wmaraci reklam
lidertakipci

Tanıtım Yazısı Aldım Ama Hala Kıpırdama Yok

7 Mesajlar 697 Okunma
wmaraci reklam

beykozlu25 beykozlu25 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar siteme alt sayfalarıma tanıtım yazısı aldım fakat 3 kelimede hala bir kıpırdama yok siteme aldığım ilk tanıtım yazısıydı fakat aldığım site çok düşük alexalı 10 yıllık bir site sağlam site yani bu kelimelerde aldığım site hep benden önde çıkıyor yani 8. sayfadaysa ben 11 12 . sayfada seyrediyorum diğer 2 kelimem de sıralamada yok ama aldığım site sıralamaya girmiş :D Tanıtım yazısını 2.5 hafta önce falan aldım şimdi etki etmesi için biraz daha zaman mı var yoksa 1 2 ay sonra tanıtım yazısı etki etmeye başlar mı ya da 1 adet tanıtım yazısı kelime bazlı yükselme de yetersiz mi daha mı çok almam gerekiyor ondan mı kıpırdanma olmadı sizce ?

wmaraci
reklam

the the Mekatronik.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 892
  • Beğeniler 282 / 269
  • Ticaret 0, (%0)
Backlink ve ziyaretçi oranını eşit oranda arttırmalısınız.

Mekatronik.net - Haber.red - Begeni.net - sms onay

hsynksy hsynksy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
Tanıtım yazısını bu kadar gözünüzde büyütmeyin. Sitem uçacak kaçacak gibi algı uyandırmasın. Seo uyumlu kaliteli içerik candır. Google'da benim düşünceme göre parası olan düdüğü çalmıyor. Keyword kelimelerinizi artırmaya çalışın. Bulabiliyorsanız yazılmamışı yazın. Başlıkları özenle seçin. Yeniyseniz ''Limon Nasıl Sıkılır'' yerine ''Yeşil Limon Nasıl Sıkılır'' şeklinde ilerleyin. Sosyal medyaya önem verin. Siteniz Google'un gözünde biryerlere gelsin. Sonra siteniz canlanmaya başlar. İçerik ve ziyaretçi oranınıza görede tanıtım yazısı, banner vs. alırsınız.

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
tanıtım yazıları eskiden çok daha etkiliydi siteyi kur haftada 2 tane tanıtımyazısı al 2 ay içinde ilk sayfada yer garantiydi ancak artık tanıtımdan ziyade tanıtımın tanıtımını almak ve içerik önemli

wmaraci
wmaraci

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Sadece 1 tane tanıtım alarak kelimelerde yükselme beklemeyin. Ve sadece tanıtım yazısı almakta yeterli değil.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
ben yıllardır tanıtım yazısı satıyorum, aynı zamanda sitelerimden birbirlerine tanıtım yazısı veriyorum. Sürekli bir şeyler deniyorum. Son zamanlarda tanıtım yazısının ve linkin etkisi epey düştü. ufak bir kıpırdanma için en az 5-10 tanıtım yazısı almak lazım. Bu şu anlama geliyor, 500-1000 hitli bir sitem olsun aylık 50-100 tl gibi bir reklam gelirim olsun istiyorsan tanıtım yazısına harcadığın parayı geri alman zor. Ama ciddi bir sağlık, turizm sitesi isen veya sağlam ciro yapan bir firmaysan diğerleri ile rekabet için tanıtım yazısı alman faydalı olur.

Şimdi tövbe zamanı..

beykozlu25 beykozlu25 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar site kurumsal firma sitesi ana sayfa ve alt sayfa içerik aynı yani bu siteleredemi tanıtım yazısı işlemiyor ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al