wmaraci reklam

Yapay Zeka İnsanlık İçin Tehdit mi Yapay Zeka Tehlikesi

19 Mesajlar 1.903 Okunma
wmaraci reklam

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Yani evrim teorisine göre sürekli güçlü kazanır ve güçsüz kaybetmeye mahkumdur buda günümüz materyal zihniyet ve rekabet toplumunun asıl sebebi dir bana göre
ahmetp

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ahmetp ahmetp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 39 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Evrim teorisine göre güçlüler değil, en iyi uyum sağlayanlar ayakta kalır.

Ayrıca evrim Darwin'den çok önce biliniyordu. İngiltere kömür arayışı içinde sömürgelik kurduğu her yerde fosiller bulundu, isimler bile verildi. Darwin sadece evrimin küçük bir kısmına açıklama getirmeye çalıştı, ki o da zaten uzun ve detaylı değişimlere uğradı.

Evrim hakkında bilgi sahibi olmadığınızı, insanların maymundan evrimleşiyor demenizden anlıyorum. İnsanlar maymundan gelmiyor elbette. Ancak insanın ve maymunun (ve diğer bütün canlıların) ataları bir yerden geliyor.

İnsanlar aslandan geliyor deselerdi herkesin gurur duyacağını düşünüyorum. Ama ortada maymun olunca insan kibirine yeniliyor.

Evrim karşıtlığını Türkiye'ye sokan Amerika'dır. Yahudi lobisidir. Siz kişisel olarak inanmamakta özgürsünüz. Ancak Tesla gibi, Einstein gibi kişileri bakın bunlar da inanmıyor diyerek insanları yönlendiremezsiniz. Evrim konusu vardır yoktur diye tartışılamaz. Ancak ve ancak gözlem yapılarak, araştırılarak ve akıl yürütülerek yapılır.

Bir daha söylüyorum. Evet, doğada en iyi uyum sağlayanlar hayatta kalır. Bir bakın etrafınıza. Hayvanlar birbirini yiyor. Yemiyor mu? Kim hayatta kalıyor? En hızlı koşan, en uzağa uçan ve en iyi avlanan.
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

ahmetp adlı üyeden alıntı

Evrim teorisine göre güçlüler değil, en iyi uyum sağlayanlar ayakta kalır.

Ayrıca evrim Darwin'den çok önce biliniyordu. İngiltere kömür arayışı içinde sömürgelik kurduğu her yerde fosiller bulundu, isimler bile verildi. Darwin sadece evrimin küçük bir kısmına açıklama getirmeye çalıştı, ki o da zaten uzun ve detaylı değişimlere uğradı.

Evrim hakkında bilgi sahibi olmadığınızı, insanların maymundan evrimleşiyor demenizden anlıyorum. İnsanlar maymundan gelmiyor elbette. Ancak insanın ve maymunun (ve diğer bütün canlıların) ataları bir yerden geliyor.

İnsanlar aslandan geliyor deselerdi herkesin gurur duyacağını düşünüyorum. Ama ortada maymun olunca insan kibirine yeniliyor.

Evrim karşıtlığını Türkiye'ye sokan Amerika'dır. Yahudi lobisidir. Siz kişisel olarak inanmamakta özgürsünüz. Ancak Tesla gibi, Einstein gibi kişileri bakın bunlar da inanmıyor diyerek insanları yönlendiremezsiniz. Evrim konusu vardır yoktur diye tartışılamaz. Ancak ve ancak gözlem yapılarak, araştırılarak ve akıl yürütülerek yapılır.

Bir daha söylüyorum. Evet, doğada en iyi uyum sağlayanlar hayatta kalır. Bir bakın etrafınıza. Hayvanlar birbirini yiyor. Yemiyor mu? Kim hayatta kalıyor? En hızlı koşan, en uzağa uçan ve en iyi avlanan.

O vardigim listeyi ben yazmadim tabi o listede yüzde 10-20 gibi bir oranda sallama isimler olduğu görülüyor ki bu benim evrim teorisine inanmamamla alakalı değil hocam sadece inanmayan bilim insanları da var sozumun doğruluğu için paylaştım kaynaksiz konuşmayı sevmem ki insanın 20 lik dişinin zamanla korelmesi gibi faktörlerin varlığına inanıyorum yada canlıların hayat süresinin artmasına tabi ki
Ben evrim teorisinin mantığına karşıyım ve biyolojik olarak bir canlının bir canlıya dönüştüğü fikrine

GAMSIZ GAMSIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Bilgi işlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 63 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Bilinç sahibi ise yapay zekadan korkmaktan bahsedilebilir, değilse programlayanın niyetinden korkulabilir anca...
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

GAMSIZ GAMSIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Bilgi işlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 63 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Yapay zeka, bilinç sahibi olma durumu ve daha bir çok fantezi için "Agents of Shield" in 4. sezonunu kesinlikle izlemenizi öneririm.
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
"Delinin biri kuyuya taş atar, herkes peşinden gider..."

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

koz4 adlı üyeden alıntı

http://blog.milliyet.com.tr/evrime-inanmayan-bilim-adamlari-listesi/Blog/?BlogNo=537466
Burada detaylı bir liste var bakabilirsiniz

Kaynak: Adnan Oktar ve Müritleri :)

• Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

koz4 adlı üyeden alıntı

Yani evrim teorisine göre sürekli güçlü kazanır ve güçsüz kaybetmeye mahkumdur buda günümüz materyal zihniyet ve rekabet toplumunun asıl sebebi dir bana göre

hırsızlık, yolsuzluk, çürüme ve ahlaksızlığın da :)

• Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
zaten evrime göre ahlak, hırsızlık diye bir durum da yok galiba

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al