wmaraci reklam
lidertakipci

webtekno.tv domaini değeri ?

19 Mesajlar 1.739 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SonuYok SonuYok Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek film
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 11, (%100)

LiDYASIZ adlı üyeden alıntı

Webtekno sitesindeki içerikleri kullandığı zaman, telif davası açarsa webtekno o zaman Allah belamı verseydi de bulaşmasaydım diye kafayı duvarlara vurur asıl ;)

İsin otarafida var ama kendisini gizledikten sonra en fazla domain erisimini keserler onla ugrasacina domaini almalari daha makul olurdu zannimca :)

wmaraci
reklam

umutali umutali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 1251
  • Beğeniler 145 / 220
  • Ticaret 32, (%100)
çok işe yaramaz bir proje yapsan telif bile atarlar

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
SonuYok arkadaş gizlenme olayında geç kalmış :) Benim bile şuan eriştiğim bilginin fazlasına webtekno rahat erişir. Arkadaş iyi niyetlidir, dediğinizi yapmayacaktır o yüzden bilgilerini ifşa etmem doğru olmaz.

Ayrıca dediğinizi yapsa kendini gizlese bile webtekno tamam alıyoruz iban gönder, ya da 5000 lira vereceğiz ama yüz yüze görüşelim diye çok güzel yem atıp kendini ifşa etmesini sağlayabilir. Şu saatten sonra telifli site kurup böyle bir satış yapmayı düşenen kişi ifşa olmamak için domaini satamayacağından ya elinde kalır çöp olur ya da webteknodan farklı bir konuda site açıp yoluna devam eder.

SonuYok SonuYok Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek film
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 11, (%100)

Webtekno sitesindeki içerikleri kullandığı zaman, telif davası açarsa webtekno o zaman Allah belamı verseydi de bulaşmasaydım diye kafayı duvarlara vurur asıl ;)

SonuYok arkadaş gizlenme olayında geç kalmış :) Benim bile şuan eriştiğim bilginin fazlasına webtekno rahat erişir. Arkadaş iyi niyetlidir, dediğinizi yapmayacaktır o yüzden bilgilerini ifşa etmem doğru olmaz.

Ayrıca dediğinizi yapsa kendini gizlese bile webtekno tamam alıyoruz iban gönder, ya da 5000 lira vereceğiz ama yüz yüze görüşelim diye çok güzel yem atıp kendini ifşa etmesini sağlayabilir. Şu saatten sonra telifli site kurup böyle bir satış yapmayı düşenen kişi ifşa olmamak için domaini satamayacağından ya elinde kalır çöp olur ya da webteknodan farklı bir konuda site açıp yoluna devam eder.

Bi bizmi kotu niyetli kaldik :)

wmaraci
wmaraci

AlperenYalcin AlperenYalcin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 2, (%50)
LiDYASIZ hocam ne tür bilgi ifşalamasından bahsediyorsunuz pek bilgim yok ama domain zaten tarafımdan reglendi. Şuan listemde gördüm ve boşta oldugundan akıl danışmak istedim isteyen varsa hediye edebilirim hepinize teşekkür ederim kimi degerlendirmem için kimi hata yapmamam için yorumunu dile getirmiş fakat ihtiyacım yok buna şuanlık kullanmıyorum domaini webtekno satın almaz ve kullanım yapabileceğimi belirtirse bir arkadaşa hediye ederim , teşekkürler yorumlar için.

Gizlenme konusuna gelirsek ben Alperen Yalçın , Ankara'da yaşıyorum Ankara Mithatpaşa'da çalışıyorum :)

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
AlperenYALÇIN ifşa derken domain kaydındaki ad soyad telefon e-posta gibi bilgiler yanlış anlamayın zaten biz bir olasılık üzerinden gittik, webtekno sitesiyle ilgili ve zarar verecek içerik paylaşmadıktan sonra her türlü kullanılır domain. :) Bu tarz domain regleyip elinde kalan arkadaşlar oluyor paralarını daha yaratıcı seçeneklere yatırırlar umarım. Sizin üzerinizden bir mesaj vermeye çalıştık affedin :)

AlperenYalcin AlperenYalcin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 2, (%50)
@LiDYASIZ hayır hocam kesinlikle aflık bir durum yok , çok haklısınız gizli bir durum hiç yok ben vermek istediginiz mesajın farkındayım siz kusuruma bakmayın yanlış anlatmış olabilirim teşekkür ediyorum tekrardan.

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
hocam belirttiğiniz fiyattan fazlası etmez. Yani örnek olarak saglik.tv saglik.web.tr vs olsa olabilir kategori ismi de, direk bir marka ismine ait domain neye buldunuz satın derim.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

Domaini Tayland'lı hosting firmalarına taşıyıp Bitcoin ile işlem yaparsa kimse ulaşamaz arkadaşa. Ama uğraşmaya değmez tabii.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al