freelance iş ilanları

Adsense banlanmasında site geliri için bir kriter var mı?

4 Mesajlar 701 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Yekta Yekta Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, bütün forumlarda adsense almaktan çok banlananları görüyorum. Benim merak ettiğim konu şu adsense yayıncıyı banlarken acaba aylık kazanç meblağsına bakarak ayrım gayrım ediyormudur?
Ediyorsada acaba tahmini minimum aylık kazancı sizce ne kadarını ele alıyordur.
Sizlerden şöyle tahmin bekliyorum, aylık 10 bin kazananı veya 5 bin kazananı göz ardı eder vb cevaplar verirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

summer summer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 229 / 209
  • Ticaret 53, (%100)
Aylık 15- 20K kazananları gördüm herhangi bir ban konusunda muzdarip değiller. Kaç senedir hesaplarını kullanıyorlar. Adsense kurallarına uygun bir şekilde kullandıktan sonra kazandığınız paranın banlanmanızda bir etkisi yok. Yoksa aylık 10 tl yapsanız kurallara uymazsanız banlanırsınız. Bütün iş adsense kurallarına uymakta.
Yekta

kişi bu mesajı beğendi.

pubhane pubhane Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)
Ödenen miktar banlanmaya etki etmez. Siz nekadar kazanıyorsaniz siteniz sayesinde kat ve katini Google kazanıyor zaten 😊 Buradaki tek sıkıntı yukarıdaki arkadaşın da bahsettiği uzere kural konusunda Google çok katı.
20k kazanılan bir sitede yediğiniz bir saldırı yüzünden hesabınız banlanabilir.Siz yayinci olarak bir sucunuz olmadığını dusunursunuz ancak Google bunu oyle dusunmez. Benim sistemim ile 20k kazaniyorsun gerekli tedbirlerini alsaydin der.
Yada illegal olarak daha fazla kazanç elde etmek için başvuracağınız yöntemler yüzünden hesabınız patlayabilir.O gordugunuz isyan konuların çoğu bilgim yok fikrim var ile bütünleşmiş konular 😊
Yekta YakupTEKiN

kişi bu mesajı beğendi.

kdrclp kdrclp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Endüstri müh.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 120 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
söyle söyleyim kaçakçılık gasp veya **************lığın bir alt limiti var mı ? :)
yok tabi ki suç ve aldatmaya yönelik hareket her zaman ne olursa olsun suç tur :)
summer Yekta

kişi bu mesajı beğendi.

bilimdili/com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al