wmaraci reklam
lidertakipci

Yahoo Çıldırdı

8 Mesajlar 1.982 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

saglikar saglikar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
sitemin indexleri hergün değişiyor dün 750 olan bugun 2.210 a çıktı neden kaynaklanıyor olabilir arkadaşlar fikirlerinizi almak istedim
sitem: Sağlık Araştırması

wmaraci
reklam

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Bu aralar arama motorlarının hepsi bir garip, indexim azaldı indexim düştü diye paniklemeyin. Bir süredir Google'da da böyle, Yandex'de de böyle, hatta Bing de bile böyle.

nadlog nadlog Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek SEO Stratejisti
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 70 / 42
  • Ticaret 3, (%100)

saglikar adlı üyeden alıntı

sitemin indexleri hergün değişiyor dün 750 olan bugun 2.210 a çıktı neden kaynaklanıyor olabilir arkadaşlar fikirlerinizi almak istedim
sitem: Sağlık Araştırması

Dostum hepsi cozutmuş durumda. SEO uzmanları bile şaşırdı bir çoğu paketlerini iptal ediyor takip edebildiğim kadarıyla. Bence bundan sonra, en işe yarar ve her şeyi ile "gerçek ve özgün" site hangisi ise o ön planda kalacak. Geçenlerde yabancı bir siteden Seo ile ilgili bir makale okudum. Adam diyor ki; bırakın backlink'i falan sitenize gelen ziyaretçiyi sitede tutmanın yolunu bulun diyor. Sitede geçirilen süre çok önemli olacak bundan sonraki dönemde benim anlayabildiğim kadarıyla. Bir de seo çalışmalarınızı sadece ana sayfaya değil alt sayfalarınıza da yaptırmaya başlayın derim ben ;) Tabi ki ben bir seo uzmanı falan değilim sadece meraklı bir insan olarak gelişmeleri takip ediyorum. Anladığımda budur bu son durumdan.

TheBOREPUNK TheBOREPUNK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben bazen noluyor diyorum wmaracından böyle indexleri ölçtüğümde. Örneğin wmaracında 21.000 gözükürken index googleye site:siteadi.com yazıyorum örneğin bakıyorum 19.100 falan çok garip banada oluyor arada

wmaraci
wmaraci

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)

nadlog adlı üyeden alıntı

Dostum hepsi cozutmuş durumda. SEO uzmanları bile şaşırdı bir çoğu paketlerini iptal ediyor takip edebildiğim kadarıyla. Bence bundan sonra, en işe yarar ve her şeyi ile "gerçek ve özgün" site hangisi ise o ön planda kalacak. Geçenlerde yabancı bir siteden Seo ile ilgili bir makale okudum. Adam diyor ki; bırakın backlink'i falan sitenize gelen ziyaretçiyi sitede tutmanın yolunu bulun diyor. Sitede geçirilen süre çok önemli olacak bundan sonraki dönemde benim anlayabildiğim kadarıyla. Bir de seo çalışmalarınızı sadece ana sayfaya değil alt sayfalarınıza da yaptırmaya başlayın derim ben ;) Tabi ki ben bir seo uzmanı falan değilim sadece meraklı bir insan olarak gelişmeleri takip ediyorum. Anladığımda budur bu son durumdan.

Kullanıcıyı nasıl mı sitede tutarsınız? İşte böyle: 16 Pixel ben bi 5-6 dk kaldım sitede en az.

Umarım reklama girmez.Site işlevde değil zaten.
nadlog

kişi bu mesajı beğendi.

nadlog nadlog Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek SEO Stratejisti
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 70 / 42
  • Ticaret 3, (%100)

MstDrsn adlı üyeden alıntı

Kullanıcıyı nasıl mı sitede tutarsınız? İşte böyle: 16 Pixel ben bi 5-6 dk kaldım sitede en az.

Umarım reklama girmez.Site işlevde değil zaten.

İyiymiş. Sanırım video da çok önemli olacak artık. İlgi çekici videolar hazırlayıp kilit noktalara yerleştirmek de etkili olabilir.

Tivubu Tivubu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
sanki tüm arama siteleri indexleme sistemelerinde yeniliklere gidiyorlar gibi.. bu aralar hepsi öyle..

saglikar saglikar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
anladığım kadarıyla en iyisi akışına bırakmak
nadlog

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al