wmaraci reklam

Mugef.com 24.000 TL'ye satıldı

32 Mesajlar 4.365 Okunma
wmaraci reklam

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Vedatpolat bey hangi sorunuzun yanıtını göremediniz yazın cevaplayalım.

wmaraci
reklam

Vedatpolat Vedatpolat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad V** P**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 144 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam şimdi isleyes nasıl oldu önceki konuyu okudum ama.orda aradığım cevabı bulamadım.

- Şirket mi sizi buldu ? Yoksa siz mi satmak istediniz nasıl sizi Buldu onlarca MP3 dönüştürücü var neden sizin site ? Sizi öne çıkaran ne olduda bunlar sizin siteyi almak için teklif yaptı ?

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Vedatpolat hocam demekki dikkatli okuyamamışsınız konuyu bakın efendim cevap burda:

phrase adlı üyeden alıntı

ProSeller
Devri kapanan ayda 60 milyon tekil gören google arama 1. si ve youtube kelimesinde bile ilk sayfada olan youtube-mp3.org efendim bu siteyi değil 28.000 TL'ye 280.000 TL'ye bile alamazdınız bunu sizde biliyorsunuz.

Bol bol reklamı dönen tubidy.mobi türk medyasında bile reklamları dönen habermiş gibi gözüküpte bol bol reklam yapan bu internet sitesinide 28.000 TL'ye almanız imkansızdır hatta kendilerine mail atabilirsiniz size geri dönüş cevapları eminim bir tebessüm olacak ve şaka yaptığınızı düşüneceklerdir.

Yeni kahramanımız flvto.biz youtube-mp3.org un kapatılmasından sonra google arama sonuçlarında youtube mp3 converter anahtar kelimelerinde 1. Sıraya yerleşen sitemiz evet efendim bunuda 28k'ya da 280k'ya da alamazsınız.

Pusuda bekleyen 2conv.com sitesi nasıl youtube-mp3.org kapandıda flvto.biz 1. Sıraya yerleştiyse bunlarda aynı şekilde flvto.biz'in kapanmasını ve 1. Sıraya yerleşmeyi beklemektedirler ve şuan 2. Sıradadırlar evet efendim sonuç yine aynı bunlarada 28k gibi bir teklif gitse bunlarda ya güleceklerdir yada dalga geçtiğinizi düşünüp hiç cevap vermeyeceklerdir.

Alan adı hernekadar uzun olsada yine 28k'ya alamayacağınız bir diğer websitesi onlinevideoconverter.com bu sitede Google arama sonuçlarının bronz madalyasını alan 3. Sırada koşmaktadır ve mevkiisi sabittir.

Sektörün yenisi olsada hızlı yükselen 4. Sırayı kovalayan theyoump3.com sitesi cevap klasik 28k'lık bir teklifle ilgileneceklerini düşünmüyorum ki kendileri zaten 28k'yı rahat kazanıyorlardır diye tahmin ediyorum.

Kısa ve akılda kalıcı ama 5. Sırada bekleyen mp3.support sitemizde yine 28k'ya alamayacağınız sitelerden bir diğeridir.

Şimdi beyefendi siz diyeceksiniz ki ulan zaten o siteler Google ilk sayfada ve ilk 5'te tabii ki o fiyata vermezler siteyi ama sizin bu fiyatı istemek neyinize Google'da ilk 5 sayfada bile değilsiniz ki daha kaldı ki ilk 5 nerde? Şimdi efendim bu düşüncelerinizide şöyle cevaplandırıyoruz ki hani bizim şu ilk cevaplardan olan bir 3 yıl istatistiğimiz vardı ya ha işte biz o 3 yıl istatistiğine uyarsak zaten Google'da ilk sayfadayız ha ilk 10 içerisindeki yarışta kaçıncı oluruz bilemeyiz ama ilk sayfadayız yani çünkü diğer sitelerde bu şekilde geldi bize yatırım teklifi veren şirkette bunları bildiği için şimdi gidip o ilk 5 teki sitelere bir sürü para vermektense lan şu sitenin zaten geleceği var biz bu siteyi şimdiden ucuza kapalım 2-3 sene sonra verdiğimiz parayı zaten kat kat kazanacağız.

Yani kısaca bizim TR'de ulan şu tarlayı alalımda (bkz: tarlamız 30k) bu tarla 3 sene sonra yanından geçecek yol ile birlikte 3 milyon eder gibi bir yatırım koreliler için umarım açıklayıcı olabilmişimdir hala aklınıza takılan soruları yazabilirsiniz.

Ergin Ergin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen/webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 47 / 219
  • Ticaret 3, (%100)
İnanan var mı? :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Ergin internette bir başarı elde edememiş birisinin 2 gündür tartıştığımız konuya değerli admin yöneticimizin bile tebrik ettiği başarı dilediği bu işe böyle bir yorum yapması bizi sahtekarlıkla suçlaması gerçekten bütün heyecanımızı ve sevincimizi kursağımızda bıraktı kendisine teşekkür ediyoruz biz gerisini WM Aracı üyelerinin vicdanına bırakıyoruz burdaki değerli webmaster dostlarımızın vicdanına bırakıyoruz onlar herşeyi biliyorlar görüyorlar.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Tebrik ederim. Önceki konudaki yorumları da okudum satmanız bana göre mantıklı bir tercih olmuş. Elinizdeki parayla yeni projelere biraz daha sağlam girebilirsiniz. Başarılar :)

iyi.

MakaleTeslim MakaleTeslim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 32, (%94)
Hayırlı olsun hocam

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Hakkinizda hayirli olsun
Bu arada abd de nerede yasiyorsunuz bende newyorktayim

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Okeskin bey teşekkür eder şükranlarımızı sunarız desteğiniz için teşekkürler evet elimizdeki parayı yeni projelerde harcamayı düşünüyoruz.
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
MakaleTeslim bey teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.
MakaleTeslim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al