wmaraci reklam

Yeni Proje: Profil-İletişim

8 Mesajlar 874 Okunma
wmaraci reklam

TraquteR TraquteR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar ;

Bugün birden aklıma bir proje geldi. Nasıl geldi tam hatırlamıyorum açıkçası . Şimdi sanal ortamda en çok sorunlardan biri iletişim sorunu. Örneğin eski bir arkadaşınızın adresi msn adresi facebook adresi skype vs. yada Bir iş adamının iletişim adresleri telefon website vs. yada bir coder/designer'ın hotmail skype website adresleri. Bunları bulurken bir çok zorluk çekiyoruz. Benim projemde bunlara yönelik.

Bir script yazdırılacak. Site üyelik sistemi olucak tabi. Üye olduktan sonra bilgilerini filan doldurucan. (belki arkadaşlık sistemi pm sistemi de olabilir . Events falan filan açıkçası geliştirebilir birşey ) . Skype adresi hotmail adresi , Özgeçmişi ne bileyim çalışma fiyatları ev adresi vs. Fakat bunu facebook twitter tarzı durum güncelleme falan filan fazla açamamak gerek. Sosyal paylaşım tarzı olmayacak.

Örneğin bir kişi logo yaptıracak. Wm aracına konu yazıyor. Sonra Designer bizim proje sitesinindeki profilin linkini veriyor. Ve bu kişi designer ın iletişim için gerekli bilgilerini ya da nasıl çalışmaları oldugu fiyat aralıkları , referansları vs. öğreniyor. Ve iş için ideal bir kişi seçiyor.

Yani proje böyle geliştirebilir ve iyi yerlere gelebilir. Tek gereken script ve ekip. Eğer projeyi olumlu görürseniz ekip alınacak bu iş için. Coder - Designer - Support - Developer vs.

Yorumlarınızı bekliyorum.

filmsemti.org | Film Semtimiz ..
wmaraci
reklam

muratcan302 muratcan302 Wordpress Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
kimdir.com gibi

Example:
muratcangulerr.kimdir.com

• Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Böyle bir site oldugunu bilmiyordum. Evet böyle . Belki biz daha iyisini yapabiliriz.

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

TraquteR adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar ;

Bugün birden aklıma bir proje geldi. Nasıl geldi tam hatırlamıyorum açıkçası . Şimdi sanal ortamda en çok sorunlardan biri iletişim sorunu. Örneğin eski bir arkadaşınızın adresi msn adresi facebook adresi skype vs. yada Bir iş adamının iletişim adresleri telefon website vs. yada bir coder/designer'ın hotmail skype website adresleri. Bunları bulurken bir çok zorluk çekiyoruz. Benim projemde bunlara yönelik.

Bir script yazdırılacak. Site üyelik sistemi olucak tabi. Üye olduktan sonra bilgilerini filan doldurucan. (belki arkadaşlık sistemi pm sistemi de olabilir . Events falan filan açıkçası geliştirebilir birşey ) . Skype adresi hotmail adresi , Özgeçmişi ne bileyim çalışma fiyatları ev adresi vs. Fakat bunu facebook twitter tarzı durum güncelleme falan filan fazla açamamak gerek. Sosyal paylaşım tarzı olmayacak.

Örneğin bir kişi logo yaptıracak. Wm aracına konu yazıyor. Sonra Designer bizim proje sitesinindeki profilin linkini veriyor. Ve bu kişi designer ın iletişim için gerekli bilgilerini ya da nasıl çalışmaları oldugu fiyat aralıkları , referansları vs. öğreniyor. Ve iş için ideal bir kişi seçiyor.

Yani proje böyle geliştirebilir ve iyi yerlere gelebilir. Tek gereken script ve ekip. Eğer projeyi olumlu görürseniz ekip alınacak bu iş için. Coder - Designer - Support - Developer vs.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Bence saçma bir proje zaten bu işi facebook yapıyor..

Birde bağzı cümlelerin çok saçma geldi;

Örneğin ;

Örneğin bir kişi logo yaptıracak. Wm aracına konu yazıyor. Sonra Designer bizim proje sitesinindeki profilin linkini veriyor.

Designer ne demek? Tasarımcı demek çokmu zor.. Designer hazınca daha havalımı oluyor ? Çok merak ediyorum

Vede bu;

Eğer projeyi olumlu görürseniz ekip alınacak bu iş için. Coder - Designer - Support - Developer vs.

Ben bunların ne demek olduğunu bilmiyorum herhalde benim cahilliğim... Support - Developer ?? Türkçe yazsak ??

wmaraci
wmaraci

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
İş sosyal ağı Linkedin var zaten. Diğer bir yandan about.me de var.

• Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Neyse o zaman proje iptal !

bilgisepetim bilgisepetim Bilgisepetim Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)

NoNe adlı üyeden alıntı

Bence saçma bir proje zaten bu işi facebook yapıyor..

Birde bağzı cümlelerin çok saçma geldi;

Örneğin ;

Örneğin bir kişi logo yaptıracak. Wm aracına konu yazıyor. Sonra Designer bizim proje sitesinindeki profilin linkini veriyor.

Designer ne demek? Tasarımcı demek çokmu zor.. Designer hazınca daha havalımı oluyor ? Çok merak ediyorum

Vede bu;

Eğer projeyi olumlu görürseniz ekip alınacak bu iş için. Coder - Designer - Support - Developer vs.

Ben bunların ne demek olduğunu bilmiyorum herhalde benim cahilliğim... Support - Developer ?? Türkçe yazsak ??

Arkadaşım yazım şeklinin konuyla ne alakası var?
Sende yazına dikkat et bence mi soru eki ayrı yazılır ve hazınca değil yazınca.Vede ne oluyor onu anlamadım.
Neyse arkadaşın konusunu baltalamayım.

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Projeleri sunmadan önce ufak çaplı araştırmalar yaparsak, gerçekten yapılması gereken bir şey midir, değil midir olgusuna ulaşabiliriz diye düşünüyorum.

Detaylı araştırmalar sonucunda konu açılması taraftarıyım, herkese kolay gelsin.

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al