wmaraci reklam
lidertakipci

Yazı Sayfasımı Yoksa ! Sayfa İçeriğimi SEO Daha iyi Kolay Olur?

4 Mesajlar 624 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

devha devha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Başlıkta Anlatabildimmi bilmiyorum Fakat Wordpress'te Sayfa Olarakmı İçerik eklemeliyim yoksa Yazı Olarak mı İçerik eklemeliyim Sizce Hangisi Daha İyi Seo İçerir.Yazılarda Etiket Özelliliği bulunmakta Kategori ve Alt kategori Verebiliyoruz.Sayfalarda O özellik yok Acaba Aramalarda Daha Önce Hangisi Etkili olur ? Sayfa & Yazı ? He birde Yazı Sayfalarında Visual Composser Kullanılmıyor buda dez avantaj ?

Wordpress Kurulum,Wordpress Destek,Web Sitesi Tasarım,Eklenti Yükleme,devha
wmaraci
reklam

ismetkaratas ismetkaratas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yok
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 6 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Sayfa bir adım öndedir. İstediğiniz gibi tasarlarsınız. Sadece içeriğe odaklanabilir ve yükselme şansınızı artırabilirsiniz.

cagdastakis cagdastakis cagdastakis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 60 / 298
  • Ticaret 1, (%100)
alt sayfa kullanımınız yüksekse sayfa daha iyi ama altyapısal olarak sayfa ve postun hiçbi farkı yok. İkiside wordpressde post_type olarak geçer. Ama dediğim gibi alt sayfalı bi içeriğiniz varsa örneğin ürünlerimiz->x özellikli olanlar gibi, o zaman sayfa daha kullanışlı sizin için çünkü slug'da ikiside gözükür ve kök sayfasının ilişkisi olduğundan seoya faydası olur.

Konu wordpress ise gerisi teferruattır!
http://wp-nasilyapilir.com/

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer yazılacak içerikler fazla ise yani içerik eklemeye sürekli devam edilecekse kesinlikle yazı şeklinde ekleyin. Zira sayfalarda kategori oluşturma olayı yok. Bu da dolaylı olarak kullanici site içerisinde rahat dolaşmayacaktır. Ama kategori olursa atıyorum kullanıcı wordpress ile alakalı yazıların hepsine menüye ekleyebileceğiniz kategori bağlantısı ile ulaşır.
Ayrica yazılarda visual compresor kullanılmıyor demissiniz. Kullanabilirsiniz. En azından ben kullanıyorum. Visual compresor ayarlarınızda bir sorun olabilir.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al