wmaraci reklam
lidertakipci

Proje ve isim hakkını verelim mi?

33 Mesajlar 3.538 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
bLaCkReaLiSt bey devredelim devretmesinede şimdi şöyle bi' olanak var elimizde 3 yıl bekleyip şimdi alacağımız para ve daha yüksek meblaları düzenli ve devamlı olarak almak var birde şimdi hiç beklemeden bu parayı tek seferde almak var olanaklar bunlar yani

wmaraci
reklam

EgeDizayn EgeDizayn WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Analiz Teknisyeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 58 / 46
  • Ticaret 42, (%98)

phrase adlı üyeden alıntı

Mertcan bey günümüzde aynı sektörde yer alıpta 25k ve fazlasını kazanan websitelerini incelediğimizde ortalama 5-6 yıl gibi bir sürede bu miktara ulaşabiliyorlar bizim henüz 3 ayımız yeni doldu yani şöyle bi 2-3 yıl gibi bir süre vermeniz lazım ki bize hem insanların akıllarında yer edinelim hem arama motorlarında güzel bir sıra kapalım hem bu süre zarfında arama motorlarında ve sosyal ağlarda reklam kampanyaları yürütelim aslında youtubemp3 gibi bir mevcut sistemimiz var indirmeleri doğrudan Mugef.com adresinden yapabilecek fakat biz bu sistemi deaktif konumda tutuyoruz yani kullanmıyoruz bunun sebebide ana sayfada göreceğiniz üzere yasal bildirgemiz yani Statement of Copyright. Bu sayfayı şu bağlantıdan inceleyebilirsiniz http://mugef.com/legal/soc/ burda biz zaten diyoruzki telif hakkı konusunda hiçbir yasal sorumluluk kabul etmiyoruz çünkü zaten hiçbir indirmeyi ve arama işlemini biz kendi sistemlerimiz üzerinden yapmıyoruz diğer sitelere yönlendirerek aracılık yaptığımızı beyan ediyoruz.

çok özür dilerim konuyu saptırmak değil amacım ama yazmak istedim affınıza sığınarak;
Sebep olan yapan gibidir. Siz cinayet işlemiyor azmettiriyorsunuz.

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
Eğer aklınızda daha iyi bir proje varsa bu siteyi satın ve yeni projeye yatırım yaparak bomba gibi girin piyasaya. Eğer öyle bir düşünce veya acil para ihtiyacınız yoksa, siteniz şuan size yetecek kadar bir çat pat gelir getiriyorsa bu şekilde ilerleyin.

İyi çalışmalar.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
EgeDizayn bey gerçekten şuan bunu tartışmanın yeri burası değil bakın bizim WM Aracı'ndaki tek konumuzda bu değil aynı cevabı şu konu https://wmaraci.com/forum/site-tanitim/youtube-mp3-donusturucu-mugef-com-464529.html yada şu konuya https://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/yerellesmek-fikirleriniz-gorus-tavsiyeler-464777.html yazsanız tamamda şimdi ben burda bahsettiğiniz konuyada şöyle cevap veriyim.

Statement of Copyright yani Telif hakkı bildirgemizde

http://mugef.com/legal/soc/

Mugef.com does not host, browse, or download mp3s on its own server not accept any legal responsibility for copyright. Search process Youtube Data API site download is done via Youtube7.Download site and legal liability belongs to Youtube Data API and Youtube7.Download sites. Last update: 18.10.2017

TR Çeviri

Mugef.com kendi sunucusunda mp3'leri barındırmaz, taranmasına veya indirilmesine izin vermez, telif hakkı için herhangi bir yasal sorumluluk kabul etmez. Arama işlemi Youtube Data API sitesi indirme Youtube7.Download sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yasal sorumluluk Youtube Data API ve Youtube7.Download sitelerine aittir. Son güncelleme: 18.10.2017

Bakın biz diğer siteler gibi mp3'leri barındırmıyoruz bunların taranmasına yada indirilmesine izin vermiyoruz bu nedenle herhangi bir telif hakkı içinde yasal bir sorumluluk kabul etmiyoruz YouTube'un ve Youtube7'nin bize sunmuş olduğu imkanlar ile halka bir hizmet sağlamaya çalışıyoruz.

Şimdi sizin cevabınıza göre nitekim burda Youtube arama yaptırdığı için tam olarak suçlu değil şüpheli sıfatıyla görelim Youtube7 de indirmeye olanak verdiği için bu kahramanımızda cinayeti işleyen katil oluyor yine sizin düşüncenize göre bizde bu çerçevede katili azmettiren kötü şahıs oluyoruz.

