wmaraci reklam

Kaç yaşına kadar boyumuz uzar ?

15 Mesajlar 1.766 Okunma
wmaraci reklam

HuseyinALHAS HuseyinALHAS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Paramedik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 91 / 168
  • Ticaret 50, (%100)
Dostum genel olarak 21-22 son zamanlar oluyor. Bu zamana kadar basketbol oynamanı mutlaka tavsiye ediyorum.

wmaraci
reklam

Alper Alper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 102 / 69
  • Ticaret 4, (%100)
Boy uzamasinda en etkili faktorun genetik oldugunu dusunuyorum. Sahsen benim sporla aram yoktur. Barfiks cekmek basketbol oynamak gibi bir aliskanligim yok, olmadida. Boyum 188cm felan. Cunku bizim hem anne hem baba tarafinda uzun boylu adam dolu. Birde cocukken yogurt ve sut cok tukettim.

GoMaster GoMaster Zaman daralıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 172 / 93
  • Ticaret 5, (%100)
Bol bol peynir yiyin ve oğlen, akşam felan yoğurt ekmek tüketin bolca yürüyüş yapin, basket oynayin kesinlikle..

dost1313 dost1313 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 6 / 74
  • Ticaret 4, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

bu olay biraz hormon biraz genetik biraz kalsiyum ve Spor olayı ile olacak bir şey zamanında süt peynir yoğurt gibi ürünlerin tüketilmesinin yanı sıra basketbol gibi sıçramaya veya sarkmaya yönelik spor ile yapılır genetik olarak yoksa zaten boşuna uğraş annenizin babanızın boyu toplanır ikiye bölünür +5 eklenerek ulaşacağınız en fazla boyu öğrenirsiniz hormonal olucak olursa bazı insanlarda büyüme hormonu az çalışır hormon tedavisi verilir ama boyunuz zaten normal size vermezler zaten hormon olayı zor bi alan bunun dışında ameliyat ile boy uzatma yapılabilir oda kötü geçerse sakat kalma ihtimaliniz var kısacası boyunuzun 175 olması artık imkansız erkeklerin uzama yaşı maks 24 tür kimisi 20 de son bulur kimisi 24 te

Babam 1.65 annem 1.55 filan ben 1.87 boyundayım hocam sizin hesapta sıkıntı var :D

wmaraci
wmaraci

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
olay matematikle bitseydi herkes aynı boyda olurdu yediğin içtiğin senin hormonların sporlar coğrafya rakım vs o kadar faktör var ki olay annenin babanın boyu ile olmaz iki esmer den sarışın nasıl dünyaya geliyor ise genetikte saklı kodlar ile her şey mümkün dediğiniz gibi olsa tek yumurta ikizleri aynı boyda olurdu boya etkili binlerce faktör var neyin ne olduğunu bilemeyiz genetik ve ortalama boy sadece bunlardan biri

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al