wmaraci reklam
lidertakipci

dle anlayan varmı ?

18 Mesajlar 1.629 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SonuYok SonuYok Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek film
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 11, (%100)

Gokhan0719 adlı üyeden alıntı

sana esas kaynağı vereyim kardeşim Dle video part sistemi yazısından bakabilirsin

sağolasın hocamda bu ücretli buna alıştım da sistemi bilmediğimden ilk etapta ücret ödemek istemedim dle hiç kullanmadım içi biraz dandik geldi açıkcası wordprese alışmış biri olaraktan :)

wmaraci
reklam

Gokhan0719 Gokhan0719 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sıvacı ustası
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 29 / 81
  • Ticaret 11, (%100)
SonuYok dle yi tercih etmeyenler hazırcı kişiler ne yazikki dle ye alışsan wordpresin yanından geçmezdin kardeşim dandik değildir dle sistemi sana vermiş olduğum siteyi iyice araştır eğer dle ile ilerleyeceksen ver geç 20 30 tl istenilen ücreti

• Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek film
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 11, (%100)

SonuYok dle yi tercih etmeyenler hazırcı kişiler ne yazikki dle ye alışsan wordpresin yanından geçmezdin kardeşim dandik değildir dle sistemi sana vermiş olduğum siteyi iyice araştır eğer dle ile ilerleyeceksen ver geç 20 30 tl istenilen ücreti

İyi guzel diyorsunda hocam one cikan gorselini cozmek iki gunumu aldi :) ben bi ustune gidiyim hocam madem guzel diyorsun...

• Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sıvacı ustası
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 29 / 81
  • Ticaret 11, (%100)
dle mantığını çözdüğün an gerisi gelir kardeşim wordpres hantal bir sistem cache ile ayakta duruyor. dle çok hafif ve şeffaf bir sistemdir hostta bile 20 30 k hiti kaldırır dlenin seosuda çok güçlüdür.

Makale girmeden önce dle nasıl kullanılır iyice çözüp seo ile ilgili bilgiler alman lazım yoksa ilerleyemezsin benim tüm sitelerim DLE dir

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek film
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 11, (%100)

dle mantığını çözdüğün an gerisi gelir kardeşim wordpres hantal bir sistem cache ile ayakta duruyor. dle çok hafif ve şeffaf bir sistemdir hostta bile 20 30 k hiti kaldırır dlenin seosuda çok güçlüdür.

Makale girmeden önce dle nasıl kullanılır iyice çözüp seo ile ilgili bilgiler alman lazım yoksa ilerleyemezsin benim tüm sitelerim DLE dir

İstahimi kabarttin hocam yarin ben teferruatli bi ele alayim takildigim yerde rahatsiz edebilirim hocam sizi.. :)

• Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sıvacı ustası
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 29 / 81
  • Ticaret 11, (%100)
dünyada denemediğim script, forum, cms kalmadı diyebilirim. DLE bu işin kralıdır kur ve geç bismillah deyip kolları sıva. sistemini eksiksiz kur konularını eklemeye başla. mesela dle ile kurduğum bir siteyi göstereyim DJ sitesi

• Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek film
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 11, (%100)

dünyada denemediğim script, forum, cms kalmadı diyebilirim. DLE bu işin kralıdır kur ve geç bismillah deyip kolları sıva. sistemini eksiksiz kur konularını eklemeye başla. mesela dle ile kurduğum bir siteyi göstereyim DJ sitesi

Takir takir isliyor hocam site dedgin gibiymis gercekten yarin kollari sivayayim gerci localhostta temayo bi turkceleme islemine tabii tutacagim gerisine artik yardimini isterim hocam

• Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sıvacı ustası
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 29 / 81
  • Ticaret 11, (%100)
2 3 gün içinde dle tabanlı film sitesi satışına başlayacam kardeşim - kurulum + tema + film botu toplam 50 tl ücret isteyecem istersen bekle
SonuYok

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al