wmaraci reklam
lidertakipci

Niche Site Açmak ve Kelime Önerileri

39 Mesajlar 17.745 Okunma
wmaraci reklam

HTF HTF Digital Marketing Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 96 / 87
  • Ticaret 5, (%100)
niche site açanlar için bilgi veriyorum, herşey adsense'yi alana kadar güzel adsense aldıktan sonra istediğiniz rakamları kazanmak için websitenize yabancı ziyaretçi çekmeniz gerek yani reklama tıklayan türk olursa tbm değişiyor şu an benim websitemde 5 kişi tıklamış hepside türk 3 tl para bırakmış ama ilk tıklayandan 15 kuruş bırakmıştı.

wmaraci
reklam

HTF HTF Digital Marketing Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 96 / 87
  • Ticaret 5, (%100)
Bu arada ingilizce özgün makale yazdıracaklar PM atabilir

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
ellerinize sağlık

mFrkan mFrkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 21 / 52
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel bir yazı olmuş. Teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Eline emeğine sağlık hocam faydalı oldu sağolasın.

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Kardesim acmis oldugun konu hakkindaen basindan sonuna kadar bilgim vardi ancak oturup benim bu denli konu acmam gercekten cok zor yogunluktan yoksa bilgi paylastikca kutsaldir degerlidir emegine saglik hatta gecen aya kadar bir domain satistaydi tam domaini alacaktimki bendede begendigim domaini alma hastaligi oldu sanirim :) neyse ki dur dedim bi arastirayim acele etmeyim bu sefer dedim cunku cunkusunu ozetle ustune basarak belirteyimki gercekten birseyi yapmadan once iyice arastirmak huyumdur son zamanlarda begendigim her domain acik artirmasina katildigim son gecen aya kadar internet sektoru harici sanirim akillandim :) neyse konuyu dagitmayim acele etme dur bakalim dedim online egitim alaninda tbm si domainin kendi adina bile 34 $ dan basliyor 120 $ a kadar cikiyor domain 1400 $ a satista domaini almak birsey degil ama rakipler oylesine guclu ki bahsettigim sektor oyle haber sitesi veya makaleyle yukselecek bir site degil rakipler Cambridge uni cornel uni devry uni vesaire vesaire yani adamlari gecmem adwordsle bile imkansiz :) ve butun kelimeler zorlu rakipleri gecmek hicte kolay degil bahsettigim sektorde milyon dolarlar havada ucusuyor :) neyse vazgectim gecen hafta bir domain acik artirmada gordum butun kelimeleri tek tek analiz ettim tam 3 gun :) tbm si cok iyi rakipler basit cogu kelimede yuksek tbm ama rekabet dusuk yine online egitim alanindan aranma hacmi 12 milyon civarinda ve tbm 152 dolara kadar cikiyor kesinlikle yakinda projelendircem ve cokta buyuk rakipler yok :) sasirdim dogrusu yani kisacasi biraz arastirmak gerek mutlaka farkli yollar vardir nacizane fikrim cok acele etmeyin ve mutlaka baska yollar arayin derim eger gercekten basedemeyeceginiz buyuklukte rakipleriniz varsa keyifli forumlar :)

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Arkadaşlar iyi niyetli cevaplarınız için teşekkür ederim.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 150 / 384
  • Ticaret 1, (%100)
Konu hortlamış, iyi ki de hortlamış... :) kaynak niteliğinde bir yazı, tam da niche site konusunda araştırma yaparken ilaç gibi geldi adeta, ellerinize, beyninize sağlık...

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

aries adlı üyeden alıntı

Konu hortlamış, iyi ki de hortlamış... :) kaynak niteliğinde bir yazı, tam da niche site konusunda araştırma yaparken ilaç gibi geldi adeta, ellerinize, beyninize sağlık...

Konu üzerinde bir iki düzenleme yaptığım için hortlatma gereği duydum :) Güzel yorumunuz için teşekkür ederim umarım başarılı olursunuz
aries

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al