wmaraci reklam

SATILIK WEB ADSENSE Garantili + Ucuz + Tüm ayrıntılar videoda

13 Mesajlar 1.747 Okunma
wmaraci reklam

engellibilgi engellibilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar Merhaba,

Ekibimiz tarafından alınan GARANTİLİ adsense hesapları satılıktır. Başkaları tarafından alınan hesapları Alıp/Satmıyoruz.

1.Hesap

1. PİNLİ

2. ÖDEME ALMIŞ

3. WEB+YOUTUBE ADSENSE

4. GARANTİLİ

https://youtu.be/wEjpxF6p3qk

Fiyat 1200 TL

Hesap mail adresiyle beraber verilecektir.
zaferceyhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
2014 tarihli üyesin, Adsense satışının yasak olduğunu ve neden yasaklandığını bilmiyor musun?

Dikkatli olun arkadaşlar, bir Adsense hesabı satın aldıktan sonra isterseniz bütün bilgileri değiştirin, başka maile taşıyın, ne yaparsanız yapın, hesabı ilk açan sahibi google destek ekibine atacağı tek mail ile kolaylıkla alabilir!
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

engellibilgi engellibilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
aHoruz hocam biraz araştırın, artık hesap satışı bölümünde adsense satmak serbest

boş konuşma yani

zaferceyhan zaferceyhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Z** C**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 29 / 17
  • Ticaret 12, (%100)
aHoruz Artık Adsense Satışı Serbest, Hesap Satışı Kurallarından bakabilirsiniz.
Ayrıca Google Adsense hesabı bir maille geri alınabilecek kadar kolay olsaydı böyle bir sektör oluşabilir miydi sizce?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
Ben uyarımı yapayım da, yarın hesap elinizden gidince burda ağlamayın.

zaferceyhan zaferceyhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Z** C**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 29 / 17
  • Ticaret 12, (%100)
Cümle kurarak bu iddiada bulunmak kolay, ben de "Dünya Tepsi şeklinde" diyeyim uyarayım da sonra ağlamayın :)

aHoruz dostum bunu kanıtlayan bir altyapın varsa paylaş, biz de riskli bulup çekilelim bu sektörden...
Onlarca hesap aldım da, sattım da hep bunu duydum ama ispatlayanını görmedim :) Hiç bir hesabım da patlamadı şükür...

Kanıtlı konuşacaksan amenna ancak böyle boş konuşacaksan alım satım yapan bizim gibilerin ekmeğine mani olma derim...

Selametle

bypangea bypangea Dert Etme Dua Et Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 204 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Adsenseyi aldığınız mail hesabı tekrar giriş yapmaya çalıştığınızda şöyle bir uyarı çıkar. Uyarıda Destek Ekibi ile tekrar hesabınızı alabileceğiniz söylenir. O yüzden eğer satıcı sağlam değilse dolandırılma riski var. Siz satıcı olarak +50 TL istemek yerine mail adresini de dahil edip satarsanız kimsenin kafasında soru işareti kalmaz.

• Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)

zaferceyhan adlı üyeden alıntı

Cümle kurarak bu iddiada bulunmak kolay, ben de "Dünya Tepsi şeklinde" diyeyim uyarayım da sonra ağlamayın :)

aHoruz dostum bunu kanıtlayan bir altyapın varsa paylaş, biz de riskli bulup çekilelim bu sektörden...
Onlarca hesap aldım da, sattım da hep bunu duydum ama ispatlayanını görmedim :) Hiç bir hesabım da patlamadı şükür...

Kanıtlı konuşacaksan amenna ancak böyle boş konuşacaksan alım satım yapan bizim gibilerin ekmeğine mani olma derim...

Selametle

Bizzat kendim tecrübe ettim dostum işkembeden sallamıyorum. Hesabım birisi tarafından çalınıp başkasına satılmış, adsense-support@google.com mail adresine hesabım çalındı diye mail attım. Benden kimlik, bankamatik kart fotoğrafı, ekstre ve ikametgah istediler yolladım, ertesi gün hesabın çalındığını doğruladılar ve geri aldım kardeşim. Üstüne içinde çok yüklü miktarda para vardı onlar da cebime kar kaldı.

Al bu da kanıt (***'da konusunu açmıştım) http://i.hizliresim.com/or7O3m.png
http://www.***.net/adsense-hikayem/1549482-tesekkurler-korsan-kardes.html

Şimdi sen birisine adsense'i sattın diyelim, yarın hesabım çalındı diye mail atıp bu şekilde geri almayacağın ne malum? Nasıl güvenecek insanlar?

• Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)

bypangea adlı üyeden alıntı

Adsenseyi aldığınız mail hesabı tekrar giriş yapmaya çalıştığınızda şöyle bir uyarı çıkar. Uyarıda Destek Ekibi ile tekrar hesabınızı alabileceğiniz söylenir. O yüzden eğer satıcı sağlam değilse dolandırılma riski var. Siz satıcı olarak +50 TL istemek yerine mail adresini de dahil edip satarsanız kimsenin kafasında soru işareti kalmaz.

Maili verse de mailim çalındı diyip ilk açtığı bilgileri göndererek geri alma şansı var... Bu sebeple satın alınan hiç bir Adsense hesabı güvende değildir, satıcının vicdanına güveniyorsanız buyrun kim alacaksa alsın.
flatcast

kişi bu mesajı beğendi.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Satilan adsenselerin hicbiri guvenli degildir ilk sahibi istedikten sonra geri alir ama harbi haram yemeyen bir kisi satiyorsa hicbirsey olmaz adsense alirken dikkatli olun guvencli kisilerden alin email adresini versen dahi email adresini acarken baska bir email adresi istiyor o email adresine yeniden sifre isteyebiliyorsun. Ben cok adsense sattim sattigim kisiyede iki ay garenti verdim iki ay icinde banlanirsa ucretinin yuzde 10 keser geri ucreti odeim dedim ve harbidende satmis oldugum hicbirseyde gozum yoktur helal parama haram hicbirzaman icin katmam.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al