wmaraci reklam

50TL kazanmak ister misiniz?

56 Mesajlar 8.597 Okunma
wmaraci reklam

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
www.newyorkandxhoca.com gibi özel bir isimli bir web sitesi açın. Hocanızın fotoğrafları ve güzel New York ile alakalı veya hocanızın sevdiği müziklerle harmanlanmış böyle görselliğin ön planda olduğu bir web sitesi hazırlayın. (2 3 yıllık reg yapın :D)
Sonra da birkaç tane böyle güzel New York ile alakalı hocanıza kartvizit tasarlayın ve altına da o sitenin adresini yazın.
Hocanıza New York ile ilgili bir kitap alın mesela örnek Kitabın içerisine de o kartvizitleri koyun hocanıza hediye edin. Basit bir kitap hediyesi gibi görünüp, hocanızın hiç beklemediği bir şey ile karşılaşmasına ve hayatı boyunca unutmayacağı bir şey olacak hediye olmuş olur diye düşünüyorum.

eneskamis.com
wmaraci
reklam

thedeveloper thedeveloper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 11 / 23
  • Ticaret 1, (%100)

eneskamis adlı üyeden alıntı

www.newyorkandxhoca.com gibi özel bir isimli bir web sitesi açın. Hocanızın fotoğrafları ve güzel New York ile alakalı veya hocanızın sevdiği müziklerle harmanlanmış böyle görselliğin ön planda olduğu bir web sitesi hazırlayın. (2 3 yıllık reg yapın :D)
Sonra da birkaç tane böyle güzel New York ile alakalı hocanıza kartvizit tasarlayın ve altına da o sitenin adresini yazın.
Hocanıza New York ile ilgili bir kitap alın mesela örnek Kitabın içerisine de o kartvizitleri koyun hocanıza hediye edin. Basit bir kitap hediyesi gibi görünüp, hocanızın hiç beklemediği bir şey ile karşılaşmasına ve hayatı boyunca unutmayacağı bir şey olacak hediye olmuş olur diye düşünüyorum.

Website hazırlamıştım :(

HTF HTF Digital Marketing Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 96 / 87
  • Ticaret 5, (%100)
450 TL yi kadına , 50 TL yide bana ver daha mutlu olur ve kimse bunu yapmamıştır doğum gününde :D

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam madem New York'u seviyor ona verebileceğimiz en güzel hediye ona bir uçak bileti almaktır. :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 11 / 23
  • Ticaret 1, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Hocam madem New York'u seviyor ona verebileceğimiz en güzel hediye ona bir uçak bileti almaktır. :D

Keşke :)

aciltavuk aciltavuk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 84 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

HTF adlı üyeden alıntı

450 TL yi kadına , 50 TL yide bana ver daha mutlu olur ve kimse bunu yapmamıştır doğum gününde :D

kadınlar bizim gibi düşnmez sakın ama sakın 500 liraya saçma salak bir hediye alıp da kadına götürme git 500 liralık bir markadan alışveriş çeki al çok daha fazla sevinir.

TB2BEY TB2BEY Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 71 / E
  • Meslek Haberleşme
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 14 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Günaydın , neredesin bilmiyorum ama İSTANBUL da BABIALİ de Cağaloğlu yokuşunda kabartma POSTER ler var , biraz tuzlu 300 350 400 gibidir , 100 * 150 çerçeveli güzel bir kare olanını al çerçeveye taktır ve hediye et, hatta güzel bir fotoğrafı var ise ( MASTER ) scan ettir diyecegim ama zor ben para istemiyorum , zaten sermayeyi zor kurtarıyorsun

ben bu tip işleri para için yapmam, bazen tanıdık eşin dostun fotoğrafını çeker ,

ama tabiiii. onu 70 * 100 bastırıp , çerçeve yaptırıp hediye ederim ,
tabii biraz pahalı olur ama ( 90 TL gibi ) onu hediye ettiğim kişinin yüz ifadesi ve bir zaman sonra """ ya bak o yıl böyle imişiz demek bile """"" insanı bir başka hale sokuyor ..

kolay gelsin.

sahinayneli sahinayneli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Müsteri Temsilcisi
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 11 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Öğretmen demişsin eskiden baya küçükken böyle bir hediye almıştık sinif ile toplanarak en güzel hediye inan budur;
Her ogretmen için bir çalışma masasi(evine git kötüyse dediklerimi yap inan çok beğenir)
http://www.hepsiburada.com/hepsiburada-home-calisma-masasi-p-HBV000002GARB
Sonra Alınacaklar;
Çok Sık durur masanın duvarında
http://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/karanlikta-parlayan-fosforlu-new-york-ozgurluk-heykeli-ev-dekorasyonu-pvc-duvar-sticker-dekor-301778693
Ve diğerleri;
http://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/ozgurluk-heykeli-biblo-14-cm-296434904
http://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/ozgurluk-heykeli-2-dunyaca-unlu-sehirler-kanvas-tablo-30-cm-x-45-cm-303908808
Not:Ucuza geliyor heykel fotoğraf veya özel new york masa örtüsü yaptırabilirsiniz,Hem New York fotoğrafı hemde ogretmenizin ismi yazarsa ;)

• Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 11 / 23
  • Ticaret 1, (%100)

aciltavuk adlı üyeden alıntı

kadınlar bizim gibi düşnmez sakın ama sakın 500 liraya saçma salak bir hediye alıp da kadına götürme git 500 liralık bir markadan alışveriş çeki al çok daha fazla sevinir.

direk parayı vereyim olmaz mı? :)))

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al