wmaraci reklam
lidertakipci

Kaliteli wax arıyorum

7 Mesajlar 1.647 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BenBurak BenBurak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 29 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Saçlarım ince telli ve seyrek, şimdiye kadar hiç wax,sprey gibi ürünler kullanmadım. Uzun zamandır saçlarımı uzatıyorum ve belirli bir uzunluğa ulaştı saçlarım, ön kısımları hafif dalgalandırmak ve yukarıya doğru kaldırmak için wax arıyorum. Kullandığınız ve memnun kaldığınız kaliteli ürünler nelerdir? Kaliteli olması önemli çünkü saçlarımın dökülmesini istemiyorum. Osis ve Toni&Guy markalarını çok duydum bunlar nasıldır? Ve aradığım wax mat olmalı, saçı parlak göstermemeli, şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Kullandıklarımın arasından en iyisi şu https://urun.n11.com/briyantin-wax/schwarzkopf-osis-mighty-matte-guclu-tutucu-wax-85-ml-P29768685

Mat kullanıyorum ben de, bunu berberde kullanıyorum henüz eve alamdım bitmesini bekliyorum elimdekinin. Tamamen mat ve hem doğal hep verdiğin şekilde tutuyor 1 saat sonra da elinle ne şekil verirsen öyle kalıyor.
Yeninesil44 BenBurak

kişi bu mesajı beğendi.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

sahinayneli sahinayneli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Müsteri Temsilcisi
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 11 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Saç dokulmemesi için birşey yok diye biliyorum hepsi elbet döküyor

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
waxın saç dökülmesine çok etkisi olduğunu sanmıorum. Hiç wax kullanmadan saçları dik yapıorum dik olmadığı zamana göre daha az dökülüyor, saçlar inikken birbirine karışıp zarar görüorlar die tahmin ediorum(saç uzunken). Çok ince ayrıntılar için wax güzel gidior onun haricinde saçı ıslakken şekil verdiğimde taş gibi oluor ellesende kolay inmior bende bunlar hep tasarruf :D

MultiAnaliz.com
wmaraci
wmaraci

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam kozmetik urunleri satan biri olarak saciniz dalgali kivirciksa duzlestirmek isterseniz got2b 200 derece sicakliga kadar dayanikli keratin ozlu onu kullanabilirsiniz ve kullanimi arkasinda yazar ikinci olarak tony guy wax ve kremleri indirimsiz alirsan minumum 48 tlden basliyor got2b 24 tl sert tutarmi got2b sert tutmaz ele yapismaz ama uzun surede bozulmaz matlik ozelligine sahiptir guzel kokusu mevcuttur osis kuaforler kullanir ancak kuafor malzemesi satan yerlerde bulabilirsiniz
BenBurak

kişi bu mesajı beğendi.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Bu konuyu bende merak ediyorum arkadaşlar. Özellikle sert, dalgalı veya kıvırcık saçları istenilen şekle getirme konusunda tavsiye ettiğiniz ürün yada ürünler neler acaba? Ben mesela saçları yapmadan önce mutlaka saç kremiyle yıkarım iyice yumuşar ondan sonra hangi wax'ı sürersem süreyim istediğim şekli alır ama o saçı kremle yıkamadan başarılı sonuç verecek ürünleri de merak etmiyor değilim.

BenBurak BenBurak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 29 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
CezaLet Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim, büyük ihtimalle listemde bu üründe olacak :)

Snews Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim, "Got2b Chaotic Saç Şekillendirici Krem" peki bu ürün hakkında bir bilginiz var mı? Saçlarım ince telli, benim istediğim tek şey saçımın ön kısımlarını hafif yukarı doğru kaldırmak ve dalgalandırmak, öyle çok sert yapmasını istemiyorum hafif sertleştirsin ve bozulduğu zaman elimle kolayca şekil verebileyim istiyorum, ve mat bir ürün arıyorum. Yukarıda arkadaşın önerdiği "Schwarzkopf Osis Mighty Matte" ürününü de almayı düşünüyorum sizce bu nasıldır bir bilginiz var mı? Biraz uzun oldu şimdiden teşekkürler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al