lostyazilim

İstanbul için yol tarifi lazım

7 Mesajlar 680 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)

Varış Yeri : Heybeli ada
Kalkış Yeri : Ankara
Tarih : 4 Eylül
Ulaşım : Otobüs

Şimdi sorularım şunlar İstanbulu bilmiyorum bikere gittim , avrupa ve anadolu yakası var hangi yaka için bilet alıcam nerde inip adaya nasıl geçicem yardımcı olabilecek var mı tek yön gidiş olacak.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
reklam

meghisthon meghisthon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 24 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
kadıköy vapur iskelesine geç ordan vapurlar kalkıyor, vapur saatlerine "kadıkoy ıskelesı heybeliada vapur" yazarak ulaşabilirsin. Kadıköy Anadolu yakasındadır.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

sizofren.org
zorgorev.com
meghisthon.com

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Harem Otogarına gelip oradan dolmuşlarla Kadıköy'e geçip oradan vapurla Heybeliada'ya gidebilirsin. Dolmuşlarda para geçiyor. Diğer toplu taşıma araçları için İstanbul kart almalısın. Kartı büfelerden alabilirsin.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Ankara'dan otobüse bilet aldığınızda Dudullu veya Harem otogarında ineceğinizi söyleyin, bir kısmı Harem, bir kısmı ise Dudullu otogarını kullanır. Anadolu yakasında 2 otogar var. Servisi de sorun, Kadıköy'e, iskele ye gideceğinizi söyleyin, muhakkak servisi vardır, firmaların Kadıköy yazıhaneleri adalar iskelesine yakın, servisle Kadıköy'de sizi bırakırlar, servis şoförü bile size tarif eder adalar iskelesini, sonrasında da yapmanız gereken iskeleden adalar vapuruna binip Heybeli'ye geçmeniz. Bayram dolayısıyla Kadıköy civarı trafik olarak çok rahat şu aralar.

Bende Kadıköy'de oturuyorum ve Ankara dönüşü Dudullu otogarında inip, servisle evime geçiyorum.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
meghisthon , denizbabasi , creed74 çok teşekkürler , haremde inip kadıköye gidicem sonrada iskeleden vapura binicem rotam bu oldu . Son olarak vapura parayla biniliyor demi kart falan var mı ?

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
İstanbul kart var, kartınız yoksa kime rica etseniz yardımcı olurlar, turnike de geçen yolculara ücretini verip sizin için kart basmalarını rica edin. İsterseniz iskele de de kart çıkarttırabilirsiniz, 5 TL sanırım kart depozito ücreti, ayrıca ihtiyacınız kadar da kontör yükletirsiniz.

Yalnız şöyle bir sorun var, Harem de ineceğim demişsiniz, Kadıköy servisleri için öncesinde sorun Harem mi yoksa Dudullu mu diye, Dudullu'dan Kadıköy servislerini kullandığım için var olduğunu biliyorum, fakat Harem'den var mı bilmiyorum. En kötü Harem'den dolmuşla veya taksi ile Kadıköy'e geçersiniz, çok yakın, 10 TL falan yazar taksi. Adalar iskelesi önüne kadar da bırakır.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Kart ücreti 6 lira. Kadıköy'deki büfelerden alabilirsin. İçine para yükleyip öyle kullanabilirsin. Otobüs, vapur, metro, metrobüs, tramvay da geçerli.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al