wmaraci reklam
lidertakipci

Internetten para kazandıracak site ?

17 Mesajlar 2.127 Okunma
wmaraci reklam

BugraYellow BugraYellow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İNSTAGRAMER
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba şu anda internetten para kazanmak için birçok yol denedim mesela:

BLOGGER: BLOG YAZMAKTAN SIKILDIM !

LİNK.TL: DEVAM EDİYORUM 1TL KAZANDIM !

PARATAVUK: 5TL YATIRDIM 10 İLE ÇIKTIM !

BTCCLİCKS: EFSO AMA ÇOK VAKİT LAZIM !

FİLM SİTESİ: ŞU ANDA BİR SİTE HAZIRLIYORUM !

Yani bunlar dışında anket doldurma sitesi falan lazım ama ben ininal ile ödeme alabiliyorum veya papara bunları dikkat ederek yardım eder misiniz ??

wmaraci
reklam

Trablus Trablus Başarı = Doğru Strateji Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 7, (%100)
Yani Kısa Vade'de Kazanç Arıyosanız Aramaya Hala Devam Etmelisiniz. Fakat Eğer Uzun Vade'de Pasif Gelir Elde Etmek İstiyorsanız Gerçek İş Modellerine Bakabilirsiniz. Bunun İçin Fikir Vermesi Açısından Siteme Göz Atabilirmisiniz.

www.hizlikazanc.org

aykutvrl aykutvrl Üzgün Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 745
  • Beğeniler 334 / 194
  • Ticaret 1, (%100)
Ortalama bir bütçeniz varsa ilk 2 ay sosyal medyadan hesap kasmaya bakın. Reklamlarla tabi, aktif tutmaya bakın instagramda reklam yaparak para kazanabilirsiniz eğer facebookta iyi bir kitleyi tutturabilirseniz ilgi çekici başlıkları atıp tamamını iletmeden siteye yönlendirerek gelir elde edebilirsiniz.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Film sitesi!! Bütceniz ne kadar? Ben yeni açtım sitemi Tema, host, domain, botextra, türkçe anlam bozukluga uğratmayan spin aracı ve filmleri tek tek elimde ekliyorum günde 10 tane (2 saatimi alıyor) günlük karşılıklı 30 tane yorum atıyoruz bu siteye ayırdığım bütce 600-700TL bu aylık ve kazancımı 3-4 ay sonra +10K hitte düşünüyorum.
Siz bu kadar aceleci davranarak film sitesine mi giriceksiniz :) Bu şekilde ilerlemicekseniz sonu hüsran olur.
Not: Botextrada 15 adet film botu var (ortalama) ona rağmen film beğenip çekiyorum (sadece iframe) tek tek düzenliyorum 10 film 1.5 -2 saatimi alıyor.
mixoloji LiDYASIZ BugraYellow

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İNSTAGRAMER
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

aykutvrl adlı üyeden alıntı

Ortalama bir bütçeniz varsa ilk 2 ay sosyal medyadan hesap kasmaya bakın. Reklamlarla tabi, aktif tutmaya bakın instagramda reklam yaparak para kazanabilirsiniz eğer facebookta iyi bir kitleyi tutturabilirseniz ilgi çekici başlıkları atıp tamamını iletmeden siteye yönlendirerek gelir elde edebilirsiniz.

İnsta da 2 tane 1k+ hesabım var

• Üyelik 04.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İNSTAGRAMER
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Film sitesi!! Bütceniz ne kadar? Ben yeni açtım sitemi Tema, host, domain, botextra, türkçe anlam bozukluga uğratmayan spin aracı ve filmleri tek tek elimde ekliyorum günde 10 tane (2 saatimi alıyor) günlük karşılıklı 30 tane yorum atıyoruz bu siteye ayırdığım bütce 600-700TL bu aylık ve kazancımı 3-4 ay sonra +10K hitte düşünüyorum.
Siz bu kadar aceleci davranarak film sitesine mi giriceksiniz :) Bu şekilde ilerlemicekseniz sonu hüsran olur.
Not: Botextrada 15 adet film botu var (ortalama) ona rağmen film beğenip çekiyorum (sadece iframe) tek tek düzenliyorum 10 film 1.5 -2 saatimi alıyor.

Çok doğru söylüyorsun ama siteyi kurdum belli bir hite ulaşmak için 700TL civarı bir miktar biriktirdim ve aceleci davranmiyorim

• Üyelik 04.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İNSTAGRAMER
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Siz baya emek veriyorsunuz 👍

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
BugraYellow Hocam emeğinizin karşılığını alırsınız zaten para kazanmak kolay degil :)

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
BugraYellow hocam uzun vadede sıfırdan bir proje ile güzel bir konuda site açabilirsiniz. Elimde böyle birsey var. pm ile skype gönderirseniz konuşabiliriz. SEO başlangıç için de ücretsiz yardım ederim.

barissocial barissocial Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Link.tl den 50 lira ödeme aldım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al