freelance iş ilanları

Google Merchant Center Yardım

2 Mesajlar 1.356 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Deringuc Deringuc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad H** İ**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 13, (%92)
Alışveriş Reklamları Etkin
Dinamik Yeniden Pazarlama Onaylanmadı veya geçersiz

Bir ürün yükledim tesbih kategorisinde 3 gun sonra etkinleşti anacak alışveriş reklamları etkin dinamik yeniden pazarlama onaylanmadı veya geçersiz diyor şimdi bu oluşturdugum reklam yayınlanacak mı cunku adwords hesbıma baktıgım reklam gözüküyor. Birde bu reklam tesbih kodunu girdim ama kehribar tesbih baktığımda merchant ' da böyle bir anahtar kelime seçemiyoruz sanırım bilgisi olan aktarabilir mi

wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Merchant Center ile Dinamik yeniden pazarlamanın bir alakası yok ki hocam ? Yeniden pazarlama ( re marketing ) için adwords üzerinden oluşturuyorsun ve sitenize verilen kodu eklemeniz gerekiyor.

Hesabınızda nerede görülüyor yazı içeriğinizi okuyunca kafam basmadı gerçekten de.

Merchant reklamlarını eğer sitenizden XML dosyasını alarak yüklediyseniz ,1 gün sonra otomatik olarak merchant centera eklenmektedir. Yeniden pazarlama ile merchant center reklamlarının bir alakası bulunmuyor.

Tekrar açıklayayım ,

Sitenize eklediğiniz ürünlerin Merchant reklamlarında çıkmasını istiyorsanız XML dosyasını yüklemelisiniz. Ya da XML olarak verilerileri otomatik çekmiyorsa manuel olarak listenize eklemelisiniz.Bunun için merchant center hesabınızda ürünleri nasıl çağırdığınız önemlidir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al