini ekleyebilecekler, orijinal metne el at(a)mayacaklar.

gördünmü sende tembel oldun bu ülkede bir şeyler yapmak hiç te kolay değil bir sürü olumsuz yorum alırsınız bizler (türkler) için değişmez bir kaç temel esas vardır web de bunlar
1 google
2 hotmail
3 facebook

bu 3 silahşörü yıkmak yada rakip olmak = aptallık olarak nitelendirir destek olmaya gerek duyulmaz bu saydığım 3 lü webmasterlar için geçerli değildir onların silah şörleri daha fazladır kısacası türk yapımı olmayan her şeye karşılık bir türk malı yapımı sadece aptallıktır bu böyle algılanıyor kimse google,ye yaho,ya youtube,ye hotmail,e facebook,a altarnatif sistemler geliştirmiyor yapacak kişi her zaman bir ön yargı ile yaklaşıyor ben yaparım ama kimse kullanmaz kimse almaz kullanacak kişi ise neden tanınmış CONİ malı varken ahmetin mehmetin yaptığını alsınki ?

bu zihniyet bitmeden bu zihniyet ölmeden türk web girişimcileri yaptıklarını satmak ve sınırlı sayıda yapmaktan başka çaresi kalmıyor

iş tembellik değil iş pokunu çıkartmakta aslında

WolkHan WolkHan volkansengul.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

siyahgiyen adlı üyeden alıntı

Benim çok yakınım kendi CMS sistemini yaptı. Şuan sadece kendi müşterilerine kuruyor. Genel olarak yayılması için yatırım ve reklam gerekiyor. Bunun için ona destek verecek olan var mı ? :) bence yok ...

ücretli bir cms mi ? eğer ücretli bir cms ise bu ticari bir üründür ve başkalarından destek beklemesi biraz hayal perest bir yaklaşım... eğer ücretsiz bir cms ise ve yaptığı işe inanıyor, güveniyorsa başkaları destek vermedi diye vaz geçmemeli.

facebook, twitter, joomla, wordpress, google bunlar hepinize tanıdık gelen markalar değil mi.. hangisi kurulduktan sonra 3 ay içinde patlama yaptı ? bir bakın bu projelerin kaç yıl aradan sonra tatmin edici seviyelerde büyüdüğüne.. sabır ve azimle devam etmek çok önemli.

Kakarotto adlı üyeden alıntı

tembel, dolayısıyla emek hırsızı ve daha da kötüsü geliştiricilere köstek olan bir toplum evet. ancak bu böyle kalmamalı. birileri kötü diye biz iyi olmak vaz geçersek kötü dediklerimizden ne farkımız kalır ?

Ek Olarak:

cybersoldier adlı üyeden alıntı

gördünmü sende tembel oldun bu ülkede bir şeyler yapmak hiç te kolay değil bir sürü olumsuz yorum alırsınız bizler (türkler) için değişmez bir kaç temel esas vardır web de bunlar
1 google
2 hotmail
3 facebook

bu 3 silahşörü yıkmak yada rakip olmak = aptallık olarak nitelendirir destek olmaya gerek duyulmaz bu saydığım 3 lü webmasterlar için geçerli değildir onların silah şörleri daha fazladır kısacası türk yapımı olmayan her şeye karşılık bir türk malı yapımı sadece aptallıktır bu böyle algılanıyor kimse google,ye yaho,ya youtube,ye hotmail,e facebook,a altarnatif sistemler geliştirmiyor yapacak kişi her zaman bir ön yargı ile yaklaşıyor ben yaparım ama kimse kullanmaz kimse almaz kullanacak kişi ise neden tanınmış CONİ malı varken ahmetin mehmetin yaptığını alsınki ?

bu zihniyet bitmeden bu zihniyet ölmeden türk web girişimcileri yaptıklarını satmak ve sınırlı sayıda yapmaktan başka çaresi kalmıyor

çok kısa bir yanıt vereceğim. facebook varken çıktı twitter değil mi ? hatta friendfeed varken. ancak ne oldu müthiş bir kitleye sahip oldu. facebook varken sosyal ağ girişimi artık tutmaz diyordu çok fazla kişi.. hepsi yanıldı.

başkalarının ne söylediğine kulakları tıkamak lazım eğer elindeki projeye inanıyorsan. yılmadan devam etmelisin. eğer yine de olmuyorsa geri dönüp nerde yanlış yaptığını bulup düzeltip yine devam etmelisin. ta ki başarıyı bulana kadar.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

cybersoldier adlı üyeden alıntı

1 google
2 hotmail
3 facebook

Haklısınız bu silahşörlerin taHTINI sallamak zor değil. Yeter ki istek olsun. Ayrıca destekte lazım, o zaman çılgın Türkler bunların tahtını sallar.

homfa homfa Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 26 / 69
  • Ticaret 3, (%100)
Elinize sağlık şuan sitemde test edicem tasarımlar konusunda çoğu webmaster arkadaşlarımızın yardım edeceğini inanıyorum.Gerekirse bende yardım edebilirim.Girişte kullanıcı adı yerine e-mail kullanmanız beni etkiledi.Bu admin h*cklerinde zorlaştıracak bir yöntem.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al