freelance iş ilanları

Adsense onay süreci lütfen yardim edin (Adsense Onaylandi)

11 Mesajlar 2.503 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Suskun34 Suskun34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Unlu Mamüller
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 27 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaslar. Blog sitem üzerinden adsense basvurusu yapmistim 2 veya 3 kez google politikasi vs diye red almistim.Gectigimiz cuma günü yeniden basvuru yaptim ve adsense profil sayfamda sitenizi inceliyoruz 3 gün icerisinde diye devam eden standart uyari vardi ve hic bir islem yapilmiyordu.Bir kac saat sonra adsense hesabima giris yaptim ve asagida paylastigim ekrani gördüm.Profilimde ki tüm secenekler aktif ve siteye yerlestirmek üzere kod veriyordu bende kodu alip blog siteme yerlestirdim henüz reklam görünmüyor ama isin garip kismi bana hic bir email gelmedi.Hatta sitelerim kismina 2 blog sitemi daha ekledim :) Ilk onay basarili olunca bilgilendirme email`i gelirmiydi? Bu gelisme iyi mi yoksa bir bug falan mi ? Lütfen bilgili dostlar bilgilendirsin.Simdiden tesekkür ederim.

wmaraci
reklam

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)
Onay almışsın reklamlarını ekleyebilirsin. Mailini kontrol et gelmiş olması lazım onay aldığına dair.

• Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Unlu Mamüller
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 27 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Emailin tüm bölümlerine baktim hic bir email yok hocam :) Onay almissiniz derken 2 onayi birden mi almisim yoksa ilk onayi mi almisim ?

baloglu baloglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** B**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam ayarlar heseap kısmında %67 içerik için adsense ibaresi yoksa sevinme boşuna
Sen sadece cse.google.com danda para kazanmayı açmışsın

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Unlu Mamüller
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 27 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Ben blogger icin adsense reklam basvurusu yaptim.Adsense ne email ile bilgilendirme yapiyor nede reklami gösteriyor :( benim yapmam gereken veya eksik yaptigim birsey mi var aceba ? Kodlari aldim blogger`da sag sol vs seklinde yerlesim kismindan ekledim. Suana kadar iyi kötü hic bir email gelmedi. Bu nasil is yahu :(

• Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Unlu Mamüller
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 27 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

baloglu adlı üyeden alıntı

Hocam ayarlar heseap kısmında %67 içerik için adsense ibaresi yoksa sevinme boşuna
Sen sadece cse.google.com danda para kazanmayı açmışsın

Nasil yani ben bildigin sitede adsense reklami icin basvurdum. Nerden anladiniz cse.google olayini? Hesap kisminda %67 icerik ibaresi yok.Kisisel bilgiler yer aliyor. icime SIKINTI basti nasil adsense imis :( ALLAH askina binlerce insan var forumda bir kiside yazip yol gösterip bilgisini tecrübesini paylasmiyor :(

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Konu başlığını düzenleyin ki sizden sonra aynı sorunları yaşayanlar forumda aratarak kolayca ulaşabilsinler.
Bu şekilde bşalık koymayı bencillik olarak görüyorum ve emin olun yardım edicek bilgim varsa bile okumadan çıkıyorum. İyi forumlar

• Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Unlu Mamüller
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 27 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Konu başlığını düzenleyin ki sizden sonra aynı sorunları yaşayanlar forumda aratarak kolayca ulaşabilsinler.
Bu şekilde bşalık koymayı bencillik olarak görüyorum ve emin olun yardım edicek bilgim varsa bile okumadan çıkıyorum. İyi forumlar

Hocam basligi kimse yardim etmedigi icin güncellemistim :( Bir adsense basvurusu yaptim yilan hikayesi gibi oldu.Adsense ne email gönderiyor ne yol gösteriyor nede reddediyor.Adsense hesabimdan resimler paylastim durumum ne bu isin neresindeyim veya nerde hata var eksik olan nedir niye yol gösteren tecrübesini paylasan yok :( 18 agustos 2017 de basvuru yaptim bir kac saat sonra adsense hesabim resimlerde paylastigim gibi kod veriyordu ve böylede kaldi. Adsense iyi veya kötü bir email göndermiyor sunu yap bunu yap demiyor.Benim yapmam gereken birsey varda ondan mi böyle adsense tepkisiz bekliyor? Kodlari aldim blog siteme ekledim reklamlar görünmüyor :(

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Suskun34 Beklemekten başka yapıcak birşey yok hocam daha önce kod verip sonra reddettigi kişiler oldu. Şuan 1. aşama veya 2. aşama olarak mail gelmiyor diye biliyorum ama anladığım kadarıyla 1. aşamayı geçmişsiniz kodları açmış yerleştirmişsiniz bundan sonra gelen mail ile ya reddedilceksiniz ya da reklamlar çıkmaya başlayacak. 1-2 Gün sürer maximum beklemede kalın.
Birde site adresi verin kontrol edeyim
Suskun34

kişi bu mesajı beğendi.

djramcoo djramcoo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek site sahibi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** G**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 6, (%100)
Adsense reklamları zaten ilk onaydan sonra görünmez. Bekleyeceksin seni saçma sapan nedenlerle red edecek sonra tekrar başvuracaksın. Onlarca kez başvurup red alabilirsin. Bu tür hususlarda yardım istiyorsan reklam için başvurduğun sitenin adresinide konuya eklemelisin. Ayrıca adsense başvuran kişinin başka hesabı olmamalı, domain banlı olmamalı bir sürü neden var red için anca sen sadece beklemelisin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al