wmaraci reklam

Turkcell Superonline kullananlar memnun musunuz?

16 Mesajlar 2.293 Okunma
wmaraci reklam

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)

TEKNOATU adlı üyeden alıntı

Gayet memnunum. 25mbit 50 GB AKK var. AKK yi aştıktan sonra hız 16 mbit e düşüyor. Onunla bile 1080p videoları rahat izliyorum.

Bende de 25mibtten 50 gb akk den sonra 8mbite düşüyor.Sende niye 16mbit farklı ücret mi?

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu
wmaraci
reklam

Seoverse Seoverse SEO Executive Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 7, (%100)
Superonline'a hiç bulaşmayın hocam kesinlikle önermem. 2 ay kullanamadığım internetin faturasını yansıttılar. Müşteri hizmetleri telefonlara çikmiyor. Bağlattığım yere gidiyorum biz bir şey yapamayız diyorlar. Şu an onlarla mahkemelik oldum.

Hiçbir başarı tesadüf değildir. Arkasında büyük bir emek, disiplin gibi birçok etmeni barındırır.

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Bu arada bu cayma bedelini karşılama muhabbeti tamamen tıraş. Cayma bedelini ödeme mevzusuna engel olmak için firmalar faturalarda indirim olarak epeyce yüksek ücretler gösteriyor. Sözleşmeden caydığınızda karşınıza 2 tane ödemeniz gereken tutar çıkıyor. Biri cayma bedeli diğeri bu indirimler. Sözleşmeden caydığınızda, cayma bedelini ödüyoruz diyen firmalar sadece cayma bedelini ödüyor, indirim olarak geçen tutarları ödemiyor. Dikkatli olun.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
süperonline teknik servisi çok iyi sabah arasam akşam olmadan geliyorlar olayı 1 gün içinde çözmeye çalışıyorlar bu konuda çok iyiler kötü taraflarına gelelim fiber internet ise kendi modeminizi kullanamıyorsunuz açıkça verdikleri modemden memnun değilim o yüzden kendi modemimi router olarak kullanıyorum ama direk interneti ondan alsam daha iyi olurdu onun dışında hata yaptıklarında kabul etmedikleri oluyor yada yanlış hizmet verdikleri bazen çok iyi şekilde telafi ediyorlar bazen havada kalıyor fiyatları pahalı

wmaraci
wmaraci

TEKNOATU TEKNOATU Asla Pes Etme... Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 24 / 56
  • Ticaret 0, (%0)

turkmaxi adlı üyeden alıntı

Bende de 25mibtten 50 gb akk den sonra 8mbite düşüyor.Sende niye 16mbit farklı ücret mi?

Senin internet 24 mbit dir gardaş. Superonline btk nın yaptığı AKK hızları düzenlemesini yayınladıktan sonra küçük bir kurnazlık yaparak 25 olan hızı 24 mbit e düşürüp pazarladı. Sen ilk olarak https://m.superonline.net/buradan giriş yap hesabım/ürünlerim kısmında internetin hızı 25 mbit mı yoksa 24 mbit mi? Bir bak.

" Kimse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz. Gemiyi limana getirip getirmediğine bakar. "

thedeveloper thedeveloper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 11 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Turk.net'e geçsene hocam. Benim taahhüt olmasa anında geçicem.
Ne güzel akn'yi kaldırdı adamlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al