wmaraci reklam
lidertakipci

4 Senedir Sorunsuz Hizmet | Tekrardan Aktif! | ViaSMM.Com Ana Sağlayıcıdan Instagram Hizmeti | Hızlı Çözümler & Uygun Fiyatlar

669 Mesajlar 198.148 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 138.673
sessos
sessos
30 23.962
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
advertseo
wmaraci reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Korkmaz Olayin funboylukla alakasi yok üslubunuza dikkat edin.. Zaten 10k cekildiginde 1-2k begeni gelse niye satışıyla ograssin? Kendi yapar 100-200binlik bir sürü hesap. Cekimlere gelen begeniler normaldir, bot olamaz çünkü sistemi biliyorum havuz mantigiyla çalışıyor siz gidip id : pass olarak giris yapiyorsunuz 100 kisi sizi takip ediyor sizde baskalarini takip ediyorsunuz. 1 fotosu olan hesaplar dediginiz baska birlerini takip edince hesabi kullanmayi birakan kisiler fatin bu konuda birsey yapamaz onlari tespit edip ayiklayamaz. Ayrica Bende instagrami aktif kullanmiyorum 1-2 fotom var bu bot kullanici olduğum anlamina gelmiyor. Konuyu baltalamaya gerek yok sikayetinizi ozelden belirtseniz size gerekli aciklamayi yapardi

wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
mehmetmasa Konuyu niye baltalamış oluyorum. Şu görüşünüzden vazgeçin. Biri satış yapıyorsa eleştiriye açık olacak. Ben eleştirip diğer alacak kişilerin bilgilenmesini sağlıyorum. Baya organize olup saldırıyorsunuz.

3K abonenin içinde 100 kişi hesabı kullanıyor olsunlar. Onlarda direk çıkıyorlar. Ben kendi gözlerimle şahit oldum siz bana yalancı diyorsunuz resmen.

3K abonenin yarısı Hindistanlı zaten. Geri kalanın 1 gönder si var takip edeni hiç yok. Diğerleri de İnstagram sayfaları falan. Gerçek kullanıcı kalmıyor. Sayfalar bile 1 gönderi vs.

40K çekim yaptım 100 beğeni geldi diyende kanıtlıyor zaten.

15 TL para değil ama. Yazık günah.

cagdaskorkmaz.com.tr

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Korkmaz "Baya organize olup saldırıyorsunuz." Siz ne dediginizin farkındamısınız? Saldırma felan sizin gibi bende görüşlerimi belirtiyorum. Ben bu sistem yokkende fatihle çalışıyordum 10-15TL diyorsunuz ben haftalik 1000TL gonderiyorum ve çekimler Türk takipci olarak yapiliyor. Nadir yabancilar olabilir benim websitemden %1-2 civari yunan %1 civarida baska ülkelerden girişler oluyordu bu full bot yabanci anlamima gelmiyor! Ben haftalık kac kişiye çekim yapiyorum ne türk degil diyolar nede bot diyorlar 1 - 1.5 Yıldır sıkıntısız çalışıyorum. Siz çekim yapmissiniz goruslerinizi dile getirebilirsiniz hakkiniz ama 2-3 kere konunun altinda belirtmek konuyu baltalamaya giriyor.

Not: Dün gece destek talebi oluşturdum bu gun öğlen hem islemi tamamlamis hemde kullanilan krediyi iade etmiş 24 saat olmadan dönüş yapti eksigi tamamladi ve kiyagini gecti piyasada ki panelleri kullandim en iyisi bu

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
mehmetmasa Ben 3 yıl önce 1M beğeni gönderen panelim vardı. King bayi zamanlarında. Bana olayı veya kaliteyi anlatmayın. Haftalık 1.000 tl bırakın. Ben saatte o parayı kazandığım oluyordu.

Denemek için 15 tl ücret ödedim. Gördüğümü söylüyorum hala %1-2 diye cevap veriyorsunuz. İyi günler iyi satışlar.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
wmaraci

Mezarci Mezarci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 35 / 38
  • Ticaret 20, (%100)
Korkmaz sorununuz var ise forumda şikayetim var kısmı var oradan sorununuzu çözebilirsiniz. Burada ikili polemiğe girmeye gerek yok, 1 senedir bayilik hizmeti veriyoruz, burada konumu baltalamanıza izin vermem. Şikayetiniz var ise gerekli bölüme şikayetinizi oluşturun.

mustafanamli mustafanamli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Proğramcılığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** N**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 38 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Hocam Bakım mı var gene ? mesaj attınız ındırım var dıye aldık işlem yapamıyoruz müşteriler bekliyor

Şifresiz İnstagram Beğeni Video İzleme Takipci https://mobiltakipci.net

UzmanEditor UzmanEditor SEO & E-Ticaret & WEB Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uzman Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Ücretleri detaylı olarak PM alabilir miyim?

SEO & E-ticaret & WEB

FYThizmet FYThizmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad N** İ**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 15 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
İşlem satın alacağım zaman ödemede sorun olduğunu takipçi gönderiminin aktif olduğunu söylüyor ama önceden aldımı işlemleri kullanamıyorum yaklaşık 3 saatir her denemem de anlık hata oluştu diyor...

veyselbozdagli veyselbozdagli Sosyal Medya Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad V** B**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 7, (%100)
işlem aldık indirim var diye 40k yı kapattınız. Bölün diye mesaj attık sistem kapalı. Reklam attık heryere şimdi işlem yapamıyoruz. Zarar büyük bro

Takipci Takipci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgi Teknolojileri Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 5 / 12
  • Ticaret 7, (%100)
Bayilik ne zaman aktif edilecek?
Bilgilendirme mesajı atılmadı.
Destek taleplerine cevap vermiyorsunuz.