wmaraci reklam
lidertakipci

Forum Kurdum - Bir Kaç Yol İzleme Tavsiyesi

14 Mesajlar 1.531 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HTF HTF Digital Marketing Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 96 / 87
  • Ticaret 5, (%100)
logo için pm attım

wmaraci
reklam

EresboSS EresboSS WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 18.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 9 / 39
  • Ticaret 6, (%100)
Konuda benden başka tavsiye veren olmamış ama maşallah muhalefet olandan geçilmiyor. İnsanların şevkini kırmayın arkadaşlar olur veya olmaz arkadaş kendisi dener görür. Öneriniz varsa yaparsınız ki arkadaş öneri istiyor tutar mı diye sormuyor yoksa muhalefet olmaya gerek yok.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Merhabalar, skype üzerinden uzun ve detayı bir yazı yazdım ancak dönmediniz. Cevabınızı beklemekteyim.

mkara mkara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 9 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar.. kendi deneyimlerimden bahsetmemi istersen, öncelikle her gün en az 10-15 konu açmalısın ve bunlar da yararlı konu olmalı içeriği öz olmalı yani kopyala yapıştır olmamalı.

Sonrasında, Güzel bi Script kullanmalısın, kullanışlı olanından. Genelde tutsa da tutmasa da vBulletin almalısın (2. el alabilirsin, ya da 0 al tutmazsa geri satabilme imkanın var).

Güzel bi tema eklemelisin sürekli editleyip en uygun hale getirmelisin (ücretli öneririm)

Çok fazla kategori ve forum açma 2-3 kategori ve en az 2 şer forum koyabilirsin ileride bunu azaltır ya da çoğaltırsın.

Aralıklarla oyunla alakalı (oynamadım var mı yok mu bilmiyorum) çekilişler yapmalısın facebook, twitter vb sosyal medya siteleri aracılığı ile paylaş bu çekilişleri.

Oyun videoları çekip editleyip YouTube'da videolar paylaşmalısın (eğlenceli şeyler çekmelisin)(istersen videoları link aracılığı ile paylaşmaya açıp sadece forum'da konu içinde paylaşabilirsin foruma üye çekersin.)

aklıma gelenler bunlar sorun olursa buradayım yazabilirsin :)

http://esgtr.com - EAT SLEEP GAME!
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al