wmaraci reklam

Siteme seo çalışması yaptırmalımıyım?

10 Mesajlar 1.135 Okunma
wmaraci reklam

nuti nuti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 216 / 84
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadaşlar, sitemde 500 adet özgün yazı paylaşımım var. Wordpress alt yapı kullanıyorum. All in seo eklentisi dışında hiç bir eklenti mevcut değil. Günlük hitim 5k 10k arası değişiyor. Alexa türkiye 4500 sıradayım sizce seo çalışması yaptırsam faydası olur mu.

wmaraci
reklam

alperenyld alperenyld Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)
Site linki atarsan inceleyebilirim

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Hocam ucuz fiyata yapabilirim.
Whatsap 0543 492 1534
Skype huseyinakkusakkus@hotmail.com

Deneme

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
SEO çalışması adı altında yapılan paket satışlara ASLA bulaşma kardeşim. Hele ki UCUZ FİYATA verilen saçmalıklardan uzak dur. Hiçbir şey yaptırmamış olmana rağmen sitenin durumu güzel. All in One SEO eklentisi yerine Yoast SEO kullanmanı şiddetle tavsiye ederim ama bu geçişi profesyonel birisinin yapması gerekir, öyle AİOSEO sil, Yoast yükle şeklinde olacak bir geçiş değildir. O zaman biraz daha toparlanma ve kalıcılık olur diye düşünüyorum.

SEO PAKETLERİ satan arkadaşların yaptığı tek şey,
Facebook, Twitter, Pinterest, Flickr, vKontakte, Google+, Linkedin, Tumblr, LiveJournal, Quora, FlipBoard, Medium VS. VS. VS. bunun gibi kaynaklar üzerinde siteniz için bir profil oluşturup anasayfanızı paylaşıyorlar veya birkaç tane gönderi paylaşıyorlar. Bunun gibi 100'e yakın profil açacağın siteleri kendin bul, bu işlemi kendin yap, kimseye de paranı kaptırma.

Tavsiyelerime gelecek olursam;

Siten için bir tane google+ profili oluştur ve bir kaç saat aralıklarla gönderilerini orada paylaş. Aynı şekilde Flickr profili oluştur ve konularında kullandığın öne çıkarılmış görselleri Flickr'da paylaşıp, ilgili resimlerin açıklamasına o konunun ilk birkaç cümlesini gir. Medium ağında siten için bir profil oluştur ve gönderilerini orada paylaşarak kaynak link ekle.

Bu verdiklerim sadece 3-5 örnek. Bunun gibi sosyal medyayı kullanarak paylaşım yapabileceğin yüzlerce site var. Sadece aynı anda çok sık aralıklarla paylaşım yapma yeter. Bu şekilde SOSYAL MEDYANIN gücünü kullanarak arama sonuçlarında siteni biraz daha iyileştirebilirsin. Onun haricinde gerçekten başka bir şey yapmana gerek yok.

Sonrasında ise;
Siten ile alakalı olan sitelerden tanıtım yazısı almaya çalış. Link çıkışları dofollow olsun. Bütçen varsa sadece tanıtım yazısından yürü...
nuti 70826 yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
wmaraci

RaufQuliyev RaufQuliyev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad R** Q**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 100 / 99
  • Ticaret 17, (%94)
hocam seo çalışması değilde tanıtım yazıları al bence. SEO çalışmalarından bir fayda yok
nuti Link

kişi bu mesajı beğendi.

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam şimdi her SEO paketleri satanı bir tutmamak gerekir.(SEO hizmeti vermiyorum) Kaliteli ve size güven veren kişilerden/firmalardan hizmet alın. Ama şöyle bir strateji izleyin. Genel SEO paketleri almayın. Şöyle ilk adım tanıtım yazısı paketleri, backlink paketleri vs. adım adım ilerleyin. Genel pakete göre biraz pahalı olur ama çok daha sağlam ve kalıcı olur. İyi çalışmalar.
nuti Link

kişi bu mesajı beğendi.

SeCe SeCe Seo National Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo - WYO - Google Ceza
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)
Eğer ki makale yazarı siz iseniz, sitenize kesinlikle seo çalışması yaptırmayınız.

Zira önemli olan doğru dil bilgisi kullanımı. "yaptırmalımıyım?" gibi yanlış yazım içeren makaleler ile işiniz zor.
nuti

kişi bu mesajı beğendi.

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Gerçekten güvenilir kişilere yaptıracaksanız yaptırın ama hitiniz iyi arttırmaya çalışırken yanlış bir çalışma ile hit kaybı yaşayabilirsiniz.

Seo çalışması yerine tanıtım yazıları almaya yönelin.
nuti Link

kişi bu mesajı beğendi.

TekUmut TekUmut Kişiye Özel Karikatür Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Graphic Designer
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 70 / 70
  • Ticaret 15, (%100)
Bence kesinlikle dokunmanıza gerek yok. Sosyal medyayı etkili kullanmaya çalışın daha iyi yerlere gelebilirsiniz.
nuti

kişi bu mesajı beğendi.

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
nuti Google yaptığı güncellemeler ile içerik kalitesinin ne kadar önemli olduğunu her zaman gösteriyor.Google'da zaten buna önem veriyor.Google kendisini bir pazar halinden çıkartıp kendi üzerinden pazarlama yapılmasına engel olmaya çalışıyor.Google parası olanla olmayanı eşit tutmaya çalışıyor.Google google google google diye diye bu paragraf uzar gider :)

İşin özü Google ileride bu yönde bir hamle yaparsa insanlar sitelerinde performans kaybı yaşayacak ve tek tek aldıkları linkleri kaldırmakla uğraşacaklar.Şuan ki sistemde bir nebzede olsun linkin önemi olsa da ilerleyen dönemde Google link alışverişinin %100 doğal bir şekilde yapıldığını anlayacak ve ona göre işlem yapacak.

Düşüncelerim bu şekilde :)
nuti

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al