freelance iş ilanları

Film temasına dizi bölümü ekleme.

26 Mesajlar 3.178 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Hype Hype WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üni öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 33 / 15
  • Ticaret 11, (%100)
Bende o temayı aldım fakat öyle bir sorun yaşamadım.Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.Şuan satılan 3 tane teması var sanırım HasanSorumli eski çıkan temayı satın almış fakat üstüne Mayıs bir farklı tema daha çıkartmış.Yani ortada güncelleme yok zaten.Satılan her temanın ufak tefek farklılkları var.
https://wmaraci.com/forum/wordpress-tema-satisi/filmzone-hd-wordpress-film-temasi-446508.html
bu tema 80tl ye satılan fakat hasanın aldığı tema yanlış hatırlamıyorsam 60tl olması lazım."Tabi bu benim görüşüm yanlış durumlar falan oluşmasın sonra aman diyim."

wmaraci
reklam

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
hdfilmbizdeorg kardeşim tema isterse 500 tl olsun verirdim ama sıkıntı şurda temayı aldığımda sordum tema güncelledikce yollayacakmısın evet yollarım dedi bende ona güvenerek aldım ve 2 ay sonra sordum tema güncellemesi varmı var dedi yollarmısın dediki ortak var 30 tl yolla atayım dedi sen hiç tema alırken örn keremiyadana alırken adam sana ortak payı var 50tl ver yolliyim dedimi hiç Mayis ile daha öncede sorunumuz oldu ona güvenip *** hesabımı verdim 2 günlüğüne 2 gün sonra banlanmış olarak geri aldım

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
mayis şimdi sana gelelim forum ortasında tartışıpta banlanmak istemiyorum istediğin konuşmayıda at tema alırken demedin ortak var 30tl güncelleme parası yolla ortak girince işin içine diyosun güncelleme parası çok tema aldım ama ilk defa böyle bir şey gördüm

birde kimseye ************** demiyorum ama işini doğru yapmıyorsun

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

mayis mayis SKYPE: mayis.haciyev Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarim
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 109 / 23
  • Ticaret 18, (%100)
ben sana ne kadar deyim....bunlar farkli farli temalar sana ben verdigim temanin gunceIin verecekdim kendin istemedin sen demodaki temayi istiyordun ama oda baska tema oluyordu....ama arkadas sana ben bii sey soyIimmu ben aIiciya karsi pislik yapmam..sen bu temayi benden 30tI verib alsan bunun isde guncelin sana parasiz verecegdim

wmaraci
wmaraci

mayis mayis SKYPE: mayis.haciyev Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarim
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 109 / 23
  • Ticaret 18, (%100)

ReşitÇiçek adlı üyeden alıntı

Bu temayı satan vardı ondan alın direk, çok ucuz zaten. Tahamata v4 ile uğraşmayın bence. Özel post türü açmanız gerekecek. Sonrasında bileşenleri ayarlamak falan var. Uzun iş.

seIam d0stum

SonuYok SonuYok Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek film
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 11, (%100)

K4R4NI adlı üyeden alıntı

************** desene :( Ama tema çok güzel allah için.

alış veriş yaptım ben gayet düzgün bir çocuk imzamdaki sitemin temasını ondan aldım sürüm sürüm olduğunu söyledi bana özelliklerine göre değişiyor dedi ücreti mukabilinde.. eski oldugu için uygun aldım şimdi yeni bi versiyonu gelmiş süper 30tl üstüne verip bu yeni versiyonunu aldım akşama kurulacak bakabilirsiniz

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al