wmaraci reklam
lidertakipci

gönderime sponsor reklam vermek istiyorum ama..

4 Mesajlar 652 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Historian Historian WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 107 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
merhabalar. ingiliz dili ve edebiyatıyla ilgili 4 bin beğenili bir facebook sayfam var ve bu 4bin kişi de ingiliz dili ve edebiyatı bölümünü okuyan üyelerden ibaret. bu sayfayı ingiliz dili ve edebiyatı gruplarında kasmıştım. sayfanın üyelerinin, sayfa kategorisiyle %100 alakası olması benim için harika bir şey. konuya dönersek:

paylaşım yaptığımda her gönderiye 2-3liralık sponsor reklamı veriyorum. sponsor reklamında sadece sayfa üyeleri ve onların arkadaşlarına göstertiyorum. yaptığım paylaşımlara gelen beğeni en fazla 100. ve bu çok az. (sponsor reklamsız 150-200 beğeniye sahip sayfalar var)

sponsor reklamını ayırt etmeksizin türkiye'deki herkese açarsam gönderiye gelecek beğeni 400-500 hatta 1000'e kadar yükselebilir. ama edebiyatla yakından ilgisi olmayan, gereksiz kişiler sayfaya dolup taşacak. ben bunu istemiyorum. bu yüzden yalnızca sayfa üyeleri ve yakınlarının göreceği bir sponsor reklamı yapmayı tercih ediyorum. fakat böyle de erişim sayısı oldukça az. sponsorlu reklam erişimini nasıl artırabilirim ?

wmaraci
reklam

ibrahimylmz ibrahimylmz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 24 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Icinizdeki celiskiyi bastirirsaniz bu soruya sizin cevap vermeniz daha uygun olacaktır.. yanlis secimler yanliş işler doğurur sizde yazinizda belirttiginiz gibi ölü geleceğine hoç gelmesin modundasınız ? Yani size kalmiş oluyor böyle dusunursek iyi çalışmalar.
Historian

kişi bu mesajı beğendi.

Historian Historian WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 107 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
teşekkür ederim. yanıtınız yararlı oldu, konunun gereksiz ikinci sorusunu eledim. şimdi asıl soru ortaya çıktı. '' sponsor reklamındaki erişim nasıl artar ? '' umarım bunun da cevabını bulurum :)

ibrahimylmz ibrahimylmz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 24 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Onuda söyle düşünebiliriz alanızla ilgili yüksek hitli sayfalardan reklam yayınlatabilirsiniz veyada benim param var harcamak istiyorum (bunu dememin sebebi gerçekten instagram ve facebookda sayfaların reklam yayınlamak için aldigı paralar hep konuşulur sahsi olarak denemedim ancak bunca insanda yanılıyor olamaz herhalde.) Sosyal medyadaki ünlü popüler sitelere reklam verebilirsiniz zaten ilgisini çekmeyen kişiler gelmeyeceği için bu sayede ölü hitte gelmez şimdilik iyi çalışmalar elbet daha açık ve faydalı cevap veren olacaktır.
Historian

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al