wmaraci reklam

satış iptal edildi konu silinebilir.

54 Mesajlar 10.779 Okunma
wmaraci reklam

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
MehmetG şimdi siz üşenmeden o html ve js kodlarına tek tek baka baka id ve class değerlerini değiştirmeden sistem yazdınız. Üstelik bu sistem de bir forum var ve siz bu scripti komple 75 tl ye satıyorsunuz öyle mi? Karşınız da çocuk yok efendim. Neyse umarım yarın bir gün şikayet konusu açılmaz hakkınızda.

sefacandemir.com.tr
wmaraci
reklam

MehmetG MehmetG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 78 / 38
  • Ticaret 57, (%100)
SefaCanDemir hocam ben bunu zamanında bir müşterinin isteği üzerine yazdım verdiği parayı az bulunca satacağımı belirttim kısaca benim için 75 200 hiç bir önemi yok olay script ücretiyse çekeyim 200 250 ye rahat edin.

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
MehmetG boş ver kardeşim anlamadın anlatmak istediğimi. Böyle büyük bir emeğin karşılığını kimse 75tl olarak belirtmez anlıyor musun beni. Php sini ben yazdım diyip duruyorsun bu gün sana ufak bir aynı forum sistemini yazmanı istesem 1 hafta üstünde durup uğraşırsın belki hiç yapamazsın bile ama ne hikmetse bu koskoca scripte o kadar uğraşmana rağmen 75 tl fiyat biçmişsin. Emek vermediğin bir şey olunca 75tl tabi normal senin için ama emin ol bunu gerçekten yazan sen olsaydın bu scripti 1.000tl den aşağı satmazdın. Piyasayı senin gibi arkadaşlar batırıyor. Sağdan soldan scriptleri indirip üstünde 2-3 edit yapıyorlar Türkçeleştiriyorlar 50-100tl ye satıyorlar. Ertesi gün müşterimiz bize ya bunlar niye 100 liraya satıyor da ben size 2-3 bin lira veriyorum diyor. Bi bilseler sizin şu yaptığınız saçmalığı.

sefacandemir.com.tr

• Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 78 / 38
  • Ticaret 57, (%100)
SefaCanDemir hala iftirayı kesmiyorsun sıfırdan özel isteklerde bende olması gereken fiyatları veriyorum bunu sattım zaten çokca bu arada istediğin işi verebilirsin yazıp kısa sürede teslim edeyim beni kendinizle karıştırmayın zor bişey değil benim gözüm tok fazla milleti zorlamaya gerek yok istediğin zaman iş ver uygun fiyattan hallederim sen bana direk milletten fazla para alamadığınız için şikayetçi olduğunu söyle.

wmaraci
wmaraci

Meta16 Meta16 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ram Ustası
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 3 / 27
  • Ticaret 6, (%67)
Tartışma saçma sapan yerlere kaymış. KadirCeyhan Script warez ise link vs paylaşın buradan millet yanılgıya düşüp almasın.Eğer piyasada yoksa arkadaş yazmamışsa bile satabilir isteyen de alabilir.Wordpress blog kuruyorlar ücret ile.Sıfırdan mı yazıyorlar ? Hayır.Kurulum bilmiyorlar.Arkadaşta bunun gibi birşey yapıyor bence.Konuya lütfen warez dediğiniz scripti koyun.

• Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 78 / 38
  • Ticaret 57, (%100)
Meta16 hocam şöyle söyliyim zamanında bir müşterimin bu tasarımın aynısında içeriğini ise TL sistemli olması ile ücret karşılığı kodlamamı istedi bende aynı tasarımı istediği için tasarımı çektim yabancı siteden fakat php kısmı komple bana ait 0 dan tasarımı php olarak şekillendirdim zaten dikkat etseler tasarım parasını almıyorum zamanında yüksek fiyattan satıyordum ama artık yeni scriptlere geçtiğim için bunu kaldırmak yerine uygundan satmaya başladım kısaca Php kodlaması komple bana aittir her zaman dediğim gibi dileyen yetkiliye kodlamamı gösterebilirim ve bu script harici satışta iki script daha var yakın zamanda yenileride gelecek olayın bu boyutlara gelmesi tasarımsa diğer konularımı incelesinler ayrıca yorumunuz için teşekkür ederim.

Metebeyhdh Metebeyhdh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
pm lütfen

SosyalShop SosyalShop Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 7, (%100)
1 Adet satın alındı

osmanx46x osmanx46x Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bir adet script satın alınmıştır. sitemiz yumurtla.com çok güzel ilgilenilmektedir. Mehmet beye sonsuz teşekkür ederim tüm kurulumu kendisi gercekleştirerek teslim etti.

sitemizi referans olarak sunabilirsiniz.

tüm wmaracı üyelerini sitemize davet ediyoruz.

https://yumurtla.com

Seyfullah74 Seyfullah74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Özel güvenlik
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Z**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba admin bana ulaşabilir misin bir çiftlik oyunu kurmak istiyorum yardımlarını bekliyorum teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al