wmaraci reklam
lidertakipci

Yazacağım Bir Yazı İçin Yardımcı Olurmusunuz

14 Mesajlar 2.200 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ERKOC ERKOC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek MUHASEBECI
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar

Sitemde yazacağım bir yazıya eklemek için ; Engelsiz Orkestra gurubunun bu youtube linkindeki proğramda yer alan söylediği 3 parçayı ayırmak istiyorum.
Konuşma kısımlarını kesip geriye sadece parçaları bırakacağım.
Bunun için YouTube'dan video indirme (chrome eklentisi vs.) kullandım ve total video converter ve Boilsoft ile kesmeye çalıştım ama olmadı.
Sizin , kolay yoldan Youtube'dan video bilgisayara indirme ve kesme konusun da önerilerinize ihtiyacım var.

Saygılar

wmaraci
reklam

kalpsizkrall kalpsizkrall CeCu Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 293
  • Beğeniler 14 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
idm ile flv halde indir.Sonra format factory ile mp4e çevir.Sonra sony vegas ile istediğin yerleri düzenle.Söylemesi kolay yapması zor onu söyleyim :)

Nerde o eski wmaraci

canerilbars canerilbars WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Şöyle bir alternatif daha var;

Mozilla firefox eklentisi olan DownloadHelper ile videoyu indirebilir . Windows movie maker programı ile de indirdiğin videoyu düzenleyebilirsin.
TheLacivert

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek MUHASEBECI
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba
Tarayıcı olarak chrome ve İE kullanıyorum.
Youtube videosunu öncelikle FLV değilde MP4 olarak bilgisayara indirmeliyim galiba bunu yapacak bir proğram sonrada kesme işlemini yapacak bir proğram lazım

wmaraci
wmaraci

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)

ERKOC adlı üyeden alıntı

Merhaba
Tarayıcı olarak chrome ve İE kullanıyorum.
Youtube videosunu öncelikle FLV değilde MP4 olarak bilgisayara indirmeliyim galiba bunu yapacak bir proğram sonrada kesme işlemini yapacak bir proğram lazım

internet download manager kullanıyorum video indirmek için mp4 olarakta bilmiyorum ne kadar etki eder ama klasör seçeneklerinden dosya uzantılarını gösteri aktif edip o şekilde uzantıyı .mp4 olarak değiştirirseniz işinizi görür gibi kesme ile ilgili moviemaker iş yapabilir belki emin değilim pek kullanmadım

K1453 K1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek -
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 3, (%100)
Any Video Converter adlı programla youtubeden indirip istediğin formata çevirebilirsin.

shmstyrn shmstyrn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blog Yazarı + Tasarımcı
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 5 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
keepvid sitesinden indirip camtasia da düzenliyorum sana tavsiye ederim

• Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek MUHASEBECI
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba
Any Video Converter Türkçe olduğu ve hem youtube'dan indirme hemde kesme işlemi yapabildi belirtiliyor.Deneyeceğim.
Keepvid'te youtube dan filim indirme konusunda bayağı elverişli gözüküyor ama
kesme işlemi için camtasia pek kolay gelmedi.
Yahu bu işin bu kadar zor olduğunu tahmin etmezdim.Alt tarafı yotube daki bir tv proğramının içinde yer alan 3 parçayı yine film olarak ayıracağım.Yani konuşma kısımlarını kesip sadece parçaları bırakacağım.
Neyse araştıra araştıra bulacağız.

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Öncelikle Merhaba,

Arkadaşların hepsi sanırım biraz kafanı karıştırmışlardır :) bu konuda biraz sana basit ve kalite açısından aynı ve dilerseniz daha fazlasını alabileceğiniz bir yöntem sunayım :)
Bu linke Tıklayarak URL yerine Youtube videosunun saf URL'sini ekleyerek .WMV biçiminde kaliteyi kısmadan dosyaı indirebilirsin. Windows kullanıcısıysan eğer kesme vs işleri için şüphesiz en basit program olan Windows Movie Maker' ı kulanabilirsin ayrıca movie maker sayesinde sitenin adını videonun altınada ekleyebilirsin eğer daha önce kullanmadıysa ki kullanmamış olduğunu sanmıyorum işlemlerini basitçe ve uğraşmadan 5 dakika içerisinde hallederek Video'yu istediğin kalite ve formatta alarak sitene yada Youtube aracılığı ile yazına ekleyebilirsin :)
ERKOC

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

• Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek MUHASEBECI
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Being adlı üyeden alıntı

Öncelikle Merhaba,

Arkadaşların hepsi sanırım biraz kafanı karıştırmışlardır :) bu konuda biraz sana basit ve kalite açısından aynı ve dilerseniz daha fazlasını alabileceğiniz bir yöntem sunayım :)
Bu linke Tıklayarak URL yerine Youtube videosunun saf URL'sini ekleyerek .WMV biçiminde kaliteyi kısmadan dosyaı indirebilirsin. Windows kullanıcısıysan eğer kesme vs işleri için şüphesiz en basit program olan Windows Movie Maker' ı kulanabilirsin ayrıca movie maker sayesinde sitenin adını videonun altınada ekleyebilirsin eğer daha önce kullanmadıysa ki kullanmamış olduğunu sanmıyorum işlemlerini basitçe ve uğraşmadan 5 dakika içerisinde hallederek Video'yu istediğin kalite ve formatta alarak sitene yada Youtube aracılığı ile yazına ekleyebilirsin :)

Verdikleri bilgiler için herkese ve son güzel açıklaması için Being bilgeyazar'a teşekkür ediyorum.
Yazıyı sitemde yayınlayınca burdan bilgisini vereceğim.Yardımlarınız için tekrar teşekkürler.
Saygılar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al