wmaraci reklam
lidertakipci

Yanlış Bir Hesaba Para Attım Nasıl Geri Alabilirim ?

13 Mesajlar 1.940 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

PaTRoN PaTRoN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 730
  • Beğeniler 136 / 100
  • Ticaret 17, (%100)

LiDYASIZ adlı üyeden alıntı

Kardeşim hiç endişelenme karşı tarafın iyiniyetine kalmış bir şey değil. (İyiniyetli ise daha çabuk parana kavuşursun sadece) Hukukta sebepsiz zenginleşme diye bir şey var. Sebepsiz zengizleşme davası açarsın çatır çatır alırsın paranı. Sakın hakkını savunmamazlık etme.

Karşı taraf kötüniyetli çıkar parayı vermez ya da oyalarsa, sebepsiz zenginleşme davası açarsın. Mahkeme senin lehine hüküm verdiği zaman o kararla icra dairesine gider, icra takibi yaparsın. O kişinin; maaşına, taşınmazlarına, banka hesaplarına vb. haciz koydurur, faiziyle geri alırsın paranı mutlaka. Geç olur ama olur, tabi önce bankanla ve o kişiyle iletişime geç. Bu hukuki şeylerle muhatap olmadan alırsın inşallah.

Bende bunu yazıcaktım :)

İstanbul Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ' Sosyal Hizmet
wmaraci
reklam

fizz fizz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 58 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Şimdi sen adamı bulursun ararsın adama hesabınıza yanlışlıkla para yatırdım gibisinden dediğiniz an o kişi %90 ************** heralde diyip yüzüne kapatabilir sövebilir. Bunları yaptığı zaman sakın herhangi bir küfür içerici sözler söyleme haklıyken haksız duruma düşer sorun çıkar. Aynı şeyi yaparsa sakin ol ve bankayla görüş

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
bankalar, para yatırılan kişinin bilgisini veriyor mu? nereden iletişime geçeceksiniz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al