wmaraci reklam

Google adsense için hangi script daha uygun.

7 Mesajlar 780 Okunma
wmaraci reklam

Milyonerfakir Milyonerfakir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar merhaba. Şimdi Reklam alabilmek için bir sisteme ihtiyacım var. Buzzy bundle scripti ile reklam almak kolay mıdır yoksa Wordpress mi kullanmalıyım? Hangisi google adsense için daha uygun olur bilgi verirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

osmsmr osmsmr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 19 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, öncelikle yaşadığım olayı anlatayım sonra sen karar ver ne yapacağına 😄
200 post 800 civarı 3 aylık Türkçe haber sitem ile adsense başvuru yaptım yetersiz içerikten dolayı kabul edilmedi, 1 ay sonra italyanca bi haber sitesi açtım 5 post attım 40-50 civarlarında indexi vardı meraktan bi deneyeyim dedim bir hafta sonra hooop tebrikler reklam yayınlamaya başlayabilirsiniz. 😄 Yani işin özeti script falan hikaye Türkiye ve tık başı daha az kazandıran ülkeler haricinde bütün siteler %80 onaylanıyor. Temayıda söylim merak edenler için newspaper teması.Bu arada Türkiye'de 0.05 tbm alırken İtalya'dan 0.40 altına düşmüyor aslında adsense bana iylik yaptı sayılır...Milyonerfakir

• Üyelik 22.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
osmsmr Ücretsiz newspaper teması bulabileceğim bir yer biliyor musun? Ayrıca Türkiyede olup yine italyanca postlar paylaşarak mesela 0.40 alabiliyor muyuz yoksa türkiye üzerinden mi hesaplıyor? :D Ayrıca Merak ettiğim diğer bir şey ise Mesela bir site de onay aldığım reklamı başka sitelerde de yayınlayabiliyor muyum yoksa bir site için mi geçerli?

• Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 19 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle euro üzerlerinden verdim tbm leri ücretsiz yani warez tema tavsiye etmiyorum çünki tema içine kendi linklerini ve ayrıca bazı kodlar koyarak senin sitende reklam yayınlayabiliyorlar hatta siten çok popüler olursa senin elinden bile alabilirler siteni diğer sorun için ise eve bütün sitelerinde aynı adsense ile reklam yayınlayabilirsin limit 500 site 😄 👍

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
osmsmr Hani reklam alma amacıyla karar aşamasında oldugumdan hiç içerik eklemedim fakat site adresimi versem bir baksan sonuç çıkar mı oradan italyanca içerikler paylaşsam? :D Site : Hepdiyorumki.com

• Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 19 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam öncelikle wazer tema kullanıyorsun heralde içeriklere girerken reklam açılıyor yada link kısltma için ücret alıyorsun warez kullanma oradan alacağın 1 kuruş seni zengin etmez reklam yayınlama sadece içerik gir. Sitende hiç içerik Yok zaten acele etme.

• Üyelik 22.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Codecanyonda satılan buzzy bundle scripti şuan kurulu olan. Aynen o reklamı kaldırıcaktım unuttum. bi deneyelim bakalım. Özgün olması şart mı yoksa italyan bloglarından alıntı yapsam yinede alınır mı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al