freelance iş ilanları

Yeniler için karşılıklı yorumlaşma yapılır ve Sitem hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim..

3 Mesajlar 563 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

barisbdi barisbdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Junior Developer
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Ocak ayında programlama adına bir site açtım. Hergün 3-4 gönderi giriyordum ve facebook gruplarında sayfalarda orda burda yazılarımın reklamını yapıyordum. Site açıldıktan 1 hafta sonra minimum 150 tekil giriş alıyordu. Bu kadar kısa sürede bu kadar fazla kişinin siteme gireceğini tahmin etmiyordum. Alexa dünya ve Türkiye sıralamalarında hızlı bir şekilde üst sıralara çıkmayı başardım. Fakat gel gelelim ki vize ve finallerim başladı o zaman site ile uğraşmayı bıraktım. Doğal olarak kullanıcılar da yeni gönderi göremeyince azaldı. Sıfır kullanıcıya kadar düşmesem de 20-50 arasında oldu hep. 5 aydır site ile ilgilenmiyordum. Dün itibari ile tekrar ilgilenmeye karar verdim. Okulum bitti ve önümde engel yok artık. Programlama konularının yanında bu sefer teknoloji haberleri ağırlıklı olacak. Teknoloji siteleri heryerde var biliyorum ama ben bu haberleri yaparken kendim de teknolojideki haberleri güncel bir şekilde takip etmiş oluyorum ve bu hoşuma gidiyor. Kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum en azından. Daha çok "her zaman" aranacak olan konuları ele alıyorum ki siteye her zaman kullanıcı girişi olsun istiyorum.

Yeni site-blog açmış arkadaşlara duyurumdur. Yazılarınıza karşılıklı yorumlaşma yapabiliriz. Bu sitelerimiz için önemli bir detay. Bir yorum 3 dakikanızı almıyor. Karşlılıklı yorumlaşmaya davet ediyorum ve sitem hakkında yorumlarınızı bekliyorum. :)

Edit: siteyi söylemeyi unutmuşum bir anlık heyecandan, www.webiltek.com
Kreatorn

kişi bu mesajı beğendi.

Junior Developer - MVC ile site işleriniz yapılır. Sitelere organik yorum yapılır.
wmaraci
reklam

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
PM Yolladım :)
barisbdi

kişi bu mesajı beğendi.

barisbdi barisbdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Junior Developer
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Cevapladım, teşekkürler :)

Junior Developer - MVC ile site işleriniz yapılır. Sitelere organik yorum yapılır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al