wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni MyBB Forumumuz Tasarım Nasıl Sizce ?

25 Mesajlar 2.012 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Hesoyam Hesoyam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam size tavsiyem flat ve responsive bir tema oluşturun. Bu tema uzerinde birkaç düzenleme ile çok kolay oluşturulur. Son birkaç yıldır tüm web siteleri o tarzda oluşturuluyor. Wmaracı da dahil tabiki. Öncelikle gomobile yükleyin ve temanızla beraber gomobile temasını da yapın. Logo kesinlikle değişmeli size bir örnek gönderebilirim ileride. Benim forum sitem var bir inceleyin isterseniz EmreKRMN beyefendiye yaptırdım ama üzerinde o kadar oynama yaptım ki eski temadan eser kalmadı 😁 http://distabibi.org benim forum sitem bu mybb kullanıyorum tabi param olursa kurtulcam
TechnoKafa

kişi bu mesajı beğendi.

distabibi.org | Diş hekimliği öğrencilerinin tek sosyal platformu!
wmaraci
reklam

mceber mceber Gazianteptutku.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
bu tema sizemi ait gülim bari bu tema ultrafrm temasının edit hali apart editmi ne diyolar güldürme bizi başgan
Loving TechnoKafa

kişi bu mesajı beğendi.

Gazianteptutku.com

TechnoKafa TechnoKafa Web Designer & Developer Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 48 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam dediğim gibi MyBB'nin standart temasından çıkmış bir temadır. Fakat CSS üzerinde bir çok değişiklik yaptık ve standart temasından eser kalmadı. Zaten çoğu tema standart tema üzerinden yapılmaktadır. Yani bizim olmaması için bir sebep mi var anlamadım ?

• Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam ben newspaper temasına edit çekeyim ortalıkta bu özel desem hoş olur mu sizde dusunun
TechnoKafa

kişi bu mesajı beğendi.

Gazianteptutku.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 48 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ben sizin demek istediğinizi anladım fakat bizim yaptığımız farklı olay. Tamam editledik fakat standart temayla alakası kalmadı. Yani tamamen farklı bir temaya dönüştü. Şimdi background'u değiştirip , yazı fontlarını değiştirip bu bizim temamız desek amenna. Ama standart temayla alakası kalmadı. Zaten çoğu temalarda böyle yapılmıyor mu ? Yoksa MyBB tema yapma mantığını ben mi yanlış biliyorum ?

• Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
TechnoKafa yanlış biliyorsunuz kimse bir temaya edit yapmıyor tamamen çizimi koda dönüştürüyorlar inşallah sitenizin hiti bol olur diyelim
TechnoKafa

kişi bu mesajı beğendi.

Gazianteptutku.com

• Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 48 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
İnşallah hocam. Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Bir daha ki tema o zaman sıfırdan kodlanacak öyle diyorsanız :D
mceber

kişi bu mesajı beğendi.

Loving Loving instagram hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 220 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
10-20 tl kıyıpta com alsaydın keşke tk nedir hocam ? Projenik gelmedi bana pek.

TK deyin aklıma thy geliyor TK 40 sayılı yolcu ucağımız 45 dk sonra kalkacaktır. :) Diye.

Sene 2017 ve hala bu denli forumlar.. Gerçekten zor işler zamanınıza vaktinize yazık. Ya yapılmayanı yapın yada yapılanı kusursuz yapın ki tutsun. Bu ikisinden uzak bir proje ama damlaya damlaya göl olur tecrübe edine edine en iyiye ulaşırsın diye düşünüyorum.

Sana 30 'dan fazla proje yönten ve 2 milyondan fazla ziyaretçi alan platformların yöneticiliğini yapan biri olarak minik bir tavsiye; bu ve benzeri projeler ile vakit kaybetme mobil projelere yönlen ve deneyim edin artık devir mobil (app) projelerde.

Başarılar.
mceber TechnoKafa

kişi bu mesajı beğendi.

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)

TechnoKafa adlı üyeden alıntı

Hocam dediğim gibi MyBB'nin standart temasından çıkmış bir temadır. Fakat CSS üzerinde bir çok değişiklik yaptık ve standart temasından eser kalmadı. Zaten çoğu tema standart tema üzerinden yapılmaktadır. Yani bizim olmaması için bir sebep mi var anlamadım ?

Kardeşim o zaman temayı ben tasarladım dememen gerekiyor. Cümle hatası yapıyorsun.Herkes kullandığı temayı az yada çok editler.Sen çok kısmını gerçekleştirmişsin. Kod bilgisi olanlar için bu tür editlemeler oldukça basittir.Ayrıca görsel olarak söyleyebilirim ki teman ideallerin ile örtüşmüyor. Daha güzel bir tema kullanman senin için daha uygun olacaktır düşüncesindeyim.
TechnoKafa

kişi bu mesajı beğendi.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Site yavaş, tasarım daha iyi olabilir. Hatta bu alanda ücretli satılan harika mybb tasarımları da mevcut onlardan birini satın alıp kullanabilirsiniz. TK alan adıyla başlamak ne kadar doğru orası tartışılır. Böylesine emek verilen projelerde com alan adı her zaman için daha iyi olacaktır.

Başarılar.
TechnoKafa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al