wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce ne yapayım arkadaşlar?

6 Mesajlar 653 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yazaryusuf47 yazaryusuf47 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar yaşım küçük doğrudur, bir yerel ilçe haber sitesi açtık. İşte haberleri falan kopyaladık çoğu yerden, googleden baya ziyaretçi geliyordu (o zamanlar hiç sayılacak kadar anlamıyordum seo, news vs.) İşte organik facebook sayfası şimdi 35.000 yaklaşmış. Mesela Facebook sayfasında önemli bir haber olunca anlık +1000 ziyaretçi oluyordu.

Size danışmak istediğim konu arkdaşlar.: BU SİTEDE BULUNAN HABERLERİN %85 GİBİSİ COPY PASTE (ÇOĞU AJANS VB.[Hepsinde hemen hemen kaynak belirtiyordum.]) İŞTE DİYORUM BEN ŞİMDİ YGS SINAVINA HAZIRLANIYORUM BU YILDA GEÇSİN KAZANIRSAM KAZANDIĞIM YERDE KAZANMAZSAM BURADA BU SİTEYİ YÜRÜTECEĞİM; PEKİ O HABERLERİ SİLEYİM Mİ?
ŞANSLIYIZ, DAVA FALAN AÇILMAMIŞ,
ama kopya içerik güzel değil. O zamanlar özgün içerik vs çok tecrübeli değildim.

Not: Site 8-9 aydır kapalı facebook sayfası işliyor, alan adı ilçede biliniyor. Nüfusu 300 bin üstünde.

Lütfen başka önerileriniz varsa bekliyorum. (Domain yaşı 6 yıl.)

"İnsanın kendini fethetmesi zaferlerin en büyüğüdür." Platon
wmaraci
reklam

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Devam etmenizi öneriyorum, bazı ajanslar ile ilerde anlaşma sağlaya bilirsiniz örnek olarak iha dha vs vs uygun fiyatlara size abonelik veriyor sizde bulunduğunuz bölgenin haberlerini satın alıyorsunuz, daha önce ekibimiz ile bulunduğumuz bölgede yaptık ve bir ajans ile anlaşmalıydık yalnız bize dava açılmıştı :) sonradan temsilciler ile görüşüp abonelik aldık dava geri çekildi.

Tavsiyem devam edin, kaynak gösterin sıkıntı çıkan haberde haberlerde kaldırma işlemi yaparsınız.

• Üyelik 31.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ediyorum hocam şimdi bir çok ajanstan haber olduğu için ve bazılarının başlıklarının da kopya olduğundan tümünü silip tekrar başlasak sıkıntı olur mu büyük? (index, google de sıralama, vs.)

• Üyelik 31.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
GÜNCEL. :) Arkadaşlar sabaha doğru paylaştığımdan dolayı online yoktu galiba aşağı inmiş. Bu soruya cevap arıyorum da saygılar..

"şimdi bir çok ajanstan haber olduğu için ve bazılarının başlıklarının da kopya olduğundan tümünü silip tekrar başlasak sıkıntı olur mu büyük? (index, google de sıralama, vs.)"

wmaraci
wmaraci

Seokent Seokent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 227
  • Beğeniler 74 / 63
  • Ticaret 2, (%100)
Bence kopya olan içerikleri silin bir sorun olacağinı sanmam ayrıca ajanslara abone olursanız bu isi daha iyi yuruteceginizden eminim. Ama site felan unut derim yani bir sure onları askıya al cünkü senin onünde buyuk bir sınav var YGS-LYS bence bu sınavlara hazırlanmanı tavsiye ederim.

• Üyelik 31.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Anlıyorum hocam. Teşekkür ederim, çok sağ olun. Haklısınız...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al