Buraya kadar olan kısım doğru mu? Evet dediğinizi duyar gibiyim şimdi biz burda halka bir hizmet veriyoruz ve pek çok kullanıcıda youtube üzerindeki şarkıları bilgisayarlarına, tabletlerine ve akıllı cep telefonlarına indirmek istiyor ama parası olan ücretli uygulamalardan bkz: spotify gibi uygulamalar aracılığıyla ücretler ödeyerek bunu yapabiliyor fakat ne yazıkki ülkemizde herkesin öyle müzik indirmeye harcayacak kadar parası yok peki bu adamlar şimdi şarkılarını indirmesinler mi? e adamların sürekli interneti yokki yanında youtube üzerinden şarkıyı açıp dinlesin indirmeleri gerekiyor demekki niye zengin hep fakirden bir adım önde oluyor bu internet ortamında bile böyle oluyor! biz fakirin dostuyuz kardeşim zenginlikte parada pulda gözümüz olsa siteyi açtığımız ilk günden itibaren reklam eklerdik yatırım teklifi almamıza rağmen 3 aydır reklamsız ilerliyoruz ha ilerde reklam alırmıyız illaki alacağız neden çünkü bu siteninde kendini finanse etmesi gerekecektir sürekli biz kendi cebimizden harcayarak ayakta tutamayız ha alacağımız reklamda öyle pop-up yada cinsel değilde göze batmayacak şekilde sağda solda belki 1-2 banner reklamdır yani oda tabi kullanıcıya rahatsızlık vermeyecek şekilde burda demek istediğimiz ülkemizin parası olmayıpta şarkı indirmek isteyen yani kısaca spotify shazam gibi uygulamalara harcayacak parası olmayan vatandaşlarımıza bir hizmet sunmaktır yani biz böyle insanların yanında durarak kötü şahıs sıfatında gözüküyorsak eğer bütün dünya bizi kötü şahıs olarak görebilir (parası olanlar) eminim siteyi kullananların gözünde biz onların kahramanıyız ve ilelebet böyle kalacağız bunun mutluluğu bize yeter.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
redwm bey daha iyi bir projemiz yada yatırım yapacak bir projemiz yok şuan bu para elimize geçerde bu işi verirsek biz o parayı yeriz bitincede 0 dan bu iş gibi başka bir işe başlar ondan gelir bekleriz. Efendim zaten bu projemiz ile bulunduğumuz sektöre bomba gibi girdik birde youtube-mp3'ün kapanması ufkumuzu dahada açtı acil parayada ihtiyacımız yok ama bu site üzerinden gelirimizde yok çünkü bir gelir modelimiz yok en son adsense başvurumuzu reddetmişti onun gerekçeside yetersiz içerikti herneyse bu önemli değil biz zaten sitenin mobil versiyonunu ve dil çevirilerini yapana kadar reklam işine girmeyi düşünmüyoruz daha sonrada düşük ücretler karşılığında dönüşümlü reklamlar yayınlamayı planlıyoruz banner reklam şeklinde kullanıcıyı rahatsız etmeyecek şekilde şimdilik planlarımız bu şekildedir.

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Bana sorarsanız 3 yıl sonunda "belki" kazanacağınız miktarı (ki kötü senaryoda bunun yarısı kadar kazanmış oluyorsunuz) şimdi alıp başka bir projeye büyük yatırım yaparak çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Mevcut proje söyledikleri tutar edecek kadar değerli değil bana sorarsanız, 5-10 K bile kabul edilebilecek bir seviyede.

Tabii karar sizin, ben sadece kişisel fikrimi söyledim.

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
şöyledir, sitenizi biraz inceledim galiba pek fazla giren çıkan yok sanırım. Arama motorlarında marka adınızı aradım ve optimizasyon sıfır diyebilir. Demek istediğim site SEO kötü.

Günde tekil hitiniz kaç acaba? Merak ettim.

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Youtube mp3 indirme projesine 24.000 TL ödediler öylemi ?
Şaşırdım. Kendileri o paraya youtube yazabilirler. Bir de Güney Koreliler :) Bilemedim ki ben ...

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

bLaCkReaLiSt bLaCkReaLiSt Hasan Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 37 / 56
  • Ticaret 2, (%100)

bLaCkReaLiSt bey devredelim devretmesinede şimdi şöyle bi' olanak var elimizde 3 yıl bekleyip şimdi alacağımız para ve daha yüksek meblaları düzenli ve devamlı olarak almak var birde şimdi hiç beklemeden bu parayı tek seferde almak var olanaklar bunlar yani

Bu cevabınızı da şöyle yanıtlamak isterim;

Bu siteyi 3 ay gibi kısa sürede bu teklifi aldıysanız, bence sizden iyisi yok.

Her 3 ayda 1 bir proje çıkarsanız, her projenizi de en kötü 15 bin liraya verseniz. Anladığım kadarıyla çevreniz de var. Kısa bir hesap da böyle yapın ;)

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle site harika olmuş elinize sağlık. Hızlı, kullanışlı kullanıcı odaklı olmuş.

Diğer konuya gelirsek benim fikrim sizin imkanınız yok ise büyütmeye reklama vb. şeylere satın derim. Satmadıktan sonra hiç olma durumu da var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al