wmaraci reklam
lidertakipci

Ceo mu

6 Mesajlar 839 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fhuner fhuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 2 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Selam aleykum arkadaşlar bu yazıyı okurken webmaster konusunda cahil bir insanın yazısı olduğunu unutmadan okuyalım çünkü benim öyle bir yeteneğim yok :)
Şimdi gelelim seo yaklaşık bir aydır evdeyim işten kovuldum ama yarın başlıyorum inşallah.Bu arada boş mu durdum hayır ilk önce sitemi geliştirdim biraz en çok seo muhabbetine kafa yordum birde alexa tabi ki.Şimdi girdim dolastım baktım ki sitelere hem webmaster sitelerine üyeler ehmde domain yaşları en az bir kaç yıl ama alexa 500 binlerde böyle bir çok siteye rastladım ama benim siteye bakıyorum domin yaşı bir aylık gösteriyr ama neredeyse ikinci aya girdi alexa 631 bin pr 3 falan filan.Hiçbir seo çalışması yok doğru düzgün baclink çalışması yok.Peki nasıl oldu.Dediğim gibi aklkıp seoculara para verirseniz hak edenelri tenzih ederim adamalrın elelrinde program salla gitsin linki eklerse eklesin sana rapor gelir ve 100 backlink ama hep çöp siteler.Onun için ben öyle yapmadım misal mehmetin sitesine girdim baktım alexada 10 backlink almıs hemen aldıgı linklere gittim o sitelerde saglam yorumlar yaptım ve onaylandı kaptım backlinki.Birde karşılıklı reklam yaptım ama sağlam sitelerle pr ve alexa degeri yüksek Allah razı olsun kimi de kendi ekledi.Kimindede şu var herkese yardım sever olun yardımlara koşun bunu yaparken art niyetiniz olmasın zaten onlar link ve banner ekleme teklifi yapıyorlar benim bir çok sitenin footer bölümünde site linkim var.
İkincisi adım ise sosyal medyayı iyi kullanın çok iyi getirisi var ben sosyal medyayı şöyle kullandım üç dört tane büyük ve yaklasık on tane falan küçük sayfaya kapak tasarımı arada video tasarımı gibi yardım ediyorum onlarda sağolasunlar önemli konularımı paylaşıyorlar.Nedir bu önemli konu aslında burada duralım şimdi hep güncel vakaları takip etmelisiniz özellikle facebook ile ilgili.Mesela forum.balikita.com bunu takip edin facebook ipuçlarını bu elemanlar paylasır allfacebook.com bu adamlarda facebooktaki ilk gelişmelerden haber veriri bu sayede sizde ilk girenlerden olursunuz ve anlaştıgınız sayfalarla bu önemli konuları paylaştırınız.
Üçüncü konu ve en önemlisi yardım sever olun eger ben bu blogu iki sene önce açmış olsaydım suan alexa ve pr degerim daha da az olurdu cünkü şöyle diyeyim günlük yardımına koştugum insan sayısı en az üç bazen 5 i buluyor her konuda böyle tabi onlarda bana kıyaklarını yapyor mesela benim alexa toolbarımı yaklasık 15 kişi indirip kurdu.Bugünde beş yıldızlı yorum çalışası yapacam bir hafta sadece en az 50-100 kişi tahminim.
Yani demek istediğim sadece emek harcayın ve abredin karşılıgını göreceksiniz.Ben paylaştım ama adminler gereksiz görürse kaldırabilirm acizene fikirlerimdi

wmaraci
reklam

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
CEO != Seo

fhuner fhuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 2 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
ben ceo diyom ona daha güzel oluyor :)

akilliblogum akilliblogum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Abi Allah Razı Olsun.Facebook'tan Bende Cok Kıyağını Gördüm Teşekür Ederim. :)

wmaraci
wmaraci

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Evet ama CEO bir şirkette en yetkili kişidir. SEO ise Arama Motoru Optimizasyonudur.
CEO diye konu açıp Arama Motoru Optimizasyonu ile ilgili şeyler yazınca, CEO`yu optimize ettiğinizi düşündüm bir an. :D
--
Konuya gelirsek sabır önemli gerçekten. :)
mertcanermis

kişi bu mesajı beğendi.

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
arkadaşa katılıyorum. herkes aynı backlinki alıyor. googlede tabi bunu düşünmüyor mu ? backlink alacaksanız kaliteli backlink alımı yapın. herkese kasılan linklerden bi fayda gelmez.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